S23 - South Pacific - EP15

Upolu, Samoa
September 14, 2011 – December 18, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S23 - South Pacific - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:20

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S23 - South Pacific - EP15

Příspěvekod rhee » 10 zář 2013, 13:08

Na RI jsem samozřejmě fandila Ozzymu, jenom ta představa, že by se Brandon vrátil zpět do hry, je otřesná. Líbil se mi výběr soutěže, konečně něco vytrvalostního. Sice byla až okatě přizpůsobená schopnostem Ozzyho (nebo mi to tak alespoň připadá), ale rozhodně mnohem lepší než stokrát opakované skládačky, puzzle atd.

Soutěž o imunitu - skládání věže z destiček jednou rukou a vyrovnávání desky tou druhou - byla hodně dobrá. Když jsem slyšela, v čem spočívá, tak jsem dost pochybovala, že tu věž někdo bude schopný postavit dostatečně vysoko. Myslím, že já bych ji měla problém postavit výš než na dvě patra. Už jenom kvůli tomu, že jsem levák a stavět něco pravou rukou je pro mě nemyslitelné. Teď mě jenom tak napadlo, jestli podobné soutěže uzpůsobují tomu, jestli je ten daný člověk pravák nebo levák.
Sophie štěkající na Alberta, ať jí sebere destičky ze země, byla na pěst.

Při závěrečné soutěži o imunitu Ozzy udělal největší chybu - díval se víc kolem sebe než na svou vlastní skládačku. Ztratil ohromné množství času, které mu potom chybělo.

Coach měl jednu z nejhorších řečí a odpovědí na FTC, co jsem kdy slyšela. Hrál opravdu dobrou hru, měl by si za ní stát a ne se při každé příležitosti omlouvat a koukat se celou dobu do země jako kdyby udělal něco špatného. Nijak se nebránil tomu, když na něj Sophie s Albertem házeli špínu. Když řekli, že ho vlastně s sebou do finále dotáhli oni jako prase na porážku. Proč?! Seděl tam úplně paralyzovaný, neschopný vymyslet nějaký protiargument. I když jsem si od vypadnutí Jima hrozně moc přála, aby Coach tuhle sérii vyhrál, tak musím prostě uznat, že si to podělal sám. A přitom to měl tak dobře rozjeté. Během celé doby, co tam seděl, tak na mě působil jako člověk, co neumí ani do pěti napočítat a nemůže se dočkat, až to všechno skončí. Ne jako někdo, kdo to tam celou dobu řídil.

Albert = Sash z Nicaraguy. Jenom jeho horší a o trochu míň slizká verze. Úvodní řeč měl naučenou jako básničku a při otázkách, na které se už nemohl připravit, vyhořel.

Sophie je nesympatická, takového člověka bych ve svojí blízkosti nesnesla. ALE! na FTC pronesla stoprocentně nejlepší řeč, nejlíp odpovídala na otázky a popravdě bych se nedivila, kdyby tady tím svým vystoupením změnila hlas několika lidí v porotě, kteří předtím chtěli zvolit někoho jiného.

Sophie je mi povahově ze všech dosavadních vítězů nejvíc proti srsti, jak už říkali lidi v porotě, je to hrozný spratek a ne zrovna sociální typ. Ale objektivně nemůžu říct, že by byla ze všech vítězů nejhorší. Minimálně série 4, 7 (promiň), 19 a 21 podle mě měly horšího vítěze. S vítězem teda nejsem moc spokojená, ale upřímně... mohlo dopadnout mnohem hůř. Znovu ji ale vidět v další sérii nechci.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S23 - South Pacific - EP15

Příspěvekod Ferenc » 08 lis 2013, 21:43

Ozzy se vrátil z RI a vyhráli imunitu bohužel ne tu druhou i tak musím ocenit jeho výkony ve výzvách!
Coach celej konec spackal a proto má jen druhé místo kde byl ten sebevědomý Dragonslayer?
Albert to spackal ještě více než Coach podle mě má potencionál který nevyužil.
Sophie jedna z nejhorších vítězek krajně nesympatická.
Jinak zábavná série sice jich je mnoho lepších ale i horších.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S23 - South Pacific - EP15

Příspěvekod Doki » 17 lis 2013, 15:31

Tak díl začal tím, jak Coach seřval Alberta za jeho lži.
Ozzy vs. Brandon - Brandon se docela držel, ale Ozzy opět vyhrál a vrátil se do hry.
Coach chce Ozzyho do finále.
IC: Doufal jsem, že ji Ozzy vyhraje, a tak se i stalo. Sophie, když křičela na Alberta, ať ji zvedne destičky :lol: , ta holka je tak nesympatická.
Coach řekl Rickovi, že ho Sophie chce jako dalšího. Rick chtěl zase vyhodit Sophie.
TC: Ozzy projevil názor na Sophie, souhlasím s ním. :idea: Sophie se nám zhroutila, čímž si moc nepomohla, i přesto nakonec vypadl kovboj Rick. Coach mě se*e s tím objímáním. :cry:

Ozzy musel vyhrát další IC, která se mi hodně líbila. Oscar měl obrovský náskok, který ale ztratil na skládačce, kde ho porazila Sophie.
Ozzy to zkoušel na Coache s tím, aby si s Albertem dali soutěž v rozdělávání ohně.
TC: Coach samozřejmě slib, že vezme do finále Ozzyho nedodržel, a tak se Ozzy stal posledním členem poroty. V této sérii jsem mu fandil, F3 je hrozná. :vomit:

I já doma jsem měl chuť na tu Survivorskou snídani. :eee:
Tak finálová řeč i otázky poroty se Sophie povedly, a tak se stala vítězkou 23. série. Nejsem moc spokojený, i když Coache nemůžu vystát, hrál svou nejlepší hru a zasloužil si vyhrát. Sophie je opravdu spratek a hrála celkem nudnou hru.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S23 - South Pacific - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 15 črc 2015, 23:09

Finální duel na RI dost o ničem, ať už proto, že Ozzy-šplhač-po-palmách to měl jednoznačně v kapse, anebo proto, že jsem si nepřál zpátky do hry z těch dvou ani jednoho. Vrátil se Ozzy a samozřejmě okamžitě vyhrál soutěž o imunitu. Co se týče incidentu mezi Sophií a Albertem ohledně sbírání dílečků, myslím si, že Sophie hlavně vychylovala, protože chtěla za každou cenu porazit Ozzyho a ono to i vypadalo, že má jediná šanci to dokázat. Bylo dost vidět, že si zrovna v tomhle hodně věřila ("já mám doma o tom knížku" "tohle jsem měla vyhrát!"), a jak to dopadlo. Každopádně nějaké to prosím tam dát mohla.
Vyhození Ricka dávalo smysl, bylo potřeba lidí na vykopnutí Ozzyho a to on nebyl. Sophie zaválela při poslední soutěži a de fakto tím zachránila celou sérii (jímá mě hrůza při představě, jak blízko byl Ozzy k tomu, aby vyhrál, přestože jeho hra byla naprosto příšerná a spočívala jen a pouze ve vyhrávání soutěží a duelů - nebýt RI, byl jedním z prvních porotců).
Coach domrvil svou strategickou hru uzavřením spojenectví s Ozzym, vážně jen totální šílenec by pustil Ozzyho k rozstřelu ohněm.
Na FTC Coach i Albert dost slušně pohořeli, Sophie odpovídala velice slušně (v podstatě během celé série podle mě dělala míň kiksů než Coach a Albert) a z té trojky si zasloužila vítězství podle mě naprosto zaslouženě, při původním sledování jsem jí fandil hlavně proto, že jsem chtěl ženskou vítězku, ale musím říct, že její hra se mi opravdu líbila. Tedy aspoň podle těch střípků, co z ní byly vidět...
Porota docela v pohodě, akorát zas toho Boha bylo na můj vkus až moc. Nikdo se extra nepředvedl, nikdo nebyl nějak na facku...

Favorit ve final 3: Sophie
(?)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S23 - South Pacific - EP15

Příspěvekod vrabejka » 25 dub 2017, 09:06

Ozzy byl blízko FINAL 3 ale poslední soutěž nezvládl psychicky.
Coach na FTC zoufalý. Třeba Ozzymu vůbec lhát nemusel. A zášť Brandona a Ricka vůči němu chápu.
Ale stejně byl dost blízko vítězství.
Možná kdyby stále nemluvil o cti když podrazil půlku poroty tak vyhrál.

Série s veterány skvělá, vítěz špatný.

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S23 - South Pacific - EP15

Příspěvekod carneval » 10 čer 2019, 17:05

Takze u nas doma zavladlo zklamani, ale hezky poporade….

Ozzy vs Brandon mi taky pripadalo jednoznacne, Brandon je tezsi a vetsi a bylo to otazkou casu :bye:

Pak nasledovala dalsi soutez, kde jsem veril tomu, ze to Ozzy vyhraje - Sophie tam picovala, ale tak co. Bohuzel to odnesl kovboj Rick, kterymu jsem docela fandil.

V zaverecny soutezi jsem fakt neveril tomu, ze Ozzy to velky vedeni promarni - obzvlast se Sophie, kterou tam celou dobu sikanoval Albert :D To Coachovo "spojenectvi" s Ozzym naprosto zbytecny, asi mu to na konec i uskodilo, ale kdo vi...

Ve finale chybel pruvod se vzpominanim na ostatni, coz mi trochu chybelo, a FTC mi prisla hnusna - hodne lidi zahorklych, pritom by udelali pri prvni prilezitosti totez. Albert totalni amater, ani Sophie na me nijak nezapusobila, ale asi si ziskala tzv. "sympathy votes" tim pobrekavanim na predchozi rade se sebevedomym Ozzym. Coache docela grilovali, castecne si za to muze sam, ale jeho argument o tom, ze se snazil vyjit vstric vsem a ve finale se mu to zacalo hroutit jak domecek karet velice trefny. Opravdu mi prislo, ze se to snazil hrat "uprimne", ale jeho hru ve finale ocenil pouze Cochran :down:

Podtrzeno a secteno, vitezkou je Sophie, ktera dostala 6 hlasu od celeho Savaii (s vyjimkou Cochrana) a Brandona, kteryho nejspis ziskala vyzrazenim pravdy o nalezeni HI. Savaii mi prisli zatrpkli dementi vcetne Ozzyho. :down:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S23 - South Pacific - EP15

Příspěvekod Survivorfans » 13 říj 2019, 20:42

Nebýt Ozzyho tak by to bylo hodně nudný finále, bohužel to bylo celý o něm.
Nejdříve mu nečekaně slušně zavařil Brandon, který je sice psychouš ale v soutěžích válel slušně. Poté to bylo o tom celý už jen o tom jak porazit v soutěži o imunitu. Logicky to tedy odsral Rick, který by jinak nejspíš seděl místo Alberta ve finále.
Pak si produkce sama nasrala docela do bot - jediná šance pro Ozzyho remíza. Ano chápu to a Alberta sem nemusel. Je ale spravedlivý aby nováček rozdělával oheň proti hráči co hraje po 3x a má více jak 100 dní ve hře :? ? Za mě bez debat ne. To co s Ozzym předváděl Coach bylo hodně zbytečný a měl ho jednoduše vyloučit jako každýho od Savaii.

Finálová kmenovka zajímavá jen kvůli naštvaný a otrávený porotě. Albert byl bez šance kvůli kmenovce kdy měl letět, Coach si to pokazil sám věčnýma kecama, který v každý sérii porušil a přitom hrál tentokrát skvělou hru. Jediná trošku schopná byla Sophie. Tedy bylo to o tom jestli danýho porotce Coach otrávil natolik aby mu nedal hlas nebo ho dal raději Sophie.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S23 - South Pacific - EP15

Příspěvekod SnowWhite » 25 dub 2020, 16:34

Tuhle serii řadím do průměru, ale vítězka Sophie ji dost pozvedla. Vedle zpackaných S21 (která má otřesného vítěze/vítězku) a S22 (kterou vítěz/ka naopak dost povýšila) je tahle série jako růže mezi trním. Nebýt věčných řečí o Bohu a Ozzyho arogantním výlevům, tak bych si ji i dost oblíbila. Málokdy se mi stane, že celému složení F3 fandím už od začátku a tady se mi to povedlo. Ale popořadě.

Christine Hodně zajímavá a podceňovaná hráčka. Mrzí mě, že letěla na úkor Ozzyho a rozhodně by si zasloužila druhou šanci. (Jak ostatně zmíňovala i Sophie při premiéře S40)
Jim On a Cochran jsou asi jediný zajímavý z nemožného kmene Savaii. Sice mě štval a nebyl mi sympatický, ale o hře přemýšlel a nebál se udělat krok.
Keith Kdo? Pamatuji si jen to, že lezl Ozzymu do :ass: a nic nepředvedl. Arogantní a nesympatický.
Dawn Dawn mi byla hodně sympatická a ze začátku jsem ji dost podcenila. Cením ji hlavně za challenge, kde byla celkem schopná. Jen z ní pořád mám ten pocit, že za tou milou a pečující tváří umí být mrcha.
Whitney Nakonec nebyla tak nudná, jak jsem si myslela, ale i tak je to typ hráčky, na kterou rychle zapomenu. Nic extra neukázala.
Cochran Spoustu lidí ho nemá ráda, ale mě bavil. V Savaii jednoznačně nejsympatičtější, ostatní se k němu chovali jak k hadru, tak se ani nedivím, že flipnul. Kdyby nebyl trouchu ňouma, mohl pár lidí zpracovat a dostat se dál.
Edna Řečí na FTC si mě trouchu odměkčila, ale i tak nic moc. Udělala pětce z Upolu užitečného idiota, a pak se divila.
Brandon Z toho jeho panbíčkáření a změn nálad jsem už lezla po zdi, ale ve finále je mi toho kluka spíš líto. Hodně psychicky labilní a když se kouknu na jeho strejca a tatíka, tak se ani nedivím.
Rick nemám k němu co říct. Nudný a na FTC dost zahořklý.
Ozzy Ani se mi k němu nechce vyjadřovat, opravdu nechápu, co je na něm tak skvělého. Ego až na strop, arogantní a do hry neustále tahá osobní útoky, jak tady, tak v CI i ve FvF. Kromě challengí v ničem nevyniká, sociálně i strategicky tragický. Je mi špatně, když ten jeho xicht vidím. :vomit:

AlbertSkvělý villain série, jeho hra mě moc bavila. mrzí mě, že nedostal ani jeden hlas, ale zase jak by se pak jmenoval na Twitteru, že jo. Líbí se mi, jak počas S40 fangirluje nad Sophii.
CoachJá mám Coache ráda, i když je to dost exot. Ty jeho kecy o Bohu a rodině mě rozčilovaly, přesto jsem mu fandila. Oproti jeho předešlým hrám se dost poučil a tady ukázal jeho nejlepší hru.
Sophie Za mě zasloužená vítězka a mrzí mě, že jí tolik lidí podceňuje. Nevezla se, o hře přemýšlela, byla vychytralá věrná svojí alianci, i když měla kolikrát šanci někoho podrazit a ve výzvách válela, nakopala ass i challenge beast Ozzymu. Její řeč na FTC byla dost dobrá a s jejím vítězstvím jsem naprosto spokojená.

Favorit ve F3: Sophie
Favoriti v sérii: Sophie, Albert, Cochran
Zajímavý hráči: Christine, i ten Papa Bear mě bavil
Nejhorší: Rozhodně Ozzy :vomit:

Plusy:
+ scéna, kdy se Coach vzdává titulu Dragonslayer a předává ho Sophie + Sophie pronáší "Because I am the new Dragonslayer", když posílá domů Ozzyho
+ kmen Savaii se rychle pakoval
+ s vyjímkou RI se našlo pár zajímavých soutěží

Mínusy:
-absence soutěží o odměnu, na úkor RI, když už tam nějaké byly, tak to byla pizza do tábora etc
-chybělo mi rozloučení s hráči před poslední ICH
-panbíčkaření
-RI

Ještě se mi líbilo, jak Sophie při vyhlášení vítěze napodobovala pohyby Coache. A na Reunionu jí to hrozně slušelo. :oops: Mrzí mě, že Albert nedostal další šanci, rozhodně bych ho chtěla vidět znova. A Sophie jsme znova viděli v S40, taky bych jí to přála dřív.
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S23 - South Pacific“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů