TAR S2 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

2002
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S2 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 14:08

11. epizoda - finále

(v CZ dabingu: 12. + 13. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S2 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod hozu » 30 srp 2013, 17:55

země: Nový Zéland, USA (Hawaii, Aljaška)
part 1:
- Běhání mezi ananasy, potápění. Dobré soutěže a hlavně celkem těsný doběh...

part 2
- ...který se naštěstí promítnul až do finále. Musím říct, že dost dramatické. Jen škoda, že Chris s Alexem nakonec vyhráli, ač jak Wil tak Tara mi celkem pili krev v těch posledních dílech. No moji favoriti ku konci byli Blake & Paige.

k týmům:
Deidre & Hillary - první vypadnuvší a to je tak vše. Nebavili mě a asi by ani nezačaly.
Hope & Norm - Možná je to trochu editem prvních vyřazených týmů všeobecně, ale podobná situace jako výše.
Peggy & Claire - také se celkem na svůj věk drželi, ale oproti Daveovi & Margarettě mě až tak nebavily.
Shola & Doyin - nevím asi se budu opakovat u těch prvních hráčů, ale přijde mi, že v tomto závodu, většina pro mě sympatičtějších týmů se dostala dál. Dvojčata celkem bojovala, ale tak jejich vyřazení mě nijak nesebralo.
Cyndi & Russell - hned jak začali zmiňovat, že Bůh je vede na správné cestě, vytušil jsem, že toto asi moji favoriti nebudou. Nemusel jsem je.
Mary & Peach - místy si to celkem dávaly, až mě osobně překvapily. Škoda, že tak pokazili tu výhodu, kdy startovaly z první pozice.
Gary & Dave - moji favoriti až do jejich poslední etapy. Neskutečně mě tenhle tým bavil už od prvních částí. Jak hláškami, tak i jejich strategií. Škoda, že nedostali už v budoucnu další šanci.
Oswald & Danny - zajímá mě kolik týmů si zazávodí o milion dolarů a zároveň si stihne užít dovolenou :D Z počátku jsme je moc nemusel, ale tím jak proklouzávali závodem s naprostým klidem jim v pozdější fázi nešlo nefandit. Jsem na ně zvědavý v All-stars řadě.
Blake & Paige - po vyřazení Gary & Davea další favoriti. Líbilo se mi jak bojovali, už od chvíle co ztratili peníze a nakonec se celkem fajn dostali zpět do závodu.
Tara & Wil - Z počátku mě bavili, ale hlavně v tom posledním dvojdíle už byly ty problémy co si tam řešili nesnesitelný.
Chris & Alex - Tak myslím, že něco jako nezasloužený vítěz v této soutěži asi těžko bude někdo moct být prezentován a nutno říct, že si to fakt krásně zafinišovali, ale prostě mě nebavili.

Každopádně série jako celek tak na stejno s první. Závěrečný dramatický finiš tomu pomohl, plus vztahy týmů byly víc napjatější, ač některé linky mě později už celkem vadily. Zase první řada mi přišla, že měla trochu lepší atmosféru. Ještěurčitě různě přehodnotím,až budu moct porovnat s dalšími sériemi.

favoriti: Gary & Dave , Blake & Paige
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Falanga
Příspěvky: 11
Registrován: 27 bře 2014, 16:33

Re: TAR S2 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod Falanga » 02 črc 2014, 12:48

Je pravda, že bych dala přednost jiným vítězům, ale zase na druhou stranu, jak píše honzu- prakticky kdokoliv, kdo tuhle soutěž vyhraje, jí vyhraje zaslouženě. I když jsem Chrise s Alexem ze začátku opravdu neměla ráda, nakonec jsem byla radši, že to vyhráli oni než rozhádaní Tara a Will.

Finále bylo velmi dobré, hodně se mi líbilo, jak Tara po ztrátě nápovědy vypátrala, kam mají jet :idea: Soutěže byly skvělé a týmy vyrovnané, jak to má být :) Jenom jsem úplně nepochopila ten Willův plán na zmatení soupeře- to myslel vážně? :D

Celkově se mi tahle série hodně líbila, došlo k výraznému zlepšení od první série (chyby produkce redukovány na minimum, Phil vítá všechny týmy, výrazně lepší střih), i když moji favorité Gary a Dave vypadli před finále.

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: TAR S2 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod avsman19 » 28 srp 2014, 13:29

Tato řada mě dost bavila. Hlavně "závodění" kluků z NY a vztahy mezi Tarou, Willem a Chrisem s Alexem. S finálovou trojkou jsem byl maximálně spokojen a mírně jsem fandil Blakovi a Page, i když na mě působili takovým dětsky hloupým dojmem. Každopádně kdyby vyhráli T&W, tak by bylo asi něco špatně, protože mi přišlo, že Will nechtěně dělal všechno pro to, aby vlastní tým vždy nějak zdržel - ať už neschopností, nebo nějakou blbostí :)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

TAR S2 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod carneval » 12 kvě 2023, 02:36

Druha rada prebrandovala z bilo-zlute na cerveno-zlutou a tak uz to zustalo do dnesniho dne. Taky uz tam bylo min produkcnich chyb, coz je taky vzdycky dobry pro posloupnost souteze. Celkovo vzato tahle rada pusobila profesionalneji, ale co se soutezicich tyce, tak osobnosti me tu moc nezaujalo a oproti prvni rade to obsazeni bylo horsi. Ted k soutezicim tymum:

Deidre s Hillary - mama s dcerou, skoro mi jich bylo az lito, ze vypadly tak brzo. Mlada cernoska se zdala jako fajn soutezici, ale doplatila na priposranou mamu. Snad si to spolu aspon uzili, koneckoncu porazily je i duchodkyne, takze se nemaji na co vymlouvat.
Hope x Norm - takovy norm.. rodice, sporadany par - televize jim nedala moc prostoru a to samo o sobe uz bylo predznamenani predcasneho konce.
Peggy x Claire - ac proti duchodcum nic nemam, do tyhle souteze zkratka nepatri. Uz vidim ten jejich beh do finise, nahaneni ovci nebo behani do schodu nekde v Cine. Prekvapeni, ze vydrzely tak dlouho, ale podobne jako psal hozu - sympatictejsi mi byli Dave s Margarittou z prvni rady.
Shola x Doyin - nebyli mi sympaticti a nijak me nezaujali, nevim co vic k nim dodat. Ale byli prvni tym, ktery dle me zahodil FF - pouzit ho, kdyz jsem na prvnim nebo druhym miste, absolutni amaterina, kterou pozdeji replikovali Oswald s Dannym...
Cyndi x Russell - jelikoz moje pani je krestanka, tak samozrejme jsme pastorum fandili. Pusobili sporadane, rozumne a bezkonfliktne - jejich vyrazeni trochu zamrzelo, ale mohli si za to sami.
Mary a Peach - tragikomicky duo, ve kterym vsechnu praci odvadela Mary a Peach vysilala takovy ty 'cirie vlny', ze vsechno je spinavy, hnusny, nechutny a tezky. Asi je, ale tak je to soutez o milion dolaru.. duh. Jejich chyby byly do oci bijici a nakonec to pak i vzdaly - klidne mohly vypadnout o dil dva driv.
Gary a Dave - byli to moji mirni favorite po vyrazeni pastoru, mistama byli i vtipni. Podobne jako nekolik tymu predtim si pod sebou sami podrezali vetev tim, ze nezatli zuby a nedokoncili ten detour.
Oswald a Danny - zpocatku jsem jim moc nefandil, ale nekdy kolem poloviny souteze jsem zmenil nazor a byli to moji nejvetsi oblibenci - top trojka byla strasna a tihle dva jedini pusobili tak nejak sympatickym dojmem. Ten jejich bezstarostnej pristup byl strasne fajn, ale bylo jasny, ze jim to nevydrzi vecne. Skoda, ze tady po Zelandu bloudili a nechali se predbehnout / predjet..
Blake a Paige - Blake hlavne zpocatku serie pusobil jako chuj, co jde pres mrtvoly. Je to asi validni strategie, ale nemam cheatery (rozumnej podvodniky a lhare) rad a navic se parkrat ukazal taky jako blbec. Paige naopak hodne vyrovnana, nekolikrat ten jejich tym i zachranila.
Tara a Wil - hvezdy tyhle show. Jejich konstantni hadani pusobilo otravne, ackoliv parkrat tam Wila opravdu dobre setrela. Wil byl totalni luzr - posral co se dalo, machroval na ostatni, porad tam z neceho tu Taru obvinoval no zkratka totalni blb. ALE nechtel bych byt v jeho kuzi a koukat, jak tam moje ex oblejza nejakyho mladyho namakanyho blba. Nechal si tam nasazovat parohy pred kamerou, to nechces..
no a nakonec vitezove Chris s Alexem - typicky mlady namachrovanci, rozumu moc nepobrali, ale vyvazovali to svoji energii, zapalem a fyzickou. Podobne jako v prvni rade ty dva pravnici, vyhral tym mladych bilych muzu (fuj) - akorat tentokrat o trochu min sympatictejsi nez S1. Ve finalove trojce jsem jim nakonec fandil jako nejmensimu zlu.

Zajimavost serie: Udajne behem zavodu v Brazilii televize / produkce soutezicim rekla, ze pokud se nekomu rozbije poskytnuty jeep, tak si opravu bude muset zaplatit sam a hlavne na tu opravu bude muset pockat. Tohle se nakonec stalo a Jeep se rozbil Blakovi a Paige, nicmene produkce jim poskytla nahradu a diky tomu ve finale porazili a vyradili Norma s Hope. Od treti serie se tohle pravidlo zmenilo / upravilo tak, ze pokud se poskytnuty vuz rozbije bez pricineni soutezicich, tu nahradu jim televize poskytne tak jako se tomu stalo v pripade Blaka s Paige..
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „The Amazing Race S2 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti