TAR S6 (US) - Epizoda 6

2004
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S6 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:06

6. epizoda

(v CZ dabingu: 7. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod hozu » 29 říj 2013, 21:35

(Německo › Maďarsko)
- Trochu nezáživný roadblock pospojoval týmy, ale naštěstí jen zdánlivě. Byl jsem rád, že lety je zase trochu rozházely. Gusovi a dceři se povedl vskutku husarský kousek a předběhli Jonathana s ???. Toho chlapíka si asi odvezou :D
- Trabantový závod...či spíše o to kdo vůbec dojede byl vcelku chytrý nápad produkce. Bavil jsem se při tom.
- Detour přinesl poměrně zajímavé možnosti, ale není se čemu divit, že si všichni nakonec odbyli tahání kanónu.
- Jinak perfektní cliffhanger, ač možná si to produkce představovala se všemi tými v kavárně :). Se snižujícím se časem, jsem tak nějak doufal v dvojdíl, takže ve chvíli, kdy se objevilo "To be continued", jsem byl náležitě nadšený. Jsme zvědavý jak to dopadne.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Tereeeza » 28 led 2014, 22:48

To be continued, nee, nemám ráda tyhle slovíčka, jsem napnutá jak špagát.:) Velmi povedený díl, co se týký rozestupů, dohánění, najednou zase ztráty atd., ale postupně. Z úvodních řečí mám dojem, že nejvíce soudržné jsou týmy Kris a Jon a Hera a Gus, mězi ostatními to méně či více v některých momentech vře.
Na začátku šlo o rychlost, pořadí se až na prohození druhého a třetího místa jinak neproházelo. Jonathan ale opět udělal scénu a svedl na Victorii něco, co mu zrovna přišlo jako nejlepší, ukazoval na vlajku, aby zmátl Hayden a Aarona, ona měla běžet k tabuli přecee, o které samozřejmě věděl, ha ha..:D to už mi víc jako rozptylování přišlo ukazování Hayden, to ale podle mě bylo nezáměrné.
Zátaras byl super, úplně mě to přivedlo na myšlenku to taky zkusit.:D Z ukázek na díl jsem myslela, že Kendře bude zle, ale nakonec to nic tak hrozného nebylo. Zajímavé, že do toho šly ženy. Líbila se mi poznámka Hery, že ji překvapilo, že jí to táta dovolil, to bylo milé.
Následoval let do Maďarska, nejdřív jsem čekala, že je to zase všechny spojí, ale nakonec ne a došlo k pár zajímavým situacím. Gus a Hera nejsou na fyzicky náročné úkoly, ale jsou všímaví, využili toho a získali letenky na první let a tím předběhli Jonathana s Victorií. Jonathan samozřejmě nezapomněl udělat scénu. Týmy tedy letěly třemi letadly.
V Budapešti na ně čekal trabant, to byla vážně sranda, neskutečný, neměla chybu ani poznámka 'když se rozpadne, dostanou nové'. Gus s tím neměl vůbec problém, ani Freddy, ale Aaron a Hayden měli hned na začátku Černého Petra a museli auto měnit. Nepodařila se jim ani cesta, kdy přejeli odbočku, takže se sami hodně zdrželi. Z druhého letu neměl problém Jonathan, ten na cestě taky velmi dobře využil policejní služby. Na nespolehlivé auto doplatila i Kris a Jon, kteří museli měnit, stejně jako Lori a Bolo, kterým se v této etapě vůbec nedařilo. Rebecca a Adam měli taky problémy, ale hodný kolemjedoucí jim pomohl.
Objížďka byla zajímavá, katapult ale nakonec všichni vzdali a šlo se tlačit. Jonathan si ještě u toho stihnul na Gusovi vybít, že jim sebrali letenky, neskutečný, co on předvádí.
Vlaky byly poměrně rozházené, ale stejně to všichni do otevření kavárny stihli všichni až na Lori a Bolo, kteří budou mít velkou ztrátu, jsem zvědavá, jak to budou dohánět.

Palec nahoru taxikáři, co vyhodil Jonathana..:D


Zpět na „The Amazing Race S6 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti