TAR S1 (US) - Epizoda 11

2001
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S1 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 14:02

11. epizoda

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod hozu » 30 srp 2013, 17:45

země: Thajsko, Čína
Dramatický doběh. Jsem popravdě ani nevěděl komu fandit, ale nakonec jsem rád v podstatě za tým Guido. Jen myslím, že šanci vyhrát asi moc nemají vzhledem k časové ztrátě ačkoliv no i teď to parádně zvrátili. Ale fandit jim asi budu nejvíc. Sice už nehrají tak dobře jako na začátku, ale tak zasloužili by si.
Jinak jsem měl pocit, že měli koupit čerstvou a ne sušenou oliheň a ne to co koupili Rob a Brennan. Ale celkem dobrá část včetně závěrečného jídla. Celkově opět výborné nápady tu měli. I souboj s tím klukem co hrál ping pong strašně pobavil :D
No těším se na finále.
přál bych vítězství: tým Guido, ale jak jsem se zmínil už dříve, určitě si to zaslouží všichni
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod Tereeeza » 17 úno 2014, 20:40

Opět velmi povedená etapa, viděli jsme skoro jakoby dva závody.
Rob a Brennen a Maggie a Frank měli místa téměř jistá, nevím, co by se muselo stát, protože etapu začali ještě dříve, než se zbylé dva týmy z té předchozí vrátili. Dalším místem byl Peking, nestihli sice první let, ale stejně odlétali v okamžik, kdy Bill a Joe a Kevin a Drew prakticky začínali.
Frank a Maggie si od počátku udělali lehký náskok, prvním úkolem byla objížďka, oba týmy si vybrali ping pong, čekala jsem větší obtížnost, překvapilo mě, že to měl Frank tak rychle, ale kluci se s tím chvilku prali. Byla to sranda, úkol se mi líbil. Než dospěli k Zátarasu, museli si týmy koupit příslušné suroviny, nedali jim ale úplnou nápovědu, věděli pouze počet kusů, zbytek nepřečetli, oba týmy ale velmi rychle využily spoustu lidí na tržnici a prostě se k tomu nechaly dovést. Tak trochu to předpovídalo Zátaras, jeden z mých nejoblíbenějších úkolů (i v Survivor) - jídlo. Maggie i Brennen se toho velmi dobře zhostili, bylo povoleno zapíjení, tak to měli trochu ulehčené a mířili do cíle. Frank a Maggie první, Rob a Brennen druzí.
V tom okamžiku začínal závod i pro zbylé týmy. Ty se naopak rozhodly pro druhou objížďku, autobus, motorku a rikšu a celou dobu si týmy šly pěkně po krku, ale opět následovalo čekání do rána, takže se rozestup zase protáhl. S tržnicí si poradili také hravě, Kevin a Drew jako první vyráželi od Zátarasu, ale Bill a Joe měli štěstí na taxi i na dopravu, takže se dostali do finálové trojky.
Kevina a Drewa mi bylo hodně líto, ač se mi na začátku nezdáli, v průběhu jsem jim fandila a přála jsem jim to. Odešli ale s noblesou sobě vlastní, s rukou na zadku.:D
Nejméně to z finálové trojky asi přeju Billovi a Joeovi, ale jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne.


Zpět na „The Amazing Race S1 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů