TAR S6 (US) - Epizoda 1

2004
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S6 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:04

1. epizoda

(v CZ dabingu: 1. + 2. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod hozu » 28 říj 2013, 22:30

(USA → Island)
Nemám rád tyhle dlouhý úvody u ničeho a o to víc, když to byla jen jedna etapa. Osobně jsme čekal, alespoň víc úkolů, takto jsem spíše dostal cestování trochu hektičtější cestování po krásách Islandu. Přičemž stanování na ledovci pospojovalo všechny týmy, takže zhruba 45 minut děje přišlo vniveč.
Detour se celkem dal. Lezení po ledovci bylo trochu zábavnější. Každopádně roztodivné figurky, nevím komu budu zatím fandit, jen zatím Bolo a Lori jsou mi strašně nesympatičtí. Vyřazenému bych možná dostat se dál fandil. Škoda jich.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Tereeeza » 22 led 2014, 19:20

Opět jeden z delších úvodů, souhlasím s předchozím komentářem, že bych uvítala buď více úkolů v průběhu delší etapy nebo to prostě zkrátila.:)
Každopádně hned na začátku se ukázalo, že najít nádraží není pro všechny úplně nejjednodušší, týmy se trochu rozdělily a k tomu ještě dopomohlo rozvržení do jednotlivých letů. Paradoxně ti, co to (podle nich) měli nejlépe promyšlené (let přes Boston) dorazili na Island jako poslední a ti, kteří k letu přes Baltimor přišli jako slepí k houslím naopak první.:)
Cesta k vodopádům, ač pořád rovná po stejné silnici, dělala některým problém. Nejvíce se nakřičel John na Victorii (grr, toho chlapa bych nakopala a nevydržela s ním ani chvilku, zase ten jeden, co má plnou hubu keců a kde nic, tu nic). Lena a Kristy společně s Freddym a Kendrou zbytečně zazmatkovali a ze správného místa jeli dál a nakonec se museli vracet, cože je stálo nějaká místa. Nejhůř na tom však byly Meredith a Maria, které se nejdříve nedržely Aviho a Joea, a když se opět dostaly na správné místo, tak naletěly Aaronovi, který je navedl špatně. K dalšímu místu určení bylo dobré se dostat co nejdřív kvůli mikrobusu a následné jízdě ke stanům, kde si měli vybrat čas odjezdu. Nic závratného se však nestalo.
První objížďka byla buďto lezení po ledovci nebo hledání bojky, většina týmů ihned skočila po lezení, které i když bylo dál, bylo daleko rychlejší. Avi a Joe se rozhodli pro hledání, Avi si myslel, jak geniální to byl nápad, ale ze tří týmů, kteří si tuto objížďku vybrali, ho dělali nejdéle.
Za lezení po ledovci obdivuji Dona a Mary Jane, v jejich věku fakt výborné, Mary Jane dokonce předběhla Meredith, která se s tím solidně prala.
První dva týmy směřující do cíle byly Hayden a Aaron a Lori a Bolo, Lori je ale pěkný nervák a všechno tak dokonili, že si svoje msíto neudržely. Hayden a Aaronovi první místo přeju, šlo jim to celou etapu.
Avi a Joe mě nijak neuchvátili, ale bylo mi jich nakonec líto, že vypadli, vůbec to nečekali, ale ta volba u objížďky prostě nebyla správná. Podle mě ani ta cesta mimo dálnici, která je ihned nedostala na správné parkoviště jako ostatní týmy.
Asi ještě nemůžu úplně říct, komu fandím, ale nevadí mi Kris a Jon (při finiši mě pobavilo, jak se Jon vrhnul za holkama a Kris jenom jako 'co děláš' a předběhli je.:) ), Lena a Kristy, Hayden a Aaron, Freddy a Kendra.

Vtipné momenty pro mě, když Kendra a Freddy prohlašovali, jak jsou zvyklí se rychle orientovat se po letištích a nakonec měli největší problém najít místo, i když se jim to ve výsledku vyplatilo.:) Pobavilo mě i chování Jonathana na lodi, kdy mu Victorie říkala, ať si sedne, že přes něj jejich průvodce nevidí, on ji seřval a nakonec ihned na povel 'move aside' zavřel pusu a sedl si.:D
Tankování Adama a Rebeccy taky stálo za to, neskutečný.

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

TAR S6 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod carneval » 02 črc 2023, 11:04

Tenhle casting je teda dobra sebranka, par z nich bude lezt na nervy nejenom svym partnerum, ale i nekterym divakum..

Ale jinak me se prodlouzena uvodni epizoda libila, behem zacatku je tezky si vsechny tymy zapamatovat a tohle pomohlo v jejich predstavovani a utvareni si nejakyho nazoru. Na zaklade cele te epizody nakonec musim rict, ze je skoda tech vypadnuvsich - meli podle me urcity potencial, ale mohli si za to ve finale sami, kdyz jim tym 'tata + dcera' rekli, ze jsou tam spatne a oni mu to neverili. Kdyby jeli hned za nima, tak je urcite v dobehu predbehli.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „The Amazing Race S6 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti