TAR S2 (US) - Epizoda 8

2002
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S2 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 14:07

8. epizoda

(v CZ dabingu: 8. + 9. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S2 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod hozu » 30 srp 2013, 17:53

země: Čína (Hongkong), Austrálie
tenhle díl se po internetech vyskytuje ve jako rozdělený dvojdíl, takže se vyjádřím stejně.
part 1:
- Danny a Oswald si ten závod neskutečně dávají. Drží krok a zároveň si stihnou i užít dovolenou. Celkem začínají bavit,
- Gary & Dave jsou naprosto perfektní tým. Všechny jejich hlášky a přezdívky dokáží vždycky pobavit. Ostatně celkově je tato série plná přezdívek (tým Cha Cha :D )
- Detour: Gary & Dave se dost potrápili. Oswald a Danny šli na jistotu a no jak už jsem psal výše. Ono se jim to prostě vyplácí a neskutečně si to dávají.
- Road Block parádně vymyšlený, jen očividně to počasí jim nevyšlo :D Pěkně to Wil i Blake poblbli.
- Že se nevyřazovalo se dalo čekat (tak už jen z faktu dvojepizody) a jsem rád kvůli daným hráčům, jelikož momentálně většina týmů by mi jako vítězové nevadili, ale...

part 2:
- ...silně nefandím Rickovi a Alexovi. Bohužel úspěšně využili v druhé části FF a bylo jasné, že půjde někdo z mých oblíbených týmů :/ O to víc naštvalo, že to právě byli Gary a Dave. Velká škoda. Bavili celý závod a no ten vtípek na konci byla skvělá tečka za jejich výkonem v soutěži. Hned jsem se podíval, jestli se objevili i té All-stars sérii a dost ě zklamalo, že tomu tak nebylo :/
- Detour poměrně byly poměrně povedené volby. Hledání opálů i golf, ale prostě když jsem viděl, jak moji favorité ztrácí nebyl jsem nadšený.
- To se prohloubilo i u Road Blocku. Bumerang byl parádní nápad no já pořád doufal, že G&D přijedou včas a někoho předeženou. Škoda. No snad se Taře & Wilovi, Oswaldovi & Dannovi nebo Blakeovi & Paige (těm fandím momentálně asi nejvíc) podaří vyhrát. Jen mám pocit, že Chris a Alex teď nahnali opravdu hodně času (nebo se mi tak aspoň zdálo), tak snad se nestane to co minulou řadu, že budou týmy s denním zpožděním.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: TAR S2 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod Ferenc » 11 zář 2013, 15:28

Part 2
Austrálie je zajímavá lokalita lezení na most objížďka byla dost dobrá golf a hledání opálu zátaras byl bumerang a musím říct že mě bavil :lol: . Vypadli Gary a Dave nefandil jsem jim takže mi to nevadí. Doufám že se Blakeovi a Paige bude dařit :beer: a že to vyhrají :first: !
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: TAR S2 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod Jean » 17 lis 2013, 00:21

Nejtěžší z dneška to bylo určitě v dole, najít nějakej speciální kámen mezi ostatními, to je docela síla. Jinak je škoda, že vypadl Gary a Dave, ale dále fandím Oswaldovi a Dannymu...
Nejlepší hláška: Wil: I'm Not a Miner!
Tara: No, You're An Idiot!
Randy is my spirit animal

Falanga
Příspěvky: 11
Registrován: 27 bře 2014, 16:33

Re: TAR S2 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod Falanga » 26 čer 2014, 21:54

Ach jo, Gary a Dave ne :( Těm jsem fandila ze všech nejvíc. No nic, asi budu doufat, že vyhrají Blake a Paige, líbí se mi jejich styl hry. Nebo alespoň Oswald a Danny, kteří asi jako vůbec první pochopili, k čemu jsou dobré cestovní agentury :D Ale zase mě štve jejich rozmazlenost, i když je to trochu kompenzované tím, v jakých podmínkách musí závodit a to vždycky potěší :D

Tara a Wil jsou podle mě jen pokrytci, navíc dost hloupí. A Chris s Alexem mě tedy vážně nezaujali, jsou to hloupí svalovci bez špetky charismatu anebo vtipu.


Zpět na „The Amazing Race S2 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti