TAR S6 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

2004
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S6 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:09

13. epizoda - finále

(v CZ dabingu: 14. + 15. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

Příspěvekod hozu » 04 lis 2013, 23:31

(Čína > USA)
No vzhledem k předchozím sériím jsem tuhle sérii dal celkem rychle, ale přes to musím říct, že série jako taková mě moc neoslovila, především pro mě dost nezáživnými finalisty (popravdě jen Adam s Rebeccou mi přišli z daných možností ještě jako přijatelní vítězové). Bohužel jak bylo zřejmé již od počátku závěrečné etapy oni samotní už finiš moc neovlivnili. Škoda toho vlaku, alespoň těsný finiš by mohl stát za to.
Moji favoriti vypadli dost záhy, ať už se jednalo o Meredith s Marií či Aviho s Joem. Snad nejdál se dostal Gus s Herou. Jinak série měla i pár potenciálních all-stars jmen (osobně bych čekal Jonathana s Victorií, Bola s Lori), takže mě překvapuje, že nikdo z nich nebyl vybrán.
Každopádně série jako celkem mi přišla dost slabá, opět řada myslím tratila především na prodlužování Evropské části a pro mě dost nezajímavým výběr soutěžících. Ovšem přišlo mi, že toto byla první série, kde si autoři konečně nějak doladili pravidla celé soutěže.

oblíbení hráči: Gus & Hera, Rebecca, Meredith & Maria
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S6 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

Příspěvekod Tereeeza » 03 úno 2014, 00:18

Tak já jsem naopak byla se sérií hodně spokojená, od začátku jsem fandila Kris a Jonovi, i když se mi líbila i řada dalších dvojic, jako např. Gus a Hera, Mary Jean a Don, i když tam jsem věděla, že nemají šanci, Lenna a Kristy, Rebecca a i Freddy a Kendra s Hayden a Aaronem a zpestřovali to Lori a Bolo a Jonathan s Victorií, takže se mi ve výsledku líbili téměř všichni.:D
Co se týká závěrečných částí, na začátku Rebecca a Adam museli sehnat peníze. Čekala jsem, že to bude složitější,ale asi to tak úplně nebylo. Cestovali vlakem do dalšího města a všichni společně, taxikem potom k určené budově a hurá na objížďku. Kris a Jon měli poměrně smůlu na taxi, všichni jim je brali. Všechny týmy se rozhodly pro stříkání, asi to bylo jednodušší, i když těžko soudit. Rebecca a Adam tím docela propluli, následoval je Aaron s Hayden, Kris s Jonem a Freddy s Kendrou. Aaron a Hayden ale jeli kdo ví kam, problémy měli i FaK a RaA se zasekli v zácpě, takže je KaJ předjeli. U terakotové armády to bylo i o všímavosti, pořadí se zase promíchalo a směřovali k Zátarasu. Hayden a Aaron dorazili jako poslední, byli dost frustrovaní ze svého řidiče, ale dali mu ještě šanci, když se ale dozvěděli, že i podruhé jedou mimo, dost se rozčílili a vystoupili. V tu dobu už všechny tři týmy dělali Zátaras, hledání jehly v kupce sena, teda správného zámku. Aaron a Hayden měli i problémy s autobusem, byl to celkově náročný den. Nakonec své hledání vzdali a byli penalizováni 4 hodiny. To už ale v cíli byl Kris a Jon, Freddy a Kendra a doběhnutí s Rebeccou a Adamem znamenalo, že končí. Bylo mi jich líto, celý závod neuvěřitelně makali a zasloužili by si to víc, než RaA, ale ten den už toho měli dost a prostě se nedařilo, zlomený klíč a všechno...Aaron ale v závěru požádal Hayden o ruku, tohle na mě platí a dostalo mě to, moc jsem jim to přála. I když Hayden mohla být často dost nesnesitelná, oba věděli, co chtějí. Našla jsem i Aarona na facebooku, mají dvě krásný děti a neskutečně jim to sluší.
Co se týkalo poslední etapy, já měla favorita jasného, bohužel udělali podle mě dvě důležité chyby. Hned na začátku zbytečně Kris a Jon odjeli z hotelu, tím ztratili dost času a Freddy a Kendra se dostali do dřívějšího letu, v tu chvíli na ně ztráceli 15 minut. RaA byli dost pozadu už od začátku. Zajímavé bylo sledovat situaci na letištích během mezipřistání, jsou tam dost striktní a jiné letenky jim prostě nedali.
Na Havaji přišla ihned objížďka, pádlování nebo hledání oblečení. FaK šli pádlovat, Jon a Kristy hledat, vypadalo to náročněji, ale nakonec to měli velmi rychle, a díky orientačním schopnostem Kristy se na místo Zátarasu dostali před FaK. Následoval skok z letadla, to muselo být neuvěřitelný, fakt zážitek. Adam tady potom překonal jeden ze svých dalších strachu a myslím, z toho, co jsme mohli vidět, že v závodu dospěl a dělal víc věcí, než si myslel, že by kdy mohl zvládnout.
Druhou chybou Kristy a Jona byl výběr letu do Chicaga, proč si to jen neověřili, rozdíl byl sice jen pět minut ve výsledku, ale kdyby byli s nimi už v prvním letadle, mohli být už tady daleko před nimi. Potom se to už vezlo, šlo o vteřiny ve výběru taxiku, nalezení schránky. Meziúkol s jídlem byl fajn, dával mi trochu naděje pro KaJ, Kendra navíc vypadala, že to nesní. Naději jsem viděla, když jejich taxikář nevěděl, kam má jet, zato Kris a Jon ano.
Nakonec do cíle doběhli první Freddy a Kendra, na druhou stranu jim to přeju a celkově je tenhle závod sblížil a Kendra si uvědomila, co chce, co jsem koukala, tak se vzali a mají děti. Stejně tak Kris a Jon, jejichž vztah to hodně posílilo a jsem za ně ráda. Adam a Rebecca si v téhle části už moc neškrtli, čas, který ztratili v přechozí etapě byl moc velký.
Je mi líto, že Kris a Jon nevyhráli, ale myslím, že oni jsou takoví skromní a ke svému štěstí to nepotřebují, i když by jim to určitě pomohlo.
Série se mi moc líbila a nechce se mi s těmi týmy loučit. Trochu mě mrzí, že se nikdo nevrátil v All stars.

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

TAR S6 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

Příspěvekod carneval » 27 črc 2023, 11:09

Podobne jako Tereeeza jsem si tuhle serii naramne uzil - libil se mi cast s mnoho zajimavymi lidmi, taky mi sedla uvodni dvouhodinova epizoda, abych se se vsemi nalezite seznamil. Pokud skocim ted k poslednimu dilu, tak ve finale zavladaly pocity radosti michane s pocity zklamani - kdykoliv Jon a Kris poskocili na prvni misto, tak jsem se radoval, a kdykoliv zase spadli, tak jsem smutnil. Bohuzel si za to asi mohli sami - to s tim bookovanim letenek (!!!) jim to asi prohralo, stejne jako to, ze se po ceste nijak nezajimali, kde a jak po vychodu z metra najdou tu vodni vez, na ktery ztratili dle strihu taky hodne casu. Vitezove nejhorsi mozni z rekneme cele top 5... a ted k samotnym soutezicim;

- Kamosi Avi & Joe byli zajimavi, ale vypadli vlastni blbosti, kdyz neverili ve finale Gusovi.. naopak kamosky Maria & Meredith nezajimave uz od uvodu.
- Lena & Kristy sympaticke sestry, jejich vyrazeni velmi nestastne a kloboucek Lene za odrolovani 100+ baliku slamy - frajerka!
- Starici Don & Mary Jean a otec s dcerou Gus & Hera byly moje dva oblibene tymy v prvni polovine zavodu - ale neveril jsem dlouhodobe ani jednomu tymu. Zajimavosti z internetu: Don loni (08/2022) zemrel ve veku 87 let a Hera se seznamila se seriovym vrahem! Pote, co se se svym princem seznamila, asi do roka otehotnela a mela dite, ktery ten jeji pritel nakonec usmrtil za ucelem zisku penez ze zivotniho pojisteni.. :-| postupem casu se ukazalo, ze dotycny uz predtim usmrtil svoji byvalou pritelkyni a jeste dalsi osobu a dnes je ve vezeni na dozivoti. Hera ma dalsi dve deti, ale na svyho prvorozenyho syna vzpomina i dnes.
- Jonathan & Victoria jeden ze dvou nechvalne proslulych paru tehle serie, Jonathan byl naprosto labilni mental a Victorie mi taky neprisla zcela normalni... opet zajimavost: Po jejich pusobeni v Amazing Race se objevili v dalsich televiznich poradech (napr. u Dr Phila nebo ve Fear Factoru, kde Victoria napadla Johnnyho Fairplaye za kybicovani a nasledne Jonathan napadl hosta show Joe Rogana), nacez Victorie s Jonathanem otehotnela a dala mu vytouzene robe, ale ani to na zachranu jejich vztahu nestacilo a nakonec se rozvedli.
- Lori & Bolo taky bavili svym rekneme temperamentnim vztahem, ale o nich se po soutezi uplne slehla zem :shock:
- Hayden & Aaron mi v prvni pulce sedli a fandil jsem jim, ale jak postupne zacala Hayden panikarit a buzerovat Aarona, z meho seznamu oblibencu vypadli. Jak nasla Tereeeza, po soutezi se skutecne provdali, meli spolu dve deti, aby se nasledne zase rozvedli..
- Adam & Rebecca me podobne jako Lori a Bolo bavili svyma hadkama, Rebecca to mamankovi davala obcas dobre sezrat - asi ale nikoho neprekvapi, ze po soutezi sli od sebe...
- Kris & Jon low-key favoriti sezony - sympaticky par, pozitivne ladeny a bylo videt, ze si to uzivaji (a taky sami sebe). Velka skoda, ze nevyhrali.. svatba byla 8 let po AR8, maji dva kluky a jsou stale spolu :beer:
- Vitezove Kendra & Freddy byli silny par, ale vubec jsem je nemel rad. Ona je nechvalne proslula svyma rasistickyma (anebo spis elitarskyma) komentarema a taky jejima kecama ala 'takhle se mnou mluvit nebudes' a od byl taky takovej divnej. Rozhodne mi nevadil jako ona, ale parkrat mu bouchly saze a byl spis za kaspara. Podobne jako Hayden s Aaronem se ozenili, maji dva kluky a dnes jsou kazdy s nekym jinym - ty jeji modelkovsky fotky bych si klidne povesil nekam do garaze nebo do dilny, ale jako clovek je naprosty trash.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „The Amazing Race S6 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti