TAR S1 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

2001
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S1 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 14:04

13. epizoda - finále

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

Příspěvekod Ferenc » 29 srp 2013, 10:16

Finále bylo skvělé nemohl jsem z toho jak si Frank a Margaret mysleli že jsou první a ono nic Robovi a Brennanovi jsem fandil tak super :o quidové byli ještě na Aljašce když byl konec a ztráta 24h to mě překvapilo.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

Příspěvekod hozu » 30 srp 2013, 17:46

země: USA
Hodně povedené finále závodu. Frank & Margarita a Rob & Brennan rozhodně udělali napínavý doběh až do poslední chvíle...no tedy o jeden vlak :D S Robem & Brennanem jako vítězi jsem v podstatě spokojený. Celkově se pro mě do posledních bojů probojovala banda sympaťáků, snad jen škoda že celá ta závěrečná část byla strašně roztáhlá kvůli předposlednímu nevyřazovacímu kolu. Hlavně by tým Guido třeba i (ne)dokončili závod.
Jako celek hodnotím první řadu určitě hodně pozitivně. Je sice pravda, že až tak úplně s dalšími díly nemůžu porovnat, ale přijde mi, že v rámci nějakého "zubu času" uspěla na výbornou.

Matt & Ana - ti s nelichotivým titulem "první vyřazení z TAR". Jinak moc mě nezaujali jako soutěžící.
Kim & Leslie - Škoda že vypadly tak brzo. Měly určitě potenciál se ještě ukázat pakliže by pokračovali ve své "agresivnější" hře.
Pat & Brenda - moc mě nebavily. Pro mě nevýrazné závodnice.
Dave & Margaretta - Celkem sympatická dvojice. Překvapili mě, že se drželi tak dlouho.
Paul & Amie - Z počátku jsem jim tak nějak střídavě fandil nefandil. Je sice pravda, že relativně jejich hra bavila, ale hlavně Amie mě v některých momentech při sledování fakt vytáčela :D
Lenny & Karyn - pro mě taková nezajímavá dvojice. Co byli a vypadli.
Nancy & Emily - Strašně se mi líbilo jak bojovaly. Relativně jsem jim fandil, ale místy byly zase dost protivné (hlavně Emily). Ale škoda toho že to tak "vzdali" a vynechali soutěž. Mohli se dostat ještě dál.
Kevin & Drew - z počátku mi dost vadili, ale s každým dílem jsme si je oblíbil víc a víc. Tuším mají být v All-stars sérii tak se těším.
Joe & Bill - moji favoriti od prvních dílů. Líbil se mi jejich styl hry. Škoda toho nešťastného fast forwardu, který jim totálně zlomil vaz.
Frank & Margarita - Hodně silný tým u kterého taky chvíli trvalo, než jsem si je oblíbil, ale bavili mě.
Rob & Brennan - určitě zasloužilí vítězové. V podstatě se celou dobu drželi na prvních pozicích. Hráli celkem chytře. Jakože v rámci obliby bych tam viděl jiný tým, ale nespokojený nejsem.

oblíbení hráči: Joe & Bill, Kevin & Drew
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S1 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

Příspěvekod Tereeeza » 17 úno 2014, 23:43

Super, to teda bylo finále, napínavé do posledního konce. Celkově neustálá rivalita a napětí v této řadě byly vážně skvělé.
Finálová etapa začala pouze se dvěma týmy, ty se měly dopravit k dalšímu místu určení, Rob a Brennen neměli baterku, tak následovali Franka a Maggie, kterým se to moc nelíbilo. Říkala jsem si, že můžou být rádi, smaže se hodina mezi nimi, ale ta by se nakonec smazala stejně, protože museli čekat.
Objížďka byli buď psi nebo skútr, oba týmy se rozhodly pro psy, Frankovi to ale vůbec nejelo, takže je Rob a Brennen předjeli.
Zátaras byl parádní, do té ledové vody by mě nikdo nedostal, to muselo být teda něco. Po splnění oba týmy směřovaly v těsném závěsu za sebou na letiště a poté do NY.
Líbilo se mi, jak Rob a Brennen sehnali mobil, kdo ví, jestli ho poslali zpátky.:D Snažili se ještě o intriky na letišti, aby Frank a Maggie nebyli na stejném letu, ale nic se jim nepodařilo. Do NY přijížděli Rob a Brennen znevýhodněni. Frank a Maggie v NY žijí, další instrukce byli dokonce i kousek od jejich domu, ale říkala jsem si, že to asi nakonec stejně zvládnou, Frank a Maggie si potom až moc věřili a někdy nejrůznější čachry machry 'znám lepší cestu' prostě nevyjdou.
Rob a Brennen se na místo dostali asi o docela dost rychleji, ihned naskočili do vlaku a směřovali do cíle. Frank a Maggie je proto nikde neviděli a získali mylnou představu, že jsou ve vedení a Rob a Brennen někde bloudí.
Rob a Brennen si místo toho běželi pro vítězství, mě tohle vždycky dostane. Líbilo se mi, jakou měli povahu, nebyli to žádní namyšlení právníci, ale dva normální kluci, co si to jeli užít a vyhráli. Roba to dojalo.
Frank a Maggie běželi do cíle s vědomím, že zvítězili, na cílové rovince ale viděli, že to tak není.
I když jsem to přála oběma týmům, před cílem jsem asi byla víc nakloněná Frankovi a Maggie, jak říkali oni, peníze by nejspíš potřebovali víc, tu radost jsem s nimi sdílela a bylo mi líto, že jsem věděla, že to tak není. Nakonec jsem ale ráda i za Roba a Brennena, zasloužili si to, vybojovali si to.
Bill a Joe během toho ještě lezli na ledovec a začínali etapu, když jim dali zprávu, že Rob a Brennen právě dorazili do cíle, to se mi líbilo, oni v plném zápalu a on je už vlastně konec, takže závod nedokončili se dá říct.

Série se mi moc líbila, během prvních dvou dílů jsem si říkala, že to bude náročné stíhat sledovat, bylo to trochu chaotické, ale od třetího dílu došlo, myslím, k určitému posunu a téměř nevidím rozdíl s mladšími sériemi. U spoustu týmů jsem přecházela klasickým obratem 'mám je ráda' 'nemám je ráda' a naopak. Určitě to byl výborný začátek téhle reality show plný nečekaných věcí, velmi vyrovnaných soutěžících a s tím spojeným napětím.

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

TAR S1 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

Příspěvekod carneval » 28 dub 2023, 05:37

Po nejaky odmlce od CBS poradu jsem se z nudy vratil k Amazing Race a kde jinde zacit nez u prvni sezony - beztak jsem to vzdycky sledoval jen tak narazove a moc tu soutez vlastne neznam.

Je to trochu fousaty, ale krome nevybalancovanyho zvuku (sleduju to v originalnim zneni bez titulku) to nebylo tak spatny jako treba prvni Survivor.

Co se soutezicich tyce, nesympaticke mi byly zenske tymy Kim / Leslie, Pat / Brenda (tem jsem to vyrazeni obzvlast pral za kradeni taxiku) a Nancy (RIP) / Emily. Posledni tym vypadl uplne zbytecne, vzdat to kvuli tomu, ze nemohly najit auto.. omg tak mely preskocit na autobus - fakt veda.

Pak tam byla kategorie nervaku, tymy co se porad hadaly. Matt / Ana vypadli jako prvni - nijak neoslovili. Paul / Amie taky hrozny placky, skoro jsem si rikal, jestli ji nebylo blbe z jeho rvani a rizeni sem a tam. Lenny / Karyn tragicti - obzvlast ten Lenny byl takovej flegmous, porad delal jen odevzdany drzky a s tim Notre Damem - jeste docela uspech, ze se dostali tak daleko.. nejlepsi z rozhadanych tymu samozrejme druhy tym Frank / Margarita - misty to vypadalo, ze uz si zacinaji rozumet, ale posledni dil dva porad hadky a jeho macho chovani taky otravny.. asi neni pro nikoho prekvapenim, ze ani jeden z techto tymu to dlouho spolu nevydrzel a jejich svazky se rozpadly.

Zbyvajici tymy:
prarodice Dave a Margaretta (RIP) - fandil jsem jim, ale bylo mi jasny, ze by se moc daleko asi nedostali.. uz je vidim lizt po skalach v Thajsku nebo po ty ledovy stene na Aljasce.
Kevin a Drew - taky se dost hadali, predevsim v zacatcich, ale svym zpusobem byli zabavni. Ze prohrali s tymem gayu i presto, ze ty kureci nohy snedli prvni, byl celkem fail.
Gayove / partneri Joe a Bill - zaporaci sezony, nemel jsem je rad. Jejich kratkozrakost ve Francii byla vazne smutna - ale jako tym fungovali dobre a na svuj vek se drzeli hodne nahore. Za me to byli favoriti sezony a tipoval jsem je na celkove viteze, ale nakonec se tak (nastesti) nestalo.
Rob a Brennan - pravnici, kamaradi a celkovi vitezove prvniho Amazing Race - zpocatku mi prisli jako takovi patlalove a tipovali jsme je s partnerkou na vypadnuti, ale drzeli se a nakonec porazili Franka s Margaretou. Vlastne jsem jim v ty posledni casti fandil, ackoliv jejich divadylko u bookovani letenek bylo taky na hlavu. Frankovi a Margarite se stal asi osudnej ten taxikar, co je nechtel vzit z Newarku do Queensu :)
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „The Amazing Race S1 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti