TAR S6 (US) - Epizoda 12

2004
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S6 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:09

12. epizoda

(v CZ dabingu: 13. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod hozu » 01 lis 2013, 13:54

(Srí Lanka > Čína)
- Trochu těžší na sledování, když není moc komu fandit. Snad jen Rebecce, ale u ní mi trochu vadí Adam. Zbytek týmů mi popravdě splývá v šedi nezajímavosti.
- Čína zatím vyhrávala především jazykovou bariérou a zmatenými taxikáři. Mytí oken v podobě roadblocku bylo vcelku chytře vymyšleno a k tomu navíc poslední yield, který naštěstí byl také využit.
- Detour měl podle mě obě možnosti zajímavé, no a všechny týmy šli na jistotu s cihlami.
- Nevyřazování nepřekvapilo snad se Rebbeca s Adamem prožebrají do finále :)

fandím: nikomu

nevadili by mi jako vítězové: Adam & Rebecca
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod Tereeeza » 02 úno 2014, 19:56

Opět se mění země a míří se do Číny, která byla už od začátku velmi zmatená. Jazyková bariéra a celkově jiná kultura nebyla pro týmy vůbec jednoduchou záležitostí, která se některým vymstila. Hlavní problém byl v sehnání taxiku, když už se jim to podařilo, byl zmatený taxikář.
První zastávka byla v zahradách, odtud se směřovalo k Zátarasu a Yieldu. Pořadí týmů se poměrně často měnilo v závislosti na taxi a dopravě. Největší smůlu v této etapě měli Kris a Jon, kteří se zároveň báli blokace. Freddy a Kendra byli u Yieldu jako první, čekala jsem, že zablokují Jona a Kris, ale osobní odplata převážila nad strategií a tak tam plni radosti plácli Rebeccu a Adama, potom si nesmyslně vzali taxi a nechali se předběhnout Aaronem a Hayden.
Zátaras byl celkem mazec, asi bych se taky bála, ale vyzkoušet bych si to chtěla. Nápis nebylo těžké přečíst, čekala jsem, že to tam budou mýt déle nebo třeba že nebude nápis na všech oknech, ale to se asi nedalo udělat.
Rebecca a Adam dlouho nemohli najít schránku, Hayden se před nimi i ukrývala. Jon a Kris měli smůlu na taxik, takže na místo dojeli jako poslední, ale díky Yieldu se dostali před Adama a Rebeccu.
Meziúkol s mistrem tai-chi byl celkem nezajímavý. Následovala objížďka a všichni šli na jistotu na cihli místo ledu. Nejslabší byla asi Hayden, ta se s tím dost trápila, ale jinak to vypadalo, že to měli všichni poměrně rychle. Jon a Kris přijeli jen těsně před Rebeccou a Adamem, protože je opět zbrzdil taxikář, který zmateně jezdil všude možně. Nakonec ale do cíle jako první doběhli Aaron a Hayden a poslední Rebecca a Adam, dalo se čekat, že se nebude vylučovat, ale jsem zvědavá, kde seženou peníze, v Číně nepůsobí moc rozdavačně.
Každopádně doufám, že si Kris a Jon vybrali veškerou smůlu a doběhnou si di cíle pro milion.


Zpět na „The Amazing Race S6 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů