TAR S3 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

2002
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S3 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 14:18

11. epizoda - finále

(v CZ dabingu: 12. + 13. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S3 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod hozu » 30 srp 2013, 18:04

země: Vietnam, USA

Celkem dobré finále, ač jsem si dost neopatrně před touto částí vyspoileroval vítěznou dvojici. No moc nadšený z ní tedy nejsem. Flo mě strašně v posledních dílech štvala a popravdě nebýt Zacha asi bych skončila někdy na počátku. Dost to od ní odtáhl. Jinak závěrečné soutěže byly vcelku povedené. Líbilo se mi jak byly jednotlivé týmy vyrovnané v podstatě až skoro k poslední soutěži (celkem chytře vymyšlená roadblock opakovačka). Každopádně vítězové pro mě možná lehce shodili sérii, ale musím říct, že jinak to byla opravdu další povedená řada. Hlavně celou dobu neskutečně vyrovnaná, což se tedy dobře sledovalo. Navýšení týmu o jeden byl taky solidní krok a především jsem byl rád, že si víc pohráli s nevyřazovacíma kolama.

Gina & Sylvia: první vyřazené, nebavili mě
Tramel & Talicia: další brzké vyřazení za které jsme byl rád
Dennis & Andrew: a jejich nešťastně nevyužitý Fast forward :D Ale celkem sympatická dvojice hráčů
Heather & Eve: tohle vyřazení zamrzelo. obě hrály celkem dobře, škoda nepochopení instrukcí a tomu perfektně těsnému dojezdu.
Michael & Kathy: celkem mě tahle dvojice bavila, ale popravdě za pár sérií si na ně asi vůbec asi ani nevzpomenu :D
Aaron & Arianne: dobrá dvojice, bavilo mě jak bojovali
Andre & Damon: nezavést je jinam mohli ještě zamíchat pořadím...a možná taky ne :D
John Vito & Jill: oni se vrací v All-stars? he? :D Pro mě nezajímavý pár.
Derek & Drew: Popravdě jsem nevěděl jim fandit nebo ne. Na jednu stranu jsme nechtěl, aby vyhráli kvůli takovým monotematickým vítězům S1 & S2, ale to že je to stavělo zase do pozice vyvrhelů pro zbytek mě to bavilo sledovat. Jejich poměrně dlouhotrvající aliance s Kenem & Gerardem, byla zatím asi nejpevnější co jsem viděl s absolutně perfektním zakončením, kdy je jejich bývalí spojenci "chladnokrevně vyřadili" :D
Ken & Gerard: favoriti téhle série. Skvěle si dávali závod. Bavila mě jejich "bratrská aliance", hlášky i strategizování. Velká škoda, že to nemělo milionový konec.
Teri & Ian: sympatická dvojice, která by rozhodně jako vítězové vůbec nevadila.
Flo & Zach: musím říct, že jako s vítězi s nimi moc spokojen nejsem. Hlavně mi přijde, že většinu oddřel spíš Zach a Flo jen křičela.

favoriti: Ken & Gerard, Heather & Eve
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: TAR S3 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod Ferenc » 03 říj 2013, 19:26

Tak a je konec výborné a vyrovnané série bohužel jen ti vítězové nic moc jinak mě série moc bavila hlavně bratrská aliance zajímaví doběh s dobrým roadblockem. Mí favoriti byli Derek a Drew.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: TAR S3 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod avsman19 » 11 zář 2014, 12:24

Zajímavá a napínavá série. Osobně jsem fandil oběma bratrským dvojicím. Ve finále pak Derekovi s Drewem. S vítězi moc spokojený nejsem - Zachovi to ale celkem přeji, ten si to zasloužil především za to, jak v posledních etapách ustál tu hysterickou a místy úplně nepoužitelnou pipinu Flo. Flo bych rozhodně zařadil mezi nejprotivnější hysterky, které jsem zatím v AR viděl. Vzhledem k tomu, že se najde alespoň jedna skoro v každé řadě, tak se bojím, že nebude okupovat čelo žebříčku napořád :D

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

TAR S3 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod carneval » 27 kvě 2023, 05:22

Velke zlepseni oproti predchozi serii, kde byl naprosto priserny casting. Z trojky jsem mel trochu zablesky nekterych serii Survivora, kdy me to vlastne bavilo od zacatku do konce, az na prisernyho viteze rady. Taky se produkce vyradila v trasovani, kdyz dvojka do Evropy snad vubec nezavitala, tak ted jsme tam spolu se soutezicima stravili snad pulku sezony (ne, ze by to vadilo). Tak ci onak - super sezona, jen jsem doufal, ze to z ty finalovy trojky nedopadne tak, jak to nakonec dopadlo...

Casting:
Gina & Sylvia (soccer moms) vypadly jako prvni - skoda, trochu jsem maminam pral delsi povyrazenicko... takhle toho moc nedokazaly (vzhledem k tomu, ze chteli vsem dokazat, jak jsou soccer moms drsny). Tramel & Talicia a Dennis & Andrew byly rovnez sympaticke tymy, ktere bohuzel vypadly prilis brzy na to, aby si k nim divak vypracoval nejaky hlubsi vztah.
Pak nasledovaly studentky Harvardu, ktery mi teda prisly jako slepice uz od uvodniho zebrani na letisti.. nastesti vypadly pomerne brzo a fakt, ze tomu napomohly svoji stupiditou, krasne podtrhnul muj nazor.
Pary (vyjma vitezu) Michael a Kathy (nejsympatictejsi par, skoda jich - ale i po 20 letech jsou nakonec spolu coz me tesi a pral jsem jim to), Aaron & Arianne (spolu se studentkama nejotravnejsi soutezici) a John Vito & Jill (pomerne sympaticky par, skoda ze jim to nakonec nevyslo ani v soukromem zivote). Mezi nima jeste vypadli ty dva niggove, ktery mi zpocatku prisli fajn a fandil jsem jim, ale nakonec se jako nejbystrejsi tym zrovna neprojevili a vypadli s ostudnym rozestupem..
Dvojcata/bratri a bratri - sympaticka aliance, Ken s Gerardem byli moji nejvetsi oblibenci - byli vtipni, nemotorni, pohotove hlasky a hrali chytre. Skoda toho finale...
Teri a Ian byli zajimavym prekvapenim sezony.. souhlasim, ze ze starsich soutezicich napric prvnima trema sezonama byli nejmene sympaticti, protoze se Ian choval dost neurvale a nesympaticky, ale pry to bylo kvuli tomu, ze vysadil cigara - tak snad se to pak zlepsilo doma ;) jeho navrat do Vietnamu pusobil dost sentimentalne, i kdyz na to v TAR neni moc prostoru, bylo to vycitit a pusobilo to fajn dojmem.
No a nakonec vitezove Florinka a Zachary - no co napsat? Ona nejotravnejsi a jeden z nejmene zaslouzilych vitezu a on naprosty andel, ktery si to naopak za to peklo s ni zaslouzil.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „The Amazing Race S3 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti