Stephenie LaGrossa (S)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Stephenie LaGrossa (S)

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 12:17

:idea: :idea:

Obrázek

naděje umírá poslední, takže se těším na 4tou účast :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Stephenie LaGrossa (S)

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:59

Steph mám hrozne rád, je charizmatická a je sexi a platí u nej čím staršia tým krajšia. Určite je trochu preceňovaná ale aj tak si myslím že si zaslúži ešte jednu šancu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: Stephenie LaGrossa (S)

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 srp 2013, 22:31

Neuvěřitelná holka, prostě jí nejde nefandit, její odchod v HvV mě opravdu velmi mrzí a tajně doufám ve 4 účast
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
BostonRob
Příspěvky: 68
Registrován: 26 srp 2013, 10:08
Bydliště: Ostrava okolí

Re: Stephenie LaGrossa (S)

Příspěvekod BostonRob » 26 srp 2013, 22:41

taky si přeji 4 účast je to úžásná a silná ženská.
Survivor: Rich (S1) Colby (S2) Ethan, Lex (S3) Brian (S5) Matthew, Jenna M. (S6) Rupert (S7) Rob M.(S8) Stephenie, Bobby Jon (S10) Stephenie (S11) Terry (S12) Yau-Man (S14) Amanda (S15) Parvati (S16) Russel H.(S19) Parvati (S20) Rob M. (S22) Penner, Skupin (S25) Spencer, Tony (S28) Mike (S30)
FARMA: SK Rado (S2) Ján (S4) Tomáš (S7) Miro (S8) Šimon (S9) Milan, Dominik (S10)
VYVOLENÍ: Vladko (S1) Milan (S3) Vladko (S4)
Další soutěže, které sleduji: The Amazing Race, Masterchef USA, Masterchef Junior , Hell's Kitchen
TOP seriály: Game of Thrones, The Walking Dead, Orange Is the New Black
TOP minisérie: Chernobyl, 11.22.63

Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: Stephenie LaGrossa (S)

Příspěvekod carneval » 27 srp 2013, 14:07

Lamik.lamity píše:Neuvěřitelná holka, prostě jí nejde nefandit


... jde :wink:

Charakter = odpad a strategie žádná ... fyzicky v soutěžích ale předváděla solidní výkony :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: Stephenie LaGrossa (S)

Příspěvekod zdenek000 » 27 srp 2013, 17:20

Zrovná já jsem jí nějak extra nefandil. Jako určitě by mi nevadila její čtvrtá účast.
S10 tam jí obdivuju, že přežila jako jediná ze svého týmu, taky jsem chtěl aby někam došla.
S11 tam se předvedla víc strategicky a i hlavně fyzicky, což bez pochyb.
S20 tam doplatila na Cirie a její obavy.
Fyzicky velmi silná hráčka, strategicky taky celkem dobrá. Čtvrtá šance určitě. Jen mě nezaujala na tolik ,abych jí fandil na vítězství.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stephenie LaGrossa (S)

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 08:15

Zatím jsem ji viděl pouze v Palau, ale udělala na mě velmi silný dojem. Plně chápu její bulení na kmenovce, byla to hráčka tělem i duší, její první příležitost zahrát si Survivor a měla vypadnout dřív než hráč který už ve hře nechtěl být, mě by to teda taky pěkně pocuchalo nervy :mrgreen: do soutěží v této sérce dávala všechno a zákon schválnosti tomu chtěl že čím víc se člověk snaží, tím víc se to kazí, u ní to platilo dvojnásob, přežila neschopný Ulong a slušně zamotala s Kororem. Kdyby byla polygamie tak bych bral jí a Darrah všema dvaceti :mrgreen: tenhle typ hráček mě prostě baví :idea: a co to nevidím, Steph to slyšela a už mi jde naproti :mrgreen: :mrgreen:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Stephenie LaGrossa (S)

Příspěvekod cypher.eu » 09 zář 2013, 13:50

Palau je rozhodně její nejlepší řadou, i když se nedostala do finále... snad každej jí fandil a minimálně mě fakt dojalo její dojetí nad tím, jak konečně přišel "merge" a už konečně může z prokletý Ulong beach ke Kororům :xtttx:

V Guatemale to dotáhla až do finále, ale tentokrát už mi tolik sympatická nebyla, víc jsem to přál vítězce Danni

Co říct na HvV? James je strašnej zm*d :angry: :cry: :evil:

Do případný závěrečný Allstars bych jí rozhodně dal, je to takovej prototyp trosečnice
Završením Survivora měla být 40. řada

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Stephenie LaGrossa (S)

Příspěvekod Moly » 12 dub 2014, 17:08

Ačkoliv nijak nepopírám její sílu v Palau a ostatně i Guatemale a HvV, nikdy pro mě nepatřila mezi top hráče (či top ženy). Nikdy jsem jí nějak extra nefandila a ani jsem jí nepřála vítězství, spíše jsem ji chápala jako logickou volbu před sloučením do aliance - a to ve všech řadách. Nijak mě nemrzí její vyloučení v první sérii (ačkoliv škoda, že se nespojila s Cobym a trochu to u Kororů neprovětrali), v Guatemale jsem fandila Garymu. V HvV ale dojela opravdu jen na blbost Jamese a Amandy a je škoda, že to spolu s Tomem nedotáhli dál (ačkoliv mí favorité patřili obecně mezi Villains), už jen proto, jak s ní James zacházel (kret*n). :cry:

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: Stephenie LaGrossa (S)

Příspěvekod Lifty » 12 dub 2014, 21:41

Krásná, silná ženská (vyrůstala se čtyřmi bratry, tak se není čemu divit:) a spolu s Parvati největší Femme fatale. Zasloužila by si místo v síni slávy Survivoru.

Její jediné mínus vidím snad jen v tom, že v reálu příliš nešetří na makeupu..
Přílohy
101114stephenielagrossa_kylekendrick1.jpg
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stephenie LaGrossa (S)

Příspěvekod Rendy » 12 dub 2014, 23:42

Hrůza děs, na ostrově taková kočanda.

Tapatalkuju...
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Stephenie LaGrossa (S)

Příspěvekod Earl » 22 dub 2014, 10:00

Ak má niekto kontakt na Steph kde naozaj odpisuje, prosím napíšte mi. :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Stephenie LaGrossa (S)

Příspěvekod Pietro » 12 úno 2017, 04:30

Snad po ní ještě Rendy jede... :oops:
Přílohy
steph.jpg
jedna kapku staršího data
bez názvuc.png
bez názvuc.png (107.67 KiB) Zobrazeno 5092 x
stephenie9.jpg
stephenie8.jpg
stephenie7.jpg
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Stephenie LaGrossa (S)

Příspěvekod Pietro » 12 úno 2017, 04:48

A popojedem... Rendy, můžeš podle ní i cvičit :D

(je to z toho časopisu, kde je na titulce (viz předchozí post))
Přílohy
LaGrossaI.png
LaGrossaII.png
LaGrossaIII.png
LaGrossaIV.png
LaGrossaV.png
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Stephenie LaGrossa (S)

Příspěvekod Rendy » 12 úno 2017, 07:16

Hah, super :D no jeeje, moje topka, ale ten makeup :heat: ale drží se v kondici, ze by příprava na další účast? :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Stephenie LaGrossa (S)

Příspěvekod Pietro » 12 úno 2017, 16:58

Rendíčku, sice jsem tě tím jistě potěšil, ale zároveň tě musím zas maličko zchladit - ty fotečky jsou 10 roků staré (jí bylo 28, v USA byla S15 - China) ;) Ale taky čekám, že se ještě objeví - v H/V vyhasla moc brzo
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.


Zpět na „Survivor (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti