TAR S6 (US) - Epizoda 11

2004
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S6 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:08

11. epizoda

(v CZ dabingu: 12. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod hozu » 31 říj 2013, 00:52

(Etiopie > Srí Lanka)
- Na začátku části jsem si uvědomil velice nečekanou věc. Skupinu hráčů co jsem považoval za jeden tým jsou dva různé týmy. Jsem si říkal, že mi nějak nesedí počty :D Bohužel ani tento díl mi z této situace moc nepomohl a to především faktem vypadnutí Bola s Lori. Upřímně je mi celkově dost jedno, kdo v této řadě vyhraje, jelikož všechny týmy mi přijdou na jedno brdo. Snad jen Adam s Rebeccou trochu vybočují.
- K dílu samotnému snad jen pochválit detour s celkem zajímavými úkoly a připomenout tu chybu, která stála Bola s Lori hru. FIniš s bazénem byl celkem "efektní".
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod Tereeeza » 02 úno 2014, 17:39

Začátek epizody představoval vlastně stejný, akorát opačný, posun jako v díle předcházejícím, rozdělit se do dvou letů s půl hodinovým odstupem, v druhém letěli Freddy a Kendra a Adam a Rebecca. Kendře nějak nesedlo jídlo a celý díl jí nebylo vůbec dobře, v jednu chvíli jsem si říkala, jestli to vůbec dokončí.
Nejdříve na týmy čekal úkol v podobě běhání, přišlo mi to trochu zbytečné, nic to nepřineslo, ale na druhou stranu mě to docela pobavilo. Hodně týmů si začíná uvědomovat dílu Kristy a Jona a rádi by je viděli venku (Hayden a Aaron, Lori a Bolo a dříve se o tom zmiňovala i Rebecca s Adamem).
Následoval let na Srí lanku, kde se všechny týmy opět sešly, i když to vypadalo, že to Kendra a Freddy nestihnou. Z letiště se týmy vydaly rovnou na nádraží. Rebecca a Adam nemohli sehnat taxi, takže nestihli vlak a v tu ránu měli hodinu a půl zpoždění za ostatními. Spustila se velká hádka, Adam chtěl skončit, ale samozřejmě pokračovali dál.
Objížďka se mi líbila, nejdřív jsem si říkala, že zvířata jsou sebevražda jako téměř vždycky, ale že zážitek to musí být obrovský. Vydali se na to jen Freddy a Kendra a myslím, že si to skvěle užili a to, že to bylo o něco pomalejší nemělo žádný vliv.
Druhý úkol bylo lezení na palmy, Hayden a Lori byly trochu pomalé, za to Kris a Jon to opět prolítli a vytvořili si náskok, který se ale hned na autobusovém nádraží smazal, musí to být trochu frustrující, potom skoro nemá cenu se snažit.
Během večera je dostihli i Adam a Rebecca, protože v obchodě, kde měli něco koupit, se otvíralo až ráno, klasika, v tu chvíli se Kris a Jon dostali dokonce i na poslední pozici, ale autobus je opět spojil.
K Zátarasu ale Kris a Jon vystřelili poměrně rychle, vyšlapat si ty schody musela být fuška, zvlášť pro Lori, která to šla dvakrát, protože jí Bolo zapomněl dát vstupenku, tato chyba s nepřečtením instrukcí se jim, stejně jako minulou epizodu Jonathanovi a Victorii, stala osudnou.
Závěrečné zaplavání bylo super, hlavně jak týmy přiběhly za Philem, otočka a do bazenu.:))
Lori a Bolo mi tam budou chybět, zpestřovali to. Každopádně fandím Jonovi a Kristy.


Zpět na „The Amazing Race S6 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů