TAR S6 (US) - Epizoda 10

2004
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S6 (US) - Epizoda 10

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:08

10. epizoda

(v CZ dabingu: 11. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 10

Příspěvekod hozu » 30 říj 2013, 21:54

(Francie > Etiopie)
- Celkem zajímavé Detour se stavbou vesnice i včetně všemožných zranění.
- Chytrý nápad dopravy oslů k místu kde byl Roadblock a Yield. Jsem rád, že byl i konečně použit, ač vcelku zbytečně.
- Roadblock celkem spíše zajímavá kulturní věc k Etiopii samotné.
- Vypadení Jonathana s Victorii je mi trochu líto, ačkoliv jsem jim nefandil, byly však poměrně zábavný tým. No ale ta bota s oslem co udělali se jim asi musela vymstít Zbytek mě až tak nebere.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 10

Příspěvekod Tereeeza » 31 led 2014, 22:59

Na začátku etapy bylo zajímavé asi akorát to, že si Hayden a Aaron museli nějakým způsobem vydělat, určitě to není jednoduchý prosit někde o peníze, ale na trajekt si finance sehnali a na trajektu potom něco do zálohy, to se jim hned hodilo, protože potřebovali taxik. Pak směřovaly všechny týmy na letiště. Byla jsem dost zmatená, kdo má lepší let atd., ty časy mi nějak nedocházely. Lori a Bolo odlétali jako první, ale v Římě čekali na další, přesněji na Jonathana a Victorii, na Adama a Rebeccu a Jona s Kristy, kteří se tam dostali díky informaci od Rebeccy. Zbylé dva týmy do Etiopie dorazily později, ale vliv to mělo pouze na zapsání do jednoho ze dvou letů, což ve výsledku taky nebylo tak důležité. Rebecca se snažila napravit botu a tak s cestou k zapisovacímu listu pomohla Bolovi, aby byli chvilku před Kristy a Jonem.
Než se dostali k prvnímu úkolu, museli svého řidiče navést ke správné vesnici, takže se často zastavovalo a ptali se na cestu. Kendra mi nejdřív vadila, jak s odporem prohlašovala, kam to zase jedou, ale pak ji ta kultura celkem pohltila, ta ochota lidí kolem, jak byli milí, kamarádští, zase něco úplně jiného, rádi pomáhali a bavilo je to, bylo to pro ně nové.
Objížďka byla zajímavá, střecha byla opravdu rychlejší a i bezpečnější. Freddy a Victorie se docela řízli. Kendra ječela na Jonathana, ať Victorii pomůže, s tím to samozřejmě ani nehlo.
Než se dostali k Zátarasu, museli dovést na místo dva osly. Jonathan udělal hroznou chybu, nejdřív šli úplně někam mimo a ještě vzali jen jednoho osla. Líbilo se mi ale, jak jim pomáhali s cestou ke kostelu a potom i k vyhlídce.
Aaron a Hayden se v této etapě vyšvihli, byli méně nervózní a z posledního místa byli první, následování Lori a Bolem a Kristy a Jonem, tyhle týmy neměli moc potíže. Kendra měla menší astmatický záchvat cestou, Jonathan si uvědomil svoji chybu a donutil Rebeccu, aby blokovali Freddyho s Kendrou, aby měli ještě šanci. Zátaras ale plnil Adam a celkem to pohnojil, takže se nakonec Freddymu a Kendře podařilo být před nimi a Jonathan s Victorií i přes své snahy dorazil poslední. Ani mi to nevadí, dost mě unavovali ty jejich hádky, nechápu, že s ním pořád je, chová se k ní neskutečně hrozně, za všechno může.

Ondrejvlasany
Příspěvky: 1
Registrován: 28 čer 2022, 15:13

TAR S6 (US) - Epizoda 10

Příspěvekod Ondrejvlasany » 28 čer 2022, 16:12

:smile:


Zpět na „The Amazing Race S6 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti