TAR S6 (US) - Epizoda 3

2004
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S6 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:05

3. epizoda

(v CZ dabingu: 4. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod hozu » 29 říj 2013, 11:09

(Norsko → Švédsko)
- Ikea detour bylo absolutně geniální. Se divím, že se jim povedlo tu danou věc složit, ale tak taky bych asi riskl toto, než počítání pánví :D
- Líbí se mi úprava Yieldu jen pro tři kola. Stejně to minulý rok ani nevypadalo, že jsou ve všech etapách.
- Roadbloack s rozmotáváním paklů se slámou mi přišel jako lehká záležitost. Dost mě překvapilo, že tam někdo skejsnul 8 hodin! No škoda vypadnutí Leny a Kristy.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Tereeeza » 27 led 2014, 18:29

Přesun z Norska do Švédska. I když Mary Jean a Dona posunuli o pozici dozadu kvůli záměně auta, bylo to poměrně zbytečné, protože se opět všichni (a ne poprvé) sešli na nádraží a vlakem i autobusem jeli všichni společně.
Najít ledový bar měli problém akorát Gus a Hera, ale věděla jsem, že jim to nebude moc ke škodě a Gus to se svojí muškou hned trefí. Líbilo se mi, jak Hera v pozadí usrkávala z ledového panáku. Celkově mi ale tato pasáž přišla nadbytečná, na nic to nemělo vliv, protože se opět čekalo na otevření Ikey.
Objížďka byla zajímavá, i když asi všichni víme, jak to se skládáním věcí od Ikey chodí, stejně mě překvapilo, kolik lidí si vybralo místo toho počítání. První čtyři týmy to měly prakticky hned složené, za to počty dělaly problémy. Nejhorší muselo být, když ani nevěděli, jestli jsou blízko nebo ne. Dona mi bylo pak hrozně líto, věřím, že to bylo hrozně vyčerpávající a demotivující..škoda, že se pro to počítání na začátku rozhodli, protože to pak, stejně jako Lori a Bolo, měli složené hned.
Zátaras byl skvělý, i když to bylo všechno jenom o náhodě. Lena neměla vůbec štěstí a tak se sestrou pozorovaly, jak tým za týmem nachází nápovědu a odchází, i Don a Bolo, kteří přišli s velkým zpožděním. Ale fakt obdiv, motala to tam osm hodin, přes sto balíků, neskutečný, nakonec je Phil musel přijít vysvobodit. Jejich odchodu mi je líto, byly to dříči a obě vážně sympatické, žádné protivy. Jonathan mi přijde jako hrozný alibista, i když viděl, co úkol obnáší, na otázku 'Kdo má rád seno' prohlásil, že Victorie a poslal ji tam, i když bylo jasné, že na to nebude úplně stačit, ale asi si moc nevěřil, tak proč neřvat na radši na ni. Trochu mě udivilo, že Lori a Bolo nepoužili Yield, jako moc o nic nešlo, ale viděli, jak tam jsou holky dlouho, že se nebáli, že jim to taky nebude trvat a nepojistili si to.
O první místo se utkali Kris a Jon a Aaron a Hayden, pak by mě zajímalo, kdy tam došlo k tomu odstupu Aarona a Hayden, dlouho to působilo, že doběhnou společně.

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

TAR S6 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod carneval » 09 črc 2023, 03:59

Tak tohle byl teda pech, sestry byly hodne sympaticke a pusobily jako silny zensky tym ktery mohl dojit daleko :( frajerka tam behem 8+ hodin odvalela vic jak polovinu (100) baliku slamy, to teda fakt respekt.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „The Amazing Race S6 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů