TAR S6 (US) - Epizoda 5

2004
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S6 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:06

5. epizoda

(v CZ dabingu: 6. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod hozu » 29 říj 2013, 21:35

(Senegal › Německo)
- Celkem mě překvapilo, že ostatní týmy daly staršímu páru peníze, ale zřejmě je nepovažovali za takovou hrozbu nerisknout to. No vyplatilo se, byli to nakonec oni kdo doběhli poslední
- V tom domě otroctví trochu moc tlačili na city, ale budiž, není to cestopis, je to pořád reality show :D
- Detour měl celkem zajímavé úkoly. Já sám bych jen z principu zvolil ten pivní s hledáním podtácků. Asi bych se taky neudržel neupíjet jako Gus :D Ale druhý úkol byl celkem povedený.
- Roadblock taková rychlejší projížďka no mnohem zábavnější byl spíš doběh. Především nervák Jonathan byl to fakt nezvládl. Jak mi přijde každá série, že je typická nějakou věcí (porouchaná auta, hádky s mísntími), tak tato zatím vede asi nejméně soudržnými dvojicemi :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod Tereeeza » 28 led 2014, 00:03

Na začátku se týmy opět sešly, v tuhle chvíli mi to ale nevadilo, vzdávali hold v domě, kde dříve drželi otroky, které potom odváželi do Ameriky. Mně hraní na city nevadí, já tohle asi docela dost prožívám, proto mě jejich reakce nepřekvapili a už vůbec ne u Guse. Hera a Gus se mi celkově teď líbí daleko víc, ten vztah otce a dcery, myslím, že se oba daleko více respektují.
Hezké taky bylo od všech týmů, že dali peníze Mary Jean a Donovi, jak říkala Mary Jean, bylo by hrozné od někoho, kdo má ještě méně než oni chtít peníze.
Následoval společný přesun trajektem a následně cesta na letiště. Došlo k menší šarvátce, protože Hayden a Aaron uzavřeli alianci s Kendrou (která mi poslední díly přijde trochu nafrněná, chápu, že Afrika není nejčistší, ale začít s tím, jak chce do Paříže a croissanty, nevím) a Freddym, takže jim chtěli vzít letenky, ale to se nelíbilo Lori a Bolovi, každopádně se všichni uklidnili (stejně jeli společně) a ještě se zasmáli steroidům.:)
Líbilo se mi, že Jon zaplatil jejich průvodci, jsou fakt milí.
Další zastávkou byl Berlín a berlínská zeď. Tady se týmy trochu rozdělily, protože jim nebylo úplně jasné, jakým způsobem se tam dostat. Jonathan a Victorie ale začátek dost proletěli, narozdíl od Kendry a Freddyho a Rebeccy a Adama si všimli hned obálky a mohli pokračovat dál. Druhá cesta od berlínské zdi zdržela Dona a Mary Jean, kteří jeli metrem a nemohli pak schránku lehce najít.
Následovala objížďka, klobásy mi ve výsledku přišly daleko rychlejší. Jonathan a Victorie to měli hned a ani ostatním týmům to netrvalo dlouho. Gus při roznášení piva vtipně upíjel, jeho vlastní dcera ho musela brzdit..:D
Zátaras byl poměrně jednoduchý, nikdo to nemusel opakovat. Cestu k zátarasu si nejvíce ztížili Lori a Bolo, jeli špatně, pak šli kus pěšky, no hrůza.
Finiš byl mezi Jonathanem a Victorií a Freddym a Kendrou, to, co předvedl Jonathan bylo neskutečný, Victorie mi bylo opravdu líto. Líbila se mi naopak férová hra od Guse a Hery, kteří jeli za Jonem a Kristy a pustili je před sebe. Nakonec byli vyřazení Don a Mary Jean, moc mě to mrzí, byli neskuteční a jsem ráda, jak spokojení jsou.
Jsem zvědavá, jestli někoho postihne to, že každý může dělat max. 6 zátarasů a někomu to nevyjde, protože hodně týmů je na tom 3:1.


Zpět na „The Amazing Race S6 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host