Ostrov (SK) - EP6

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP6

Příspěvekod ItalianManiac » 14 zář 2016, 00:00

6. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

ritterqa
Příspěvky: 12
Registrován: 09 pro 2013, 19:47
Nejoblíbenější série: S02 - Austrálie, S06 - Amazon, S07 - Pearl Islands, S08 - All Stars, S12 - Panama, S13 - Cook Islands, S14 - Fiji, S15 - China, S16 - Micronesia, S17 - Gabon
Nejméně oblíbené série: S03 - Africa, S04 - Marquesas, S05 - Thailand, S11 - Guatemala
Bydliště: Ostrava, CZ

Re: Ostrov (SK) - EP6

Příspěvekod ritterqa » 14 zář 2016, 23:06

Jakože myslela jsem si, že už tam snad ani nic pokazit nemůžou, ale překvapili mě. TC za dne a v půlce dílu? Vždyť to úplně ztrácí tu atmosféru. Místa tam mají jako k*áva, ale před spodní řadu tam vystaví nějaké nesmyslné sloupy, aby tama vůbec nemohli ani projít. Ukázování lístků jak kdo hlasoval též nemá cenu, vždyť tam houby přečteme na těch jízdenkách.

A teda nevím, jestli jsem se jenom přeslechla, ale když to bylo 4:4, tak jsem Mariánovi rozumněla, že další hlas už rozhodne, což nemohl vzhledem k tomu, že je v kmeni 10 hráčů.

A ještě nechápu to jejich opakování dílů, když dnes odpoledne opakovali díl z pondělí...
TOP: Colleen(S01), Colby + Elisabeth + Jeff(S02), Etahn + Kelly + Kim P.(S03), Gabriel + Gina + Hunter(S04), Ken(S05), Rob(S06), Andrew + Darrah + Ryan O. + Sandra(S07), Amber + Colby + Ethan + Rich + Rob M.(S08), Ami + Eliza + Chad + John K. + Julie(S09) Angie + Ian + James + Jenn + Stephenie(S10), Brian + Jamie + Rafe + Steph(S11), Aras + Austin + Cirie + Danielle(S12), Cece + Jonathan + Sundra(S13), Alex + Edgardo + Michelle(S14), Aaron + Amanda + Eric + Todd (S15), Amanda + Ozzy(S16), Bob + Matty + Sugar(S17), Boston Rob + Candice + Colby+ Sandra (S20)

BOTTOM: Sue(S01), Jerri + Kimmi(S02), Brandon + Kim J. + Lindsey(S03), Sarah(S04), Jan + Shii Ann + Ted(S05), Shawna(S06), Lillian + Tijuana (S07), Jenna + Shii Ann(S08), Bubba + Chris + Rory + Scout + Twila(S09), Caryn + Coby(S10), Cao Boi + Flicka(S13), Dreamz + Lisi + Stacey(S14), Courtney + Jamie + Peih-Gee + Sherea (S15), Alexis + Chet + Joel + Natalie + Tracy (S16), Corinne + Crystal + GC + Gillian + Ken + Randy (S17), J'Tia + Tasha (S28)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP6

Příspěvekod brninho » 15 zář 2016, 15:38

No a light verze se ukazuje v plné nahotě, vidim to tak, že v lokalitě natáčelo víc produkcí a TC na večer byla "obsazená". Lubka chybět nebude, na Dadu se hezky kouká :D
Aliance u modrých ve mě jenom povzbuzuje nutkání spíš stranit červeným, Kiku nesnáším, Yury a Miro jsou podle mě spíš žvanilové než že by něco velkýho předváděli a ta poslední co má ve hře ještě sestru mi je prostě protivná. Ale aspoň první náznak nějáké strategie..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: Ostrov (SK) - EP6

Příspěvekod Empli » 15 zář 2016, 22:13

A furt to jídlo budou řešit a budou. I když teď to alespoň bylo krapet zajímavé skrz tu ještěrku.

Moderátor zatím pořád slabota.

Kmenovka jinak dopadla jak nejlíp mohla a příště by od nich mohla letět Lubicy nej kámoška. Jen teda ta kmenovka přes den, tak tedy nic moc. Úplně to ztratilo to své kouzlo co má jinak v noci.

Jak jsme spokojen vývojem u červených, tak naopak u modrých doufám,že ta aliance Kika+Yury+Kája+Miro nakonec nedopadne. Jelikož Kiku fakt, fakt nemusím a Kája mně přijde protivná. Yurimu občas fandím a občas ne a jediný kdo má zatím stále mé sympatie z nich je Miro. U červených jinak fandím všem chlapům kromě Španěla a Daniele a trošku Maji.

Jinak se našlo i pár zábavných momentů: Rišo a kraťase na palici, komentování čurání Lubicy, zpověď Lubicy když komentuje jak ji Rišo přivítal. :D

Ostrov naděje a spojení Rišo+ Lubico slibuje, že to rozhodně nebude pokračovat v poklidu :-) Jen teda já bych Lubicy žádné křesadlo nedal. Jen ať se tam snaží všichni o oheň bez něj. Jsem taky zvědav zda se bude vypadávat po jednom či po vícero lidech, když už teď tam jsou čtyři a jak to vůbec bude dál z téhle strany probíhat.

No už to jinak začíná být celkově lepší, ale pořád žádná sláva.

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP6

Příspěvekod kispin » 15 zář 2016, 22:49

Ritterqa: tie stlpy su mikrofony, cize bohuzial tam museli byt inak by tam museli byt dalsi ludia co by drzali len mikrofon a presuvali ho k spravnemu cloveku, nie vzdy sa to da urobit takymto sposobom. :D. A denna TC vznikla z dovodu natacania troch krajin naraz. Dve kmenovky sa stihali vecer ale jedna z casovych dovodov musela byt cez den, bohuzial. A suhlasim ze to straca atmosferu, ale bohuzial ziadna z krajin okrem americanov nema tolko penazi, aby si to mohla dovolit natacat sama. Prima to skusila a ako to dopadlo: sutaze pretahovanie lanom a podobne. Tu sutaze naozaj maju svoju uroven.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: Ostrov (SK) - EP6

Příspěvekod ItalianManiac » 16 zář 2016, 00:40

Šestý díl? Překvapivě se opět řešilo jídlo, jídlo, jídlo... :heat:

Pula se chystali na radu a tentokrát jsme konečně viděli nějaké náznaky aliancí, stejně tak i u Asul. Na TC vypadla Ľubica, což byl pro kmen v této fázi asi lepší strategičtější krok než atletičtější Daniela.

Kmenová rada ve dne = :down: :down: :down:
A přesně jak píše ritterqa, taky jim mohli dát lepší hlasovací lístky než tyhle jízdenky...

Bylo taky hodně záběrů z ON, už tam jsou čtyři lidi a vypadá to, že s příchodem Ľuby začnou konflikty s Rišem - Barbara s Lulu asi spíš Riša tiše tolerovaly, ale Ľuba si to nejspíš nenechá líbit :D

A jak píše Kispin (Kika? :D), už se mi taky potvrdilo, že se natáčelo víc sérií najednou. Na Redditu psal jeden rumunský fanoušek dojmy z rumunského Survivora a zmiňoval slingshot challenge, schválně jsem si našla fotky soutěže z rumunské verze a co myslíte? Úplně stejná... Holt budget je budget :-?
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP6

Příspěvekod kispin » 16 zář 2016, 11:56

ItalianManiac: kto som si nechám pre seba až do skončenia súťaže, baví ma totiž čítať komentáre nezávislé komentáre nielen na show ako takú ale aj na hráčov. Len som sa rozhodla, že sem tam Vám niečo čo môžem objasním, poprípade doplním veci, ktoré predpokladám, že by Vás mohli zaujímať. Ale sľubujem, že keď to skončí priznám sa kto som. Dovtedy reálnym komentárom zdar. :D :beer:

PS: Ďakujem za všetky titulky, ktoré robíš. Vďaka tebe aj jazykový analfabeti ako ja majú možnosť pozerať suvivora.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: Ostrov (SK) - EP6

Příspěvekod ItalianManiac » 16 zář 2016, 21:58

Kispin, dobře, nebudu to z tebe tahat, počkám si na konec show ;) Každopádně díky za to, že se nám tu snažíš přinášet i pohled z druhé strany. Pro mě osobně je dobré vědět, že za úroveň pořadu nemůžou "neschopní hráči", ale spíš neschopná produkce :D

A díky za poděkování! :oops: Je super být součástí titulkářského týmu, který zprostředkovává Survivor českým a slovenským fanouškům, a přitom vědět, že někteří se možná i díky tomu přihlásili do samotné hry :beer:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP6

Příspěvekod kispin » 16 zář 2016, 22:17

Popravde by som ani nepovedala, ze neshopna produkcia, ale vedenie markizy, ktore rozhodlo o troch dieloch. Produkcia, by tiez bola radsej za jeden diel, ale bohuzial. Osobne si myslim, ze ak by to bolo v jednom diely aj ked dlhsom, napriklad dvojhodinovom, show by bola rovnako atraktivna ako americka. A o schopnosti, ci neschopnosti hracov, radsej hovorit nebudem, predsa len v tomto nedokazem byt nestranna. :D

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: Ostrov (SK) - EP6

Příspěvekod Empli » 17 zář 2016, 00:19

I já děkuji Kispin za pohled z druhé strany na tuto show. Jinak když je vedení Markízy blbé, tak je blbé holt. Ta stopáž 3krát týdně je prostě moc. Měli to nechat jak ty píšeš a nebo když už tak dvakrát týdně. Jsem jinak zvědavý, kdo se z tebe nakonec vyklube :D

MP93
Příspěvky: 13
Registrován: 17 zář 2016, 16:40
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Fans vs. Favorites, Heroes vs. Villains, Redemption Island, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Savage, Tom Westman, Bobby Jon, Stephanie LaGrossa, Ozzy, Corrine, Mariano, Tony

Re: Ostrov (SK) - EP6

Příspěvekod MP93 » 17 zář 2016, 16:54

Po šesti epizodách mi Ostrov přijde zatím jako fajn oddychová RS po práci, samozřejmě to nedosahuje kvalit Survivor, ale to jsem ani neočekával.
Cast je fajn, líbí se mi že tam nejsou jenom modelové či modelky (známe to z ČR), ale různorodí lidé.
Co se mi nelíbí je utahanost této show, jelikož co díl to den je až zbytečné. Druhá věc je kecání do soutěží, ale to tu už všichni psali, tak jsem rád, že nejsem sám kdo to tak vnímá.
Naopak co se mi velmi líbí je, že soutěžící nedostali do začátku vůbec žádné jídlo. To že prohraný kmen o odměnu něco málo dostal mi vůbec nevadí.
Tím jsem to zatím celkově shrnul.

Co se týká této epizody, tak jsem rád, že vypadla Luba, jelikož mám rád fyzicky silné hráče a celkově mi osobnostně moc nesedla.
Kmenová rada během dne nic moc, ale nevadilo mi to jelikož jsem tedy díky tomu očekával, že bude ještě tuto epizodu souboj na ON, bohužel nic takového se nestalo a jsem zvědaví kdy se souboj uskuteční a za jakých podmínek.

Moji favoriti jsou zatím červení (Pula) a to konkrétně - Dominik, Fišta, Daniela, ale ani ostatní mi nevadí.
Asul je pro mě méně sympatický kmen, ale i tam se najdou zajímaví hráči i když vyloženě nikomu odtamtud nefandím, možná ten Yuri s Mirem to mají trošku v hlavě a i ta Kika celkem ujde akorát kdyby nebyla tak afektovaná.

Predikce do budoucnosti je, že pokud bude ve sloučení podíl hráčů vyrovnaný, tak Asul totálně Pulu vyhladí, jelikož mi připadá, že červení moc nechtějí taktizovat. Snad se mýlím. :D

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Ostrov (SK) - EP6

Příspěvekod Earl » 17 zář 2016, 19:22

Po 100 rokoch napíšem niečo aj ja z konečne "vyliečeného" PC od vírusov a genocíde mojej aktivity na internete (naozaj sa čudujem, že mi zostali príspevky na fóre). Ja Ostrov sledujem pre istot uvždy aj reprízu a musím povedať, že som nemal veľké očakávania a tak nejak nechápem ale baví ma to. :D Keď som videl na Wikipedií koľko krajín ohlásilo prvú sériu tak mi bolo jasné, že to bude ten lacný model Expedition Robinson a nebude to ani americká verzia ani francúzska ani izraelská takže som tak trošku očakával niečo takéto. V podstate som vedel o tom, že bude veľa dielov lebo presne takto to funguje vo veľmi veľa krajinách, mám pocit, že len holandský si drží jednu epizódu týždenne.

Takže k súťažiam, podľa mňa dobre spracované, náročné súťaže prerušované zbytočnými komentármi ale kto zo zaujímavosti pátral po svetových verziách vie, že to je na dennom poriadku, čo ma oveľa viac teší je, že bude porota a FTC a nie posledná súťaž kde F3 bojuje o výhru v súťaži. Páči sa mi aj, že prevzali pár vecí z americkej verzie a máme šatky a rôzne detaily okolo.

Čo sa týka castu tak sa celkom dá. Podľa videií od markízy bolo jasné, že pár ľudí má napozerané americké série a naozaj tam išli pre to, že chcú hrať hru, bohužial poznáme Slovensko a vieme, že ak niekto začne taktizovať je vnímaný ako sviňa a podobne takže neviem či je to dôvod prečo je to zostrihané tak, že sleduje 98% vysielacieho času ako sú všetci hladný a podobne. Čo ma ale najviac zarazilo bolo, že boli tak dlho bez ohňa. Každý kto sa pokúšal o oheň o tom hovoril tri hodiny a potom pri tom sedel 5 minút teda aspoň tak to na mňa pôsobilo. Veď tam mali ľudí čo mali okuliare takže oheň mohli mať už prvý deň. V niektorých sériach v Amerike mali ohneň po 10 minútach a to nemali k dispozícií ani toľko čo mali tu. Čo je druhá vec, príde mi, že ich dosť šetria. :oops:

Nebudem sa vyjadrovať jednotlivo k hráčom lebo je na to skoro, v podstate sme po 6 častiach tam kde v Amerike po 2 a z toho 90% vieme len to, že sú hladný. Vidno tam pár naozaj hráčov. Napr. sestry ma dosť prekvapili od nich som to al eaj čakal už z videí z markízy. Ľuba vyzerala tiež slubne ale prišlo mi, že začala riešiť aliancie neskoro. Nejak stále nemám favoritov ale uvidím ako sa to posunie ďalej. Dúfam, že takýto nudný je len začiatok a postupne to vygraduje.

Najviac ma štve to, že Ostrov nádeje funguje úplne zle a postupne sa tam tvorí tretí kmeň. Mali spraviť súťaž o vyhadzov vždy pred odmenou a nemuseli by sme sa aspoň v jednom diely pozerať na to ako sú hladný. To mi príde ako veľká chyba, že na prvých vyradených čakáme poomaly mesiac.

Neviem aká je sledovanoť po presune na iný vysielací čas, možno narástla a možno nie ale myslím si, že ak sa to nerozbehne je to jediný slovenský Survivor čo nás čaká takže si ho plánujem riadne napozerať. :D
Obrázek

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP6

Příspěvekod kispin » 17 zář 2016, 20:47

co sa tyka ohna, je to len blbo zostrihane. Oba kmene sa zakladaniu ohna venovali naozaj poriadne, len nikto nebol uspesny. Okuliare, ktore sa dali pouzit mali len Iveta a Peter - Spaniel. Ivetine vsak boli prilis slabe na zalozenie, slo to jedine Petrovými.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP6

Příspěvekod lacSzlo » 17 zář 2016, 21:39

Tak L'uba se bohužel pakovala, je mi dost sympatická, teď mi holt budou muset stačit v hádkách s Rišem na NO :D Paradoxně Španěl nedostal příležitost poprvé v tomhle díle říct nic na kameru, když se zbavil svojí protivnice? Připomíná mi to jistou situaci z Kambodži :D

Kmenovka proběhla celkem zajímavě, Daniela je teď u červených nejspíš jediná ženská s jistou pozicí v kmeni, jsem zvědavý, jestli třeba Marianna přežije teď Maju a Vieru, i když srdce mi to neláme, ani jedna mi moc nesedly z těch tří. Viera vizuálně vypadá dost zajímavě, zatím teda ale zábavná moc není. Marianna v tomhle díle nečekaně docela bavila, od teď jí asi budu říkat "Věž" :D

U modrých aliance v pořádku, ještě kdyby přibrali Ivetu a je to super, Marko je mi hodně nesympatický, Annie mi nadále moc nesedí, Ricca a Filipa pro změnu není skoro vidět.

Jinak pokračování dílu po Kmenovce může podle mě mít 2 důvody: A) příště se bude konat nějakým způsobem limitování populace na ON a bylo třeba narvat L'ubin příchod na ostrov už tady, nebo B) se to prostě stalo v den 6 a každý den má prostě svoji epizodu, tak střihačům přišlo logické ( :-| ) nacpat to sem. Tento případ má jedno plus pro mě, a sice že minule padlo něco o tom, že hra bude trvat 42 dní, tím pádem už aspoň tak nějak vím, kolik bude mít Ostrov epizod :D

Favoriti po 2. týdnu: Rišo, Kika, Iveta, L'uba, Barbara, Španěl, Dominik, Yury, Miro
(?)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: Ostrov (SK) - EP6

Příspěvekod sheldom » 18 zář 2016, 21:48

Přesně tak, soutěž by měla probíhat 42 dní.
Prvního souboje na ON bychom se měli bohužel dočkat, až jim tam bude 6, na Markíze psali, že „obsaditelnost“ ostrova je 5 osob.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP6

Příspěvekod lacSzlo » 19 zář 2016, 15:05

Hm, takže jsem se nepřeslechl, fakt 42 dní. Čímž vyvstává otázka, jak dlouho ještě vydrží vyřazování stylem jeden člověk za 3 dni, páč tím pádem by za 42 vypadlo jenom cca 15 lidí - zbývá 7+aspoň 1 navrátilec z ON a to prostě nějak nejde dohromady :D Předpokládám, že po sloučení nejpozdějš se začne vyřazovat obden, takže se to pak snad trochu zrychlí. :D
(?)


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů