TAR S5 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

2004
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S5 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 14:40

12. epizoda - finále

(v CZ dabingu: 12. + 13. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S5 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod hozu » 26 říj 2013, 18:06

(Filipíny → Kanada → USA)
- Ještě na Filipínách odpadly bowling moms. Osobně jsem byl rád. Jakože dost mě překvapilo jak daleko se dostali, ale moc jsem je nemusel a jak se i potvrdilo, od Colina s Christie se dal očekávat pořádný finiš a toho se mi taky dostalo.
- Detour v Kanadě nebyla ani tak důležitá (ač nápady jak kola na sněhu, tak boby byly zajímavé) jako spíš celá záležitost na letišti. Chip s Kim to zahráli perfektně. Pro ně škoda, že celý trik s letadlem úplně nevyšel, ale i tak to byl jejich největší trumf pro konečné vítězství.
- Colin s Christie ten finiš naplánovali fakt perfektně. Dojet všichni stejně, ten taxikář by jim 100% vyjel vítězství :)
- Každopádně řadu hodnotím jako opravdu povedenou. Možná je to nynějším nadšením, že konečně vyhráli moji favorit, ale z těch 5 co jsem viděl doposud, bych ji považoval za nejlepší sérii. Především hráči byli sympatická skupina, které se dalo fandit. Dalším plusem bylo vynechání evropských lokací a trochu zajímavější střídání zemí (z chudé Afriky do bohatých Emirátů,...) a možná i vypadnutí, takových těch od pohledu "favorizovanějších" týmů hned na počátku. Trochu mi jen vadilo, že často některé týmy až moc očividně byly pozadu a zkazilo to překvapení z vyřazení. Jinak mi přijde, že v jak třeba ve třetí řadě byly největším problémem vozy, tak tu především dohadování s úřady :D
- Z vítězství Chipa s Kim jsem hodně rád. Pro mě asi nejsympatičtější tým celého závodu. Především dobře věděli, kdy se vyplatilo hrát jako svině a kdy být za dobře.

Nejoblíbenější týmy: Chip & Kim, Colin & Christie, Charla & Mirna, Kami & Karli

A ještě pěkný odkaz na Českou republiku, během hledání vlajky Filipín :)
Obrázek
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: TAR S5 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod avsman19 » 24 zář 2014, 11:49

Z prvních 5 řad se mi tato líbila zatím nejvíce:
+ dobrý cast - spousta dvojic, které mi nelezly na nervy a zároveň spousta sympatických dvojic, kterým se dalo fandit - myslím si, že napínavosti závodu dost pomohla absence mladého fyzicky zdatného mužského páru. Týmy tak byly celkem vyrovnané i z pohledu fyzických/mentálních schopností, což u předchozích řad moc nebývalo.
+ zajímavé lokace a jejich střídání
+ několik roadblocků s pojídáním šíleného jídla (ať už množství, nebo chuti), při kterých se soutěžícími vždy soucítím
+ relativně zkousnutelné množství ufňukaných momentů typu "já to nezvládnuuuu, bůůů", které mi většinou strašně lezou na nervy (viz výstupy Flo ve 3. řadě)
+ dobrá final 6, zajímavá final 3, velmi sympatičtí vítězové (i když to Chip odmakal skoro celé sám, přál jsem jim to)

Suma sumárum rozhodně doporučuji ke shlédnutí ;)

runnersk
Příspěvky: 3
Registrován: 23 pro 2016, 11:02
Nejoblibenější hráči: TAR: Charla & Mirna (S05), Uchenna & Joyce (S07), Ronald & Christina, Kynt & Vyxsin (S12)

Re: TAR S5 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod runnersk » 08 led 2017, 18:52

Super finalova epizoda. Obe ulohy na Detour velmi zaujimave, hoci sanky mi prisli o nieco "jednoduchsie".
Scena s rezervovanim leteniek bola velmi zaujimava a vravel som si, ze ked im to vyjde, bude to najlepsi moment z celej serie. Ako aj Chip povedal, Colin si bol az moc sebaisty a sam si to pokazil.

Zasluzena vyhra pre Chip-a a Kim, velmi sympaticka dvojica. Colin a Christie (najma Colin) mi boli naopak nesympaticky, najma ich aroganciu a spravanim voci inym, napr. Charla a Mirna. Nuz, karma im to vratila. :D

Velmi dobra seria. :)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

TAR S5 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod carneval » 26 čer 2023, 05:34

Tak pata sezona skoncila a mel jsem uprimnou radost z toho, jak to cele dopadlo. Jeste v ramci TOP 4 ale musim rict, ze produkce teda tym 'bowling moms' dost podelala - ten roadblock dal zabrat i Chipovi, natozpak maminam.. fakt mi to prislo vuci nim nefer, a to jsem je ani nijak zvlast rad nemel. Nehlede na to, ze ty tri kostata (KIM, Christie a Nicole) neudelaly temer vubec nic.. kdyby tenhle roadblock musely delat i ony, to by bylo teprve zuzo.

Co jinak napsat k season 5? Prima obsazeni, evidentne produkce uz byla otravena z muzskych tymu a tak jediny muzsky tym byli dva tlusti bratri - je to trochu diskriminacni, ale co delat jinak, ze? Hned v prvnich dvou dilech vypadly fyzicky favorizovane tymy, bylo to fajn zdramatizovani celeho zavodu! Cela rada sympatickych tymu, pak nesympatickych a velke cislo zajimavych zemi - uzil jsem si Rusko, Filipiny (zeme moji manzelky), Novy Zeland (misto kde ted ziju) a nakonec i ta Afrika / Indie byly fajn. Vitezove byli moji favorite, takze i z tohoto hlediska maximalni spokojenost!
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „The Amazing Race S5 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů