S12 - Panama - EP02

Pearl Islands, Panama
February 2, 2006 – May 14, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S12 - Panama - EP02

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:58

Epizóda 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S12 - Panama - EP02

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 19:13

haha, tady mě pobavilo hlavně to že jsem si konečně spojil znělku z prima cool s konkrétní epizodou a to hlavně s touto...



konečně vim kde je ten bláznivej rákosák a ještě bláznivější sběrač toaleťáků :mrgreen: :mrgreen:
sloučení kmenů mi nijak nevadí, v téhle fázi hry je to překvápko, ale tahle hra je plná překvapení :idea:
Aras je dobrej mamlas, takhle to na ně vybalit :mrgreen: :x
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S12 - Panama - EP02

Příspěvekod carneval » 27 srp 2013, 20:02

V prvním díle byla Cirie hodně nepříjemná, teď byla zase sranda jí sledovat, jak se chová jako chameleon :)
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

vita
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2014, 13:33

Re: S12 - Panama - EP02

Příspěvekod vita » 26 úno 2014, 23:50

Sloučit a promíchat kmeny hned ve druhém dílu?? Hmm..nic moc. Shane je dobrý blázen :D a Aras a jeho hra na upřímnost :cry: :cry: Vyloučení Melindy mi nevadí, Cirie je zajímavější :D i kdyý musela přidat trochu emocí. Ztratit hned harpunu - taky dobrý :idea: :D a Bruce a jeho karate a rozdělávání ohně :D
Zatím se bavím ;)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S12 - Panama - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 23 led 2015, 00:10

Druhá epizoda mě bavila víc než ta předchozí. Zajímavější kmen je rozhodně nová Casaya, škoda že začali tak špatně, co se soutěží týče. Shane baví, Cirie baví, Courtney baví, Danielle sympatická, Aras trochu trouba, Melinda fajn, ale byla trochu nudná. Zaujalo mě, jak se řěší aliance 4 a dvě tlustý odpadlice, ale že po táboře pobíhá ještě velkej černoch, nikdo ani zmínkou neřešil :D U La Miny začala přetahovaná o 2 mlaďochy a Sally se rozhodla, že se je podmaní tím, že ztratí harpunu. Ruth-Marie ignorovaná stejně jako Bobby u Casayi. Jediná výhoda prohry Casayi je určitě to, že dostali Bruce - protože vyměnit Bruce za Melindu se vždycky vyplatí :D
Jo, a Misty mi místama v obličeji připomíná Anne Hathaway :)

Po 2. epizodě:
Nejlepší: Shane, Courtney, Cirie, Danielle, Melinda, Ruth-Marie, Bruce
Nejhorší: Nick, Austin, Bobby
(?)


Zpět na „S12 - Panama — Exile Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti