S12 - Panama - EP15

Pearl Islands, Panama
February 2, 2006 – May 14, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S12 - Panama - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:03

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S12 - Panama - EP15

Příspěvekod carneval » 27 srp 2013, 20:41

Tak finální souboj o imunitu jednoznačně zklamání - v minulý sérii to spočívalo v udržení balancu na plošině na kouli a měli k pomoci 2 lana (která pouštěli) a poté konstrukci, ve které se to konalo (opření se zády) - to mi přišlo fér, narozdíl o týhle challenge udělaný Danielle na míru.

Je totiž logický, že holka s 60 kilama nepůjde pod vodu tak rychle jako 90 kilovej chlap :cry:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

vita
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2014, 13:33

Re: S12 - Panama - EP15

Příspěvekod vita » 04 led 2015, 23:26

Když jsem v souboji o imunitu viděl jak přešli na 2. desku a Terry šel téměř pod vodu, říkal jsem si, že nemá šanci vyhrát. Taky nechápu, proč Daniell přikývnutím slibovala Arasovi, že si ho vezme do finále, když by nad ním vyhrála tak jak tak, ale jak bylo vidět dál, ten slib pro ni moc neznamenal.

Jinak finálová dvojice nic moc, pro mě zajímavější by bylo asi Terry x Cirie :D

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S12 - Panama - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 29 led 2015, 15:30

Výsledek rozstřelu dodnes zklamání, Ciriino vyloučení je pro mě v téhle sérii nejvíc frustrující. Podobně frustrující ale bylo pak vidět Terryho, jak vyhrává další soutěž, i když jen o odměnu. Velké plus pro Danielle, že ho s sebou nevzala do finále. :idea: Pobavil Aras svým zraněním (ale zároveň se mi z všeho toho šití a krve dělalo trochu blbě :D ), pořád nechápu, proč lezli s vínem někam na skalisko, i když se to pak pokoušeli na kmenovce vysvětlit. Jeden z momentů, které jsem si nepamatoval a přitom nevím proč :D FTC pak celkem obstojná ze strany obou, tedy aspoň tak mi to přišlo. Jen trochu moc té integrity a Shane nepříjemně překvapil prohlášením, že si vyhrát nejvíc zasloužil Terry :vomit: Ten pak sám přisadil, když nezapomněl zmínit, že on teda rozhodně nemusel nikoho podrazit a jak že to vlastně hrál čestně (vyhození Dana se očividně nepočítá...) - no aby taky ne, když nikdy nebyl v pozici, že by musel. :cry:

Favorit ve final 2: Aras
(?)


Zpět na „S12 - Panama — Exile Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti