Kelly Wiglesworth (S)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Kelly Wiglesworth (S)

Příspěvekod Earl » 27 srp 2013, 18:39

Terminátorka na súťaže z Bornea. Sympatická baba ktorá prišla za dobrodružstvom ale namiesto toho ju niekoľkokrát ponížila Sue. Je jedna s tých ľudí podobne ako Debb ktorím hra ublížila.
Obrázek

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: Kelly Wiglesworth (S)

Příspěvekod zdenek000 » 27 srp 2013, 18:53

Fyzicky velmi silná hráčka. Taky by mi nevadilo, kdyby vyhrála. jen škoda, že jí ta hra ublížila.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Kelly Wiglesworth (S)

Příspěvekod cypher.eu » 09 zář 2013, 13:58

Vůbec jsem jí nemusel, jsem rád, že vyhrál Rich a ne ona, hodně by mi to zkazilo Borneo... Do Allstar bych jí však šoupnul místo "Šíen" a vůbec bych se jí neptal, jestli chce nebo ne! :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: Kelly Wiglesworth (S)

Příspěvekod kata_rina » 16 srp 2016, 22:11

Nevím jestli to víte, ale Kelly vlastní účet na instagramu. Vím, že před Second Chance o ní nebylo moc vědět, žádné sociální stránky a tak a nyní toto https://www.instagram.com/kellywigles/
Obrázek

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

Kelly Wiglesworth (S)

Příspěvekod Kill Kenny » 26 led 2020, 17:38

Jak přesně jí Survivor ublížil?
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor


Zpět na „Survivor (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti