TAR S4 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

2003
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S4 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 14:26

13. epizoda - finále

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S4 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

Příspěvekod hozu » 22 zář 2013, 09:57

(Austrálie → USA)
Tak je konečně tato série za mnou. No vítězové z té finálové trojice asi nejvíc akceptovatlení, ale mě prostě jako celek tahle série totálně nebavila. Z počátku se strašně dlouho závod zdržoval v Evropě, což znamenalo podle mě poměrně monotónnost (proč to radši zase neprokládali s tou Afrikou?). Většina favoritů se nedostala právě ani přes tato kola a to už by se ty záživnější země jako Indie nebo Korea sledovali ještě lépe. Na hodnocení jednotlivých týmů nemám sílu, jelikož sám ani nevím jak se kdo jmenoval :D

Oblíbené týmy: Steve & Josh, Steve & Dave, Jon & Al
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: TAR S4 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

Příspěvekod avsman19 » 11 zář 2014, 12:32

Tak 4. série nic moc, především díky nezajímavému castu. Prostředí a úkoly celkem ušly. Především se mi líbily Benátky a soucítil jsem s týmy při etapě v Indii (ta MHD - OMG).
Fandit se dalo asi jen klaunům (J&A) a ve finále pak i Davidovi s Jeffem, kteří ale finální epizodu notně pros*ali. Naopak čím dál tím více na nervy mi lezli Reichen s Chipem, přičemž především nad Chipovými řidičskými kvalitami jsem nejednou musel kroutit hlavou :cry: .

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

TAR S4 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

Příspěvekod carneval » 14 čer 2023, 04:03

Z nejakyho mne neznamyho duvodu je tahle serie celkem zapomenuta a kriticky neprilis dobre prijata. Nerozumim tomu, vetsina tymu mi ve finale prisla snesitelna a byla to prijemna zmena si uzit zavod bez fiflen typu Florinka a blbcu Franka a Willa - mozna ale ostatni divaci tohle drama chteji vic nez samotny zavod kolem sveta...

Od zacatku jsem si vsimnul, jak velky pocet 'all male' tymu tahle sezona mela a taky se to dle ocekavani projevilo do konce - ze by muzi byli lepsi cestovatele? :mrgreen: Mel jsem v zavodu nekolik favoritu, vsichni ale vypadli pomerne brzo a nakonec to dopadlo tak jak to dopadlo. Vitezny par mi nijak zvlast nevadil, ale fandil jsem vic asi klaunum, kteri bohuzel selhali v ten nejkritictejsi moment (no vlastne jeste ty dva kamaradi z finalovy trojky). Docela jsem si uzil absenci Afriky na ukor mych oblibenych Benatek, Indie byla klasicky nechutna (hlavne modelek mi teda bylo lito) a bavila me prekvapive Korea! A ty chobotnice no fuj - rikal jsem pritelkyni, ze uz za tohle by si ten milion zaslouzili a bumho :)

Kratce k jednotlivym tymum:
Debra & Steve - tlusty par co tam nemel co delat, Steve & Dave tam taky nemeli co delat, ale byli to alespon sympataci. Dva mlady pary Amanda & Chris (vidlaci, vypadli moc brzo) a Millie & Chuck (nejtrapnejsi CBS pojmenovani tymu - panicove) mi na rozdil od kvarteta ze treti sezony byly sympaticky oba, asi diky ty absenci macho debilu. Millie tam dostavala od ostatnich celkem kotel, ale byla evidentne dobra - jen ji tahnul dolu ten divnoChuck.
Russell & Cindy jsem nemel rad (ona ho milovala, on byl debil), Steve & Josh byl takovy nezajimavy par - tata fajn, syn ale docela mandak uz z uvodnich predstavovani.. cernosky obvykle nemusim, ale Monica & Sheree se ukazaly byt snesitelnym parem, stejne tak hadajici se modelky, ktery mi nejdriv lezly krkem, ale pak mi jich v Indii bylo lito a nakonec vypadly, kdyz se konecne prestaly hadat. Mimochodem Tian 7x roadblock a ta druha 0 - to byla fakt lemra :D
Final 4: Klauni byli moji favorite - obdivoval jsem ten jejich pozitivne ladeny pristup. Kamaradi David a Jeff byli pomerne nezajimavy par, neskutecne si to sami pokazili.. Kelly & Jon jsem chvilema mel rad, pak zase ne.. prekvapilo me, ze po soutezi spolu zustali, probehla veselka a dneska maji dva kluky - well done! A gayove se naopak prekvapive rozpadli hned po soutezi, coz pro me bylo prekvapeni - prislo mi, ze jim to docela klapalo a ze si rozumneli.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „The Amazing Race S4 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti