Nejlepší kmeny v Survivoru

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Nejlepší kmeny v Survivoru

Příspěvekod lacSzlo » 25 pro 2015, 20:29

Všiml jsem si na Survivorsucks, že rozjíždějí už druhé hlasování o nejlepší kmen v historii, a tak mě napadlo, co si tady na to taky založit téma? :D

Moje nejoblíbenější kmeny:
A) z nejnovějších sérií, které si ještě pamatuju:
HUNAHPU - jako kmen nedostali moc prostoru, ale když už, stálo to za to. Jon, Natalie, Jeremy, Kelley, Missy, Drew, Keith, Julie, Reed - za mě výborná sestava :)
původní TA KEO - první 2 epizody Kambodži jsou perfektní právě díky nim a Bayon se s nima nemohl vůbec měřit. Abi, Jeff, PG, Kelley, Shirin, Terry, Kelly, Woo... i Spencer s Vytasem měli fajn momenty, kdy mě bavili. :idea:
LUZON - pestrá směsice, magor vedle magora. Moc mi nesedl akorát David, a víme, jak to dopadlo.

B) ze sérií, které jsem letos znovu zkouknul:
JABURU - Amazon jedu právě teď a musím říct, že žlutí byli, před i po promíchání, oproti modrým mnohem, mnohem zajímavější a legračnější. Původní Jaburu je dost možná dodnes nejlepší čistě ženský kmen v historii.
DRAKE - oproti nudným oranžovým byli modří jasná topka. Rupert, Sandra, Fairplay, Christa... Burton. Vlastně i Trish. Super sestava.
CASAYA - pro mě jeden z vůbec nejlepších kmenů v historii Survivora. Bez hluchého místa. Díky nim je Panama jedna z ných nejoblíbenějších sérií, na kterou bych se už teď klidně podíval znova dřív, než na některé hrůzy, co mě ještě při velkém rewatchi čekají. Shane, Cirie, Courtney, Bruce, Bobby, Aras, Danielle. Ani Melinda nebyla k zahození. :D
FEI LONG a ZHAN HU - oba kmeny v Číně mají hodně co do sebe. Málokdy se v Survivoru stane, že by mě vyloženě bavily oba kmeny (to už spíš mě oba stejně nudí). Todd, Courtney, Jean-Robert, Leslie, James na jedné, Dave, Jaime, PG, Frosti, Ashley na druhé straně. Jeden z nej castů vůbec.
MATSING a TANDANG - modří pro svou neschopnost, dobrý edit díky tomu a slušný boot order. Žlutí, snad krom Artise, naprosto perfektní grupa v čele s máklou Abi. Plusové body mají rozhodně i za to, jak nebyli schopní společně přežít ani první kmenovou radu po sloučení :dance:

C) ze sérií, které teprve budu sledovat a úplně dobře si je nepamatuju:
NuFANG - jeden z důvodů, proč se hrozně těším na Gabon (i když si ho ještě chvíli nepustím, protože nechci, aby mi na konec zůstal jen samý odpad :D ). Sugar, Ace, Crystal, Matty, Kenny. Jsem zvědav, co budu říkat na Kelly a GCho, protože tyhle praštěné typy jsou mi v poslední době celkem sympatické :D
CHUAI GAHN - Jan, Helen, Ted, Ghandia, Clay. Že by nejlepší oranžový kmen v historii? (ne že by to byl až takový problém v téhle kategorii vyhrát :D ). Člověk si musí najít důvod, proč se těšit na Thajsko :D

...

a to by asi bylo všechno. Zatím. Snad něco překvapí stejně pozitivně, jako se to právě povedlo Jaburu :love:
(?)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Nejlepší kmeny v Survivoru

Příspěvekod XtttX » 25 pro 2015, 21:01

Mojich TOP5 kmeňov:

Casaya - po premiešaní
Zhan Hu - PeihGee/Jaime/Eric, supertrojka
Fang - milujem všetky 3 verzie, Gabon je TOP séria pre mňa
Upolu - plno zaujímavých charakterov
Luzon - keby len Spencera vyrazili namiesto J'tie :-?

Uživatelský avatar
Kvitovka456
Příspěvky: 20
Registrován: 31 kvě 2015, 10:49
Nejoblibenější hráči: Stephenie (10,11,20) James (15, 16, 20) Rupert, Tasha, Cirie, Brenda (21, 26) Courtney (15, 20) Peih-Gee, Christa (7) Sandra (7, 20) Amanda, Sugar, Spencer (28, 31) Shii-Ann, Kass, Kim (24) Abi-Maria
Bydliště: Plzeň

Re: Nejlepší kmeny v Survivoru

Příspěvekod Kvitovka456 » 23 črc 2016, 12:51

Má Top 5:
Jaburu
Fei Long
Heroes
Drake
Aitu (po konečném promíchání)
Moje Top série
SURVIVOR: 6, 7, 10, 13, 15, 16, 20, 25, 28, 31
TAR: 5, 7, 9, 12, 14, 15, 17,
Obrázek

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Nejlepší kmeny v Survivoru

Příspěvekod Survivorfans » 10 srp 2018, 20:36

Chápu že se tady hodnotí sympatie kmenů, ale bez debat nejlepší kmeny sou ty který si získali před sloučením většinu, poté vyhladili další kmen(y) a bylo jasný, že to získá někdo z nich. 8)
Není totiž vůbec lehký udržet tak silnej tým aby vyhrával soutěže, ale poté i zůstal spolu po sloučení. Hodněkrát se stalo, že silný kmen se rozdělil a těžili z toho členové z menšinového kmene, který byli spolu mnohem víc - př. Jalapao, Foa Foa nebo ve Filipínách 2 lidi od Matingu stáli proti 2 jiným a nechybělo moc, aby byli oba ve finále. :fuck: :mrgreen:

Samozřejmě ty nejlepší nejsou kmeny z populárních sérií, protože bývají nudný série a většinou to z obrazovky působí jako že tam tomu někdo velí a ty zbylí sou idioti, tedy že je předem danej vítěz - př. Kim z OW, BR z RI nebo Brian z Thajska. My diváci to ale samozřejmě máme hodně ulehčený, když vidíme jen důležitý střihy a né všech 24 hodin co se tam děje.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Nejlepší kmeny v Survivoru

Příspěvekod SnowWhite » 01 úno 2020, 15:29

Tak u mě jednoznačně:
Luzon (S28) Už na začátku Cagayanu jsem si říkala, že budu fandit 'šprtům'. Sympaťáci a Spencer s Kass patří mezi moje oblíbence z novějších sérií.
Salani (S24) Původní verze i verze po swapu. One World prostě byla série silná na zajímavé ženské hráčky. A Troyzana.
Villains (S20) Můj asi nejoblíbenější kmen vůbec. Zatímco u Heroes za něco stáli jen Cirie (která ale fakt není Hero), Stephanie a Tom, kmen Villains byl s výjimkou Russela Hantze plný mých oblíbených hráčů. A dát dohromady Sandru s Courtney, dvě největší hláškařky je geniální. :lol:

Jestli se hlasuje i o nejdebilnější kmen, tak tam jednoznačně vede kmen mladých z Nicaraqui. Kromě Brendy a Kelly B. teda. Tolik debilních a nesympatických lidí na jednom místě jsem naposled viděla ve Fidži. :lol:
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „Ankety, seznamy, žebříčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host