TAR S6 (US) - Epizoda 4

2004
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S6 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:05

4. epizoda

(v CZ dabingu: 5. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod hozu » 29 říj 2013, 12:37

(Švédsko → Senegal)
- Škoda, že úvodní chyba s věží se na týmech nijak neprojevila, ale bylo vtipné sledovat jak mají všichni čas :D
- Jsem rád za změnu kontinentu. Celkem originální nápad poznat podle básně k jakému hrobu mají jet.
- Líbí se mi jak si jak Jonathan s Victorií našli nějakého průvodce, dost dlouho se jich držel :D
- Detour: Část s chytáním ryb celkem zajímavá, ale celkově takový slabší. Zato Roadbloack se solí stál celkem zato. Hlavně se už začínají trochu projevovat plusy toho šestkrát maximálně možného využití tohoto úkolu.
- Nevyřazovací kolo potěšilo, že přišlo tak záhy ve hře, ač tým bych v podstatě i oželel, přesto bojují na svůj věk hodně dobře.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Tereeeza » 27 led 2014, 20:50

Na začátku jsem docela koukala, jak velké rozestupy (hlavně teda mezi prvními 4 týmy a zbytkem) byly. Aaron a Hayden nejdříve chtěli etapu projít s Kris a Jonem, to mě docela překvapilo, Hayden na začátku říkala, že s nikým nechce alianci, ale ono to asi nešlo jinak, když mezi nimi byla minuta, každopádně to dál stejně nemělo význam, protože věž byla zavřená. První 4 týmy se od kolemjdoucího nebo co to bylo dozvěděly, že se otevírá v deset, takže měly pěknou pohodičku.
Rebecca a Adam a Kendra a Freddy dorazili už ráno a všimli si cedule, že se otvírá v sedm, hups.:) Pořadí se tedy obrátilo, Gus a Hera měli štěstí, že si vyšli dřív a neudělali až tak velkou chybu, záhy si jich všiml Jonathan s Victorií. Během toho si Kris a Jon a Aaron a Hayden užívali města, protože měli přece spoustu času. Nejdřív jsem se bála, že (min. Kris a Jon) let do Paříže nestihnou, ale stejně se do Senegalu dostali všichni společně.
Najednou to byl opět úplně jiný svět, neskutečný, tohle mě dostává, neumím si představit to zažívat na vlastní kůži. Podle básně měli určit autora, najít jeho hrob a tam další informace. Asi bych nebyla jiná, ale Kendra je pěkná citlivka, líbil se mi přístup Kristy, která je z toho hrozně hezky unešená.
Sehnat taxik a domluvit se nebylo jednoduché, někteří museli dofoknout pneumatiky, jiní rovnou píchli, docela zmatek, včetně placení, taxikáři si to účtovali, jak se jim zlíbilo. Kendra a Freddy měli docela smůlu, první taxikář jim to zvýšil, ale z 10 to ukecali na 7 dolarů, další jim řekl 30, na konci cesty 40 a dost dotíral, ale nakonec nějakým způsobem odešel. Jiní si za stejnou trasu účtovvali 60, to je docela rozdíl, ale na druhou stranu se spokojili, když jim dali 40, neskutečný..:)
U hřbitova se opět čekalo na otevření, líbilo se mi, jak tajně si všichni u hrobu brali nápovědu, aby nikdo nic neslyšel. Objížďka byla dobrá, jen dva týmy šly lovit ryby. Hera a Don dost zvraceli, nebylo jim vůbec dobře, takže to víceméně oddřeli jejich parťáci, líbilo se mi, jak Mary Jean prohlašovala, že když Don zvracel, ryby přišly. Čekala jsem, že chytání půjde rychleji, nakonec tyhle dva týmy odjížděli poslední.
Sušení ryb nevypadalo extra náročně, ale třeba Rebecca a Adam byli neskutečně pomalí.
Jonathan a Victorie si sehnali průvodce, který jim radil až do konce cesty. Jonathan ukázal, že má i světlé stránky své osobnosti, když dával dětem bonbony, to bylo moc hezký.
Zátaras byl super, vypadal docela náročně, ale Kristy hodně dobře všechno zvládla a hodně jich předběhla. Kendra byla celkem nešikovná a Hayden to nešlo tolik rychle. Adam je ukňouraný dítě, nechápu, jak to s ním může vydržet, pro Lori úkol nebyl problém.
První z místa vyjel Jonathan a Victorie a Kristy a Jon, díky tomu, že prvnímu týmu nešel otevřít kufr se Kristy a Jon dostali na dřívější trajekt a tím získali i vítězství v etapě, moc jsem jim to přála. Dalších pět týmů bylo na trajektu druhém. Finiš byl na Gusovi a Heře a Donovi a Mary Jean. Mary Jean se toho zhostila taky velmi dobře, dojímalo mě, jak je na ni Don pyšný, jsem hrozná citlivka a ty starší páry bych ze soutěže vynechala, protože mě to vždycky hrozně dostává a obdivuju je, jak to zvládají a je mi jich líto, když jsou poslední, naštěstí nevylučovací etapa, berou to s ohromným nadhledem a je úžasný, jak si to užívají.


Zpět na „The Amazing Race S6 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti