TAR S6 (US) - Epizoda 2

2004
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S6 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:04

2. epizoda

(v CZ dabingu: 3. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod hozu » 29 říj 2013, 00:14

(Island → Norsko)
- Roadblock takový nic moc. Spíše mě zaujalo přidání pravidla maximálního počtu vykonání roadblocku jendím hráčem. Celkem chytrý nápad.
- No opět mě trochu naštvalo to okaté seskupení týmů v půlce díle, ale tak "závod" s vikingskou lodí byl celkem zábavný, ač dost nepoměrný. Škoda že jsme neviděli jak byly týmy vybrány.
- Detour měla celkem zajímavou část s"tradiční Vikingskou zábavou",lyže mě až tak nebrali :D
- Vypadnutí Meredith s Marií zamrzelo. Celkem sympatická dvojice. Ve finiši jsem byl ještě hodně rád, za penalizaci, jelikož alespoň trochu oživila hru (podobně jako nešťastné použití cizího automobilu :D ).

Philův výraz z radostné Lori měl taky něco do sebe :D
Obrázek
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Tereeeza » 26 led 2014, 22:48

Začátek dílu byl trochu pomalejší, všechny týmy dorazily na jeden let a letělo se do Norska.
Některé týmy z letiště vypálily docela rychle, i když jich nakonec i dost bloudilo. Lena a Kristy si v letadle sehnaly kamaráda, takže měly o jednu starost míň, Kris a Jon se hodně dobře orientují, s cestou zatím neměli problémy, to bohužel nemohly říct Meredith a Maria, to automatické (americké) řazení, klasická převodovka je snad vždycky pro někoho problém.
Co se týká zátarasu, tak nic převratného nepřinesl, kdyby měl aspoň někdo pořádný panický záchvat z výšek, ale všichni to sjeli téměř bez problému. Don a Mary Jean měli jen 'neshodu' ohledně výběru, kdo bude úkol plnit, ale asi se jim to nevrátí, že špatně podle nich zvilili. Meredith a Mariu podruhé zachránilo, že se sjely všechny týmy na jednom místě. Jonathan se zase choval jako idiot celou dobu, je prostě neskutečnej, nechápu, jak s ním Victorie může být.
Taky mě dost mrzelo, že jsme neviděli rozdělení do týmů na lodě, protože to opravdu bylo trochu nefér, John se opět předvedl jaký je milý, Adam sundal brýle a v autě Rebeccu seřval, že je tam zapomněl, následoval 'rozchod', změna chování a jsou zase ok, jsem zvědavá, jak to s nima bude dál.:)
Opět se všichni sešli ve vlaku a následovala objížďka, všichni si skoro hned vybrali ten sjezd, ale hodně z nich to rychle měnilo. Gus a Hera vikingské hry zvládli na jedničku a hodně rychle, v patách jim ale byla Kris a Jon a Jonathan s Victorií a první trojice se nakonec promíchala v pořadí. Sjezd nakonec zvládli jen čtyři týmy, z toho Lori a Bolo, Lena a Kristy a Adam a Rebecca (kteří dvakrát měnili) poměrně dobře, akorát Aaron měl problémy, ty pády byly teda neskutečný, ale zatnul zuby a sjel to. Zbytek plnil hry, nechápu, proč si víc někteří nepromysleli, kdo co bude dělat, pak skoro všichni ztvrdli u luku.:)
Zajímavá byla výměna aut, kdy Don a Mary Jean odjeli autem Adama a Rebeccy.:) K napravení ale došlo poměrně rychle. Lena a Kristy měly brzo hotovo, ale hned při první příležitosti zatočili špatně, to byla velká škoda.
Vypadalo to, že pořadí bude poměrně jasné, ale Kendra a Freddy dostali 30 minut penalizaci za to, že si vzali dvě obálky, během toho je předběhly dva týmy, ale naštěstí se stihli vrátit osmí. Finiš byl mezi Lenou a Kristy a Meredith a Marií, Lena a Kristy jsou mi přeci jen sympatičtější a až na tu jednu chybu jim to šlo i lépe, tak jsem ráda, že se udržely, i když holky byly super taky, škoda toho řízení.:)


Zpět na „The Amazing Race S6 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host