S12 - Panama - EP08

Pearl Islands, Panama
February 2, 2006 – May 14, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S12 - Panama - EP08

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:01

Epizóda 8
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S12 - Panama - EP08

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 09:48

Tak teda zatím si přijdu že nějak plavu v protiproudu názorů :mrgreen:
Rozhodně nejzajímavější hráč této řady je Shane, bez něj by to bylo docela nudná řada, ale to co tam on předvádí, to jsem ještě v Survivor neviděl :idea: je to blázen, ale dobře se na to kouká.
Co se týče Terryho, tak z něj vůbec zatim nejsem nijak odvařenej. Nějak jsem nepochopil, proč se přede všema Shanea ptal jestli s ním může počítat do přeběhnutí. Shanea to taky zarazilo a hnedka ho odpálkoval, na to Shane udělal schůzičku a Terry se málem rozskočil...v soutěžích je sice dobrej, ale sociální hra mi přijde taková nějaká roztěkaná...jinak ten co vypad a ten druhej s pánského klubu, vůbec ty dva neznám, nepřirostli mi nijak k srdci
Cirie je mistr tiché vody, taková postava a fyzické zdatnosti jaký má, za to by hned letěla v prvních dílech a ona se drží a drží, sranda to sledovat.
Aras jak tam bylo řečeno, vyjde v pohodě se všema, Courtney je taky občas sranda sledovat s jejíma pochodama a to samý Bruce.
No jsem zvědav co Terry vymyslí, ale zatím mě to nijak zvlášť neoslňuje
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S12 - Panama - EP08

Příspěvekod carneval » 27 srp 2013, 20:20

Zlomový díl, kdy jsem fandil menšině... škoda, Nick mi přišel jako príma člověk (podobně jako v Guatemale Brandon) .... prostě se zbavili dobrýho a poctivýho člověka, ze kterýho měly ostatní svině strach :cry:

Courtney a Danielle mě iritujou, kdyby Shane věděl, že na něj ty mrchy mají spadeno, asi by se zachoval jinak .. mno to jsou ale kdyby chyby ... tipuju, že Sally a Austin to mají teď spočítaný a Terry by mohl pak vydržet díky imunitě + náhodným výhrám imunity, věřím, že na to má je vyhrávat
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

vita
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2014, 13:33

Re: S12 - Panama - EP08

Příspěvekod vita » 20 bře 2014, 22:25

Většinou je mi celkem líto toho, kdo vypadne těsně před porotou, tentokráte to schytal Nick. :-?
Ale Shane..asi v něm hrklo, když viděl 4 hlasy pro sebe :) Ale je to dobrej blázen, který mě baví :D
Austin si zahrál na slabého a spadnul..ale proč jim to pak vykecal ?? :cry:
Cirie nám potichu pluje dál :D
Pobavil mě líný den v Casaye a komentář Courtney a hláška Arase - viděli jsme je připlouvat, tak jsme požvýkali všechnu rýži. Když jsem pak uviděl to jídlo, byl jsem na sebe naštvaný :D :D
Jsem zvědavý, jak Terry naloží s tou tajnou imunitou...?

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S12 - Panama - EP08

Příspěvekod lacSzlo » 26 led 2015, 00:02

Epizoda celkem fajn, ale Casaya byla na můj vkus nějaká moc klidná :D Terrymu přemlouvání moc nešlo, nikomu nedokázal nabídnout víc jak top 5 a nevím nevím, jestli je lepší top 5, kde mám jistotu, že skončím pátej, nebo jít do top 6 s tím, že tam je větší šance dostat se dál... Cirie správně zhodnotila, že Terry vůbec není v pozici něco nabízet :D
Co se týče Nicka, musím se přiznat, že je jedním z důvodů, proč Panamu znova sleduju - jedinýho jsem si ho totiž vůbec nepamatoval. No a... už vím proč. Nick je totiž pro mě zřejmě z celýho Survivora ten nejnudnější a nejhůř zapamatovatelný soutěžící. Kdyby se mě už třeba i teď někdo zeptal, co si o Nickovi z jeho účasti v 8 (!) epizodách pamatuju, vzpomněl bych si asi jen na to, jak se podělal po fazolích (a i to zvládl líp Austin :D ).

Po 8. epizodě:
Nejlepší: Cirie, Shane, Courtney, Bruce, Aras
Nejhorší: Austin, Terry, Nick
(?)


Zpět na „S12 - Panama — Exile Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů