TAR S6 (US) - Epizoda 8

2004
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S6 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:07

8. epizoda

(v CZ dabingu: 9. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod hozu » 29 říj 2013, 23:05

(Maďarsko)
Po rekapitulaci dokončení části a za mě určitě nadšení, tedy až na vyřazené. Každopádně za pomocí FF a toho bordelu u číslic se Lori s Bolem drsně vrátili do hry hned prvním místem v této dlouhé etapě.
Detour takový nudný. Škoda, že Gus s Herou zvolili jako jediní ten člun a stálo je to závod.
Roadblock s polévkou byl perfektní. Nebýt tolik blití dostal bych málem hlad :D
Finiš minimálně solidně sestříhaný i jsem doufal, že nějakou náhodou Gus s Herou doběhnou předposlední. Celkem sympatický tým pro. Teď budu muset nějak rozlišit ty podobný týmy :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod Tereeeza » 31 led 2014, 19:37

Na epizodu jsem byla natěšená po posledním 'pokračování příště' a zpomalením rekapitulací. Ale jak poznamenal hozu, výsledek byl překvapivý a s vyřazením taky nejsem úplně spokojená.
Když se většina týmů dostala do internetové kavárny a dozvěděli se, že muzeum otvírá v deset, bylo mi jasné, že to Bolo s Lori stihnou nebo nebude jejich ztráta tak vysoká (měli jet tuším nějak v sedm). Bolo a Lori ale byli ještě prozíravější a získali informaci o dřívějším vlaku, takže se jejich ztráta smazala a u muzea byli ještě jako první.
Poslouchat hádky Adama a Rebeccy mě nebaví, ani nevím, co si o nich mám myslet, ale jako pár opravdu nepůsobí.
Když se zvedla závora u muzea, došlo k srážce, Hera a Freddy to solidně schytali, Freddy se potom taky dost rozlítil a chtěl vědět, kdo to dal dolů, pouštěla jsem si ten moment asi milionkrát a nejspíš to vážně spadlo samo, ale věřím, že to mohlo bolet, plus to způsobilo, že se ke stojanu s čísly dostali později a tím pádem to znamenalo pořadí na konci fronty.
Čekal nás první FF a díky prvnímu místu, které Bola a Lori dopravilo k obálce hned, se neskutečně posunuli a i přes obtíže s nalezením správného místa krev vypili bez mrknutí oka a utíkali za Philem, fakt děs.
Zbytek týmů čekala objížďka, většina si vybrala vodní pólo, kdy teda brankář byl fakt jednička, všichni to zvládli napoprvé, jen Gus a Hera (jak jsem ale očekávala) šli na raft a na řeku, která je ještě více zbrzdila (startovali z posledního místa a nějaký ten rozestup tam byl už od začátku, i když hodně týmů nemohlo rychle získat taxi).
Zátaras byl teda maso. Zvedal se mi žaludek s nima..:D Jon to zvládl perfektně, měli náskok před ostatními a taky si ho udrželi. Potom přišel Aaron, o kterém Hayden prohlašovala, jak miluje pálivé jídlo, a tak jsem čekala jízdu. Jonathan opět alibisticky nastrčil do úkolu Victorii, to už je tak nápadný, ani se nerozmýšlel, a aby neúspěch nebyl na něm, hodil to na ní, že je to prý jedlík a bla bla bla, celou dobu na ni řval a v taxiku ji říkal, jak ho mrzí, že nešel místo ní, neskutečný. Každopádně Victorie započala zvracející soutěž.:D Vzala s sebou Aarona a dovršil to Freddy, který si to hodil rovnou do polívky, to už bylo moc. Rebecca u toho úkolu byla fakt neuvěřitelná, stejně jako Gus, prostě žádný problém.
Taky jsem na konci čekala, že Gus a Hera Freddyho a Kendru přece jen předběhnou, ale bohužel, jsem ale ráda, že to upevnilo i přes to jejich vztah, byli skvělí, sympatičtí.
Já nejvíc fandím Kris a Jonovi, tak doufám, že se jim bude pořád tak dařit.

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

TAR S6 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod carneval » 19 črc 2023, 09:10

Po ty prvni epizode jsem vazne necekal, ze se Bolo a Lori vrati do hry.. i kdyby ten vlak v sedm rano byl prvni, tak by ta nocni internetova kavarna uz asi mela zavreno a oni by byli 24h pozadu - ale vlak ve 2:30 je zachranil a ze se vyhoupli dokonce do prvniho mista je vazne prekvapeni.

Bohuzel, vypadli Hera s Gusem coz byl pro me velmi sympaticky tym - Gus je proste bourak, jen je hold starej. Kdyby vypadla primadona Kendra, asi bych byl nadsenejsi!
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „The Amazing Race S6 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti