S33 - Millennials vs. Gen X - EP01

Mamanuca Islands, Fiji
September 21, 2016 – December 14, 2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S33 - Millennials vs. Gen X - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 22 zář 2016, 07:50

Epizoda 1
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

MP93
Příspěvky: 13
Registrován: 17 zář 2016, 16:40
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Fans vs. Favorites, Heroes vs. Villains, Redemption Island, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Savage, Tom Westman, Bobby Jon, Stephanie LaGrossa, Ozzy, Corrine, Mariano, Tony

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP01

Příspěvekod MP93 » 22 zář 2016, 21:31

Úvodní epizoda se mi celkem líbila, ale zatím ani jeden kmen mě natolik nezaujal abych je nějak favorizoval.
Gen X měli štěstí ohledně evakuace, jelikož kdyby byli v přístřešku, tak by to dost od toho stromu schytali.
Soutěž byla super, líbí se mi, že mají na výběr z možností. Opět tím taktika dostává novou úroveň.
Ohledně kmenové rady mi bylo úplně jedno jestli odejde David a nebo Rachel, ale jsem o něco malinko raději za Rachel, jelikož David může být ještě dobrou komickou postavičkou. :D

Oblíbenci z prvních dojmů: Mari, Hannah, Zeke, Ken

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP01

Příspěvekod Pepi » 22 zář 2016, 22:50

Tak na pilotní epizody nemám většinou vysoký nároky, ale znepokojil mě počet výstupů na kameru u osob, který mi nepřijdou tak skvělý, spíš trapný. David? Zeke? Jessica? Nah. Lucy naopak neměla žádnej výstup, ani na kmenovce, nikdy jsem jí neslyšel mluvit, akorát tam byl párkrát záběr, jak pohnula hlavou a toť vše, abych zjistil její jméno, musel jsem se povívat na net. Ale s tím editem jsem se tak nějak smířil.

U challenge se mi líbila možnost přidání puzzle dílků za ulehčení challenge z fyzické stránky. Vzhledem k tomu, že každá ta generace by měla mít jiný přístup a Jeff to chce sledovat, očekával bych challenge na podobný způsob i v příštích dílech, potěšilo by mě to.

Millenials jsou samozřejmě sympatičtější :D U Gen X jsem si nikoho neoblíbil, obzvlášť když vyřadí radši Rachel jen proto, že posrala skládačku namísto psychicky nevyrovnaného, dovolím si napsat šíleného, Davida, který tu skládačku posral stejně moc jako ona. Nečekal jsem že se člověk, kterej po táboře paranoidně běhá jak bezhlavý kuře, udrží ve hře. :cry:

Teď upřímně nevím, jak chci, aby se řada vyvíjela. Buď chci, aby Millenials vyhrávali, což znamená nudné kmenovky nezajímavých Gen X, nebo aby Millenials, kde mi jsou +- všichni sympatičtí, chodili na kmenovky a vyřazovali se.

Jinak se mi strašně moc líbí intro, po dlouhý době má grády.

8/10

Top hráči: Mari, Figgy, Taylor, Hannah
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP01

Příspěvekod brninho » 23 zář 2016, 00:13

Úvodní díly mě baví snad vždycky, teď tomu až tak nebylo, nechápu to tlačení do versus, v čem je 33 letej model Gen Xer narozdíl od 31, v podstatě teda stejně staré gamerky? Cast ne až tak sympatickej, bohužel u starších se rodí aliance se kterou nejspíš budu mít problémy, u mladých jsou na zastřelení Figy, Jay (mimochodem z fotek před vysíláním jsem si myslel že je to holka, takovej ten typ co se do hry dostával v prvních řadách :D) a hlavně Tray, vlastně jediná vyloženě sympatická osoba mi je Mari, přijde mi v pohodě, uvidíme co v příštích dílech. Davida z Gen X je mi spíš líto, produkce ho vůbec neměla brát, neskutečně submisivní týpek, ten by byl ve vězení ochočenej hned první den, akorát si zbytečně zasírá svoji kariéru scénáristy.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 23 zář 2016, 15:52

Stejně jako brninho, ani mě první díl nijak nenadchnul... Vlastně jediný o čem můžu napsat že mě fakt potěšilo byla ta soutěž s možností výběru obtížnosti puzzle, snad budou i další soutěže v tomhle duchu :idea:

Co se castu týče, tak mě zatím suverénně nejvíc leze na nervy David, z promo videí mi nepřišel tak špatnej, ale v prvním díle fakt na pěst a škoda, že ho nevyloučili... Vidět ještě byla ta švédská trojka u mladejch, taky krajně nesympatičtí, paradoxně mě asi nejvíc zaujala ta youtuberka, i když stejně furt nevím, co si o ní myslet. Celkově prostě zatím pro mě hodně nemastnej neslanej cast, ale třeba se to ještě rozjede...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 23 zář 2016, 20:13

No, nebylo to špatný, zatím nikdo, kdo by mi vyloženě lezl na nervy. Rachel bude chybět, když už teda věděli, že vypadla první, taky jí mohli ukázat víc, a ne že jen jednou zakvičela na Paula a bum, to je všechno. David bavil, ale čekal jsem, že poletí, 1st boot by byl fakt super, takhle rozloženej na víc epizod... no, umím si představit, že mi brzo poleze na nervy.

Favoriti po první epizodě: Jessica, David, Mari, Ken, Rachel, Hannah, Adam
(?)

Jack W.
Příspěvky: 1
Registrován: 04 zář 2016, 17:19

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP01

Příspěvekod Jack W. » 25 zář 2016, 12:46

Díky moc za titulky :D Bohuže nesedí na Survivor.S33E01.720p.HDTV.x264-BAJSKORV :( Bude přečas i na tuto verzi?

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP01

Příspěvekod hozu » 25 zář 2016, 13:56

Evakuace byla fajn zpestření celého úvodu, ale byl to spíš takový světlý bod jinak docela nezajímavého začátku série. Pár povedených nápadů u soutěže s imunitou a i ta výhoda by mohla být potenciálně docela zajímavá, ale musím říct, že víceméně jsme se většinu času nudil. Před kameru se totiž většinu času dostala spíš ta méně zajímavá část osazenstva. Ale mě nikdy první díly moc nebaví. Věřím, že se to ještě nějak rozjede.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP01

Příspěvekod Empli » 26 zář 2016, 06:20

Přírodě hold neporučíš. Evakuace jinak byla zajímavým zpestřením dílu, jak to to už někdo psal. Fajn taky bylo to, že hnedle ze začátku už na ně příroda tvrdě udeřila. Tudíž žádné slunění na pláži a prostě pohoda.

Soutěž s možností volby se mně líbila a klidně by v tomhle duchu mohli být i další.

Co se aliance těch pohledných u Vanua týče, tak podle mě to dávali až moc najevo, jak si spolu rozumí. Bylo tedy jen otázkou času kdy se nám zrodí protialiance.

Z tohoto kmene se mně zatím líbí většina. Sympatie u mě má i Hannah a to jsem myslel, že jí fandit nebudu.

Nejvíc se mně zatím z kmene zamlouvají Adam s Mari. Naopak Zeka fakt nemusím už teď od začátku a doufám, že brzo vypadne.

U Takali mají mé sympatie Brett a Chris a ještě Kenneth a dokonce i ten Paul a to jsem si taky myslel, že mu fandit nebudu. Nefandím: Cece a Lucy. Ani jedna mně nejsou sympatické atd.

Vypadnutí Rachel mně nevadí.

David je zajímavá postavička. Trošku se bojím, že hrou bude proplouvat jen jako takový ten hlas do počtu či hlas navíc. Jinak mám u něj rozporuplné pocity. Oceňuji ho za to, že do této hry šel a nějak se s ní snaží popasovat. Na stranu druhou ho, ale v tomhle i trošku nechápu. Vždyť si zacpává uši pokud někdo seká do bambusu či co to bylo za rostlinu atd. Každopádně je zajímavé sledovat jeho chování.

Jinak jsem nepochopil to šklebení Cece při odpovědi Jessicy co má s okem na kmenové radě. Vždyť na to úplně normálně odpověděla a popravdě. Tudíž výraz Cece nechápu.

Hodně se mně také líbily ty podvodní záběry s rejnokem. Pobavil i záběr Davida jak říká, že nemá rád přírodu a kolem něj moře, skály no prostě ona příroda :D Naopak se mně moc nelíbí soška kmenové imunity, ale tak to už je takový nepodstatný detail.

Suma sumárum jsem spokojen a těším se na další díl.

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP01

Příspěvekod couts » 26 zář 2016, 21:00

Starý dobrý Survivor je zpět :)
Dlouho jsem se u 1 epizody tak nebavil a nebyla tak zajímavá.
Cast se myslím povedl už ted je tam několik zajímavých hráčů.

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP01

Příspěvekod Lifty » 28 zář 2016, 15:26

Dalo se na to koukat. Fajn zpestření v podobě výběru u imunity a jsem zvědavý na dědičnou pomoc (takto by se dalo dost mstít některým lidem - stačí jim dát pomůcku a tím se jim objeví na zádech terč)
Ale všechny ty kecy - nejhorší počasí za 33 sezón, nejhorší podmínky... Proboha, vždyť jste na začátku dostali možnost si vzít slepice, hromadu ovoce, oříšku a jiného jídla...
Co by za dva banány dali v Austrálii, Borneu nebo Africe...
Ale o přežití už to dávno není... Cast je celkem fajn, jen u starších je tlustější dvojče Mikea Hollowaye a dvě naprosto zaměnitelné asiatky - což se naštěstí teď už vyřešilo...
David je, ehm... Zábavný prvek...
U mladých mě zaujala akorát ta misionářka - strašně sympatická holka. Zbytek mě zatím nějak neoslovil...
Uvidíme, co dál. Evakuaci typuji na nejstaršího člena. Kdyby tam neprozradili ten infarkt, tak bych si čekal tu, co má permanentně zhulené oči.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP01

Příspěvekod Radix » 12 říj 2016, 17:05

Tak první díl byl pro mě vcelku zajímavý, ale už jsem viděl mnoho lepších. Pozitivní je, že cast je povětšinou odlišný, jen se mi u čtyřky Taylor, Jay, Figgy a Michelle míchají stejná pohlaví, ale to nejspíš vyřeší další díl, kdy se někdo z nich spáruje.

Evakuace byla fajn zpestřením a zároveň jsem rád, že jí nevěnovali přespříliš času, aby ukázali, jak mají v téhle sezóně "super drsné" podmínky. V IC kvituju možnost volby taktiky, což vnáší příjemný prvek nepředvídatelnosti do soutěže.

S vyřazením Rachel se ztotožňuji. David mě docela bavil, ale je asi moc chtít, aby napodobil Cirie, že? :)

Favoritů zatím moc nemám, navíc sám jsem chováním tak mezi těmito generacemi, takže ještě nemám ani oblíbený kmen.

Favorité: Adam, Ken, Mari
Zajímaví: Zeke, David, Hannah
Nefandím: Taylor
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP01

Příspěvekod jukab » 12 lis 2016, 19:35

Tak jsem se po dokončení australské verze dostal k originální...na začátek docela pomalý rozjezd, ale potenciál tu (snad) máme. "Snad" proto, že plno hráčů, hlavně ze staršího kmene, vypadá po taktické stránce hodně slabě, ale byl to jen první díl. Krásné intro na úvod, snad časem bude i s hráči. Nejvíc mě zatím pobavil Zeke, Mari, Ken a Hannah, kterým zároveň docela fandím, jsou min. lehce zapamatovatelní a každý nějak zábavný. Ne špatně vypadá i twist s dědičnou výhodou nebo možnost výběru při soutěžích, jsou to taková nenásilná zpestření.

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP01

Příspěvekod avsman19 » 01 pro 2016, 09:09

Jelikož jsem čerstvě dokoukal AU verzi, tak jsem z americké docela dost zklamaný...Hlavně mě strašně praštilo do očí, jak Amíci (v porovnání s Australanama, kteří mi přišli mnohem přirozenější) na kameru při zpovědích afektovaně hrají (nebo jsou fakt tak jeblí?). Cast nic moc, zatím jsem si tam žádného favorita nenašel. Je fajn, že na odstřel byli hned oba nejotravnější hráči (i když u Davida čekám zlepšování alá Cirie, dostane-li k němu příležitost...nakonec to může být celkem sympaťák).
Oceňuji twist s dědičnou výhodou a zpestření ICH o možnost strategické volby. Docela se letos povedlo i krátké intro.

No jsem zvědavý na další díly, kudy se hra bude ubírat...

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S33 - Millennials vs. Gen X - EP01

Příspěvekod sun.eagle » 01 srp 2019, 20:16

První díly mě vždycky baví, zatím se mi profiluje pár zajímavých hráčů, a pár kteří půjdou rychle ke dnu, jsem zvědav u kolika se trefím. Máme tu jak je zvykem i šaška série a tím je neurotik David.
Krajně nesympatičtí jsou mi už ted ti namyšlení "the most popular in school" čtveřice členů kapa - sigma - pí - če.
Líbí se mi možnost výběru cesty při soutěžích, je to 100% ku prospěchu věci, přidává na zajímavosti a variabilitě soutěžím, které už trochu zavání streotypem - vyhrabej, oduzluj, přejdi a slož pucle.
Hodnoti vyřazení moc nemůžu moc se nestačila předvést, jen že lepší je že zustal David, bude asi sranda ještě.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S33 - Millennials vs. Gen X - EP01

Příspěvekod SnowWhite » 04 úno 2020, 00:01

Napřed jsem se plácla do čela, protože podobné rozdělení už bylo v otřesné Nicarague. Navíc mě strašně štvaly ty generalizační kecy. Stejně cítím, že brzy přijde tribe swap.

Kupodivu je mi zatím daleko sympatičtější kmen Mileniálů. Nejvíc Adam a Zeke, líbí se mi i Hannah a Mari. V kmeni generace X mě nikdo zvlášť neoslovil, naopak. Brett a Chriss mi vůbec nejsou sympatičtí, nicméně to teď mají pod asi palcem.

Dave byl zábavný prvek, nakonec jsem i ráda, že byl ušetřen. Ještě se s ním pobavíme. Pokud z něj nebude quiter. Celkem mě překvapuje, jak se takový člověk dostane do Survivora.

Fandím: Adam, Zeke, Hannah, možná CeCe
Ven a fofrem: Brett, Chriss, Will
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S33 - Millennials vs. Gen X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů