S34 - Game Changers - EP01

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod aqmel » 04 bře 2017, 13:05

:idea:

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EPO-01

Příspěvekod Lamik.lamity » 09 bře 2017, 12:55

Musím říct, že tohle byl opravdu senzační začátek série. Tedy, možná mi to tak jen přišlo z toho, čemu jsem si uvykl při sledování Robinsonova ostrova :D
Vyloučení Ciery bylo tak nějak očekávané ještě před začátkem episody. Když se ihned poté domluvila skupina Sandra, Tony, Aubrey a Malcolm (a Caleb), byl jsem štěstím bez sebe, že spolu budou hrát všichni čtyři mí oblíbenci. Obrovská škoda onoho konfliktu mezi Sandrou a Tonym. Největší dilemma jsem měl pak na kmenovce, kdy jsem si nebyl jist, za koho z nich se modlit, aby zůstal. Nakonec jsem asi radši, že zůstala Sandra a jsem zároveň velice šťasten, že dojde v příštím díle k promíchání, neboť to dá Aubrey aspoň nějakou šanci.

K Tonyho účasti musím říct, že ačkoliv vypadl takto brzy, rozhodně mě nezklamal, a celou jeho jednoepisodní účastí jsem se náramně bavil. Jen je škoda, že nedokázal zrealizovat všechny plány, o kterých před soutěží hovořil

Favoriti: Sandra, Aubrey, Malcolm, Troyzan, Debbie, Zeke
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EPO-01

Příspěvekod dias258cz » 09 bře 2017, 13:21

To co bylo za parádu lidi?
Musím říct, že k dokonalosti chybělo jenom intro.
K Vyloučení Ciery, žádné námitky, jak jsem psal do castu, tak už jí mám plné zuby, má si dát trošku pauzu. Během pár sezon zde byla 3X? Takže raději ať jde domů ona než Micheala. K vyloučení Tonyho .. je to škoda, je strašně zábavný a k tomu i fyzicky silný. Možná, ale opravdu možná bych raději viděl jít domů Sandru. Ale fakt .. taková pecka tahle série. Ještě bych chtěl dodat, že Cirie to bude mít hodně těžké. JT a Ozzy jsou spolu dost velcí kamarádi, ale myslím si, že Cirie má v rukou více lidí než tihle dva.
Kmenová rada je opravdu nádherná.
Pořád nemohu ale uvěřit, že fakt vypadl Tony :( Byl tak strašně zábavný na sledování. Proč nemohla jít Aubry nebo Tryozan.

Ještě bych chtěl dodat, že nejsem fanoušek Legacy Advantage. Příjde mi to jako strašná blbost.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
lucyfreberg
Příspěvky: 4
Registrován: 05 bře 2017, 14:37

S34 - Game Changers - EPO-01

Příspěvekod lucyfreberg » 09 bře 2017, 13:31

Můžu se zeptat, kde lze sledovat tuhle sérii? Mám již přehled o first a second bootu a musím říct, že Sandra se zatím vážně rozjíždí, ale chci mít požitek z celé epizody a nemůžu to nikde najít. Za každou odpověď budu moc vděčná :)
S34 players i'm rooting for: Cirie, Andrea, Michaela, Zeke, Ozzy
my all time favorites: Malcolm, Penner, Brenda, Tony, Steph, Joe, Charlie, Jay, Wenthworth, Tasha, Spencer

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EPO-01

Příspěvekod dias258cz » 09 bře 2017, 13:38

lucyfreberg píše:Source of the post Můžu se zeptat, kde lze sledovat tuhle sérii? Mám již přehled o first a second bootu a musím říct, že Sandra se zatím vážně rozjíždí, ale chci mít požitek z celé epizody a nemůžu to nikde najít. Za každou odpověď budu moc vděčná :)


https://thevideo.me/vzmq25r7ikgj bez reklam, bez registrace :) Užij si to
pak tady jsou všechny série, ale 34 ještě nebyla přidána.
http://www.tubeplus.ag/player/2134739/S ... oduced/%22

Tahle stránka uploaduje videa Survivoru pár hodin po CBS v tv - http://www.tvshow.me/2017/03/09/survivor-s34e01-2/
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EPO-01

Příspěvekod Lamik.lamity » 09 bře 2017, 13:39

lucyfreberg píše:Source of the post Můžu se zeptat, kde lze sledovat tuhle sérii? Mám již přehled o first a second bootu a musím říct, že Sandra se zatím vážně rozjíždí, ale chci mít požitek z celé epizody a nemůžu to nikde najít. Za každou odpověď budu moc vděčná :)

Já vždy zkouším náhodně google, kam hodím např. "survivor s34e01 watch" a zkouším, co mi vypadne.
Na tento díl jsem se dívat zde http://streamin.to/hb441w1puaxc
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
lucyfreberg
Příspěvky: 4
Registrován: 05 bře 2017, 14:37

S34 - Game Changers - EPO-01

Příspěvekod lucyfreberg » 09 bře 2017, 13:44

Děkuji velice mnohokrát, jdu se dívat! :dance:
S34 players i'm rooting for: Cirie, Andrea, Michaela, Zeke, Ozzy
my all time favorites: Malcolm, Penner, Brenda, Tony, Steph, Joe, Charlie, Jay, Wenthworth, Tasha, Spencer

Slim50
Příspěvky: 17
Registrován: 10 říj 2015, 15:22

S34 - Game Changers - EPO-01

Příspěvekod Slim50 » 09 bře 2017, 16:04

Takhle to má vypadat. Taky jsem rád že jako první šla Ciera, bylo jí už víc než dost. Tony do toho šel aktivně, možná až trošku moc. Na druhou stranu velká škoda že se pak Malcolm, Michaela, Caleb a Aubry podělali strachy a nešli proti Sandře ,která je tam jak řekl Tony teď popraví jednoho za druhým jako ovečky na porážku, a budou si za to moct sami. Škoda no.

Arrioso
Příspěvky: 4
Registrován: 17 led 2017, 19:51

S34 - Game Changers - EPO-01

Příspěvekod Arrioso » 09 bře 2017, 17:33

Výborná epizoda. Ačkoliv, narozdíl od ostatních lidí tady, jsem čekal že Ciera už tuto sezónu pořádně zaboduje, a trochu jsem v to aji doufal...Jenže v takové sérii která je nabitá ještě více mojími oblíbenci to nikdo nebude mít jednoduché :D Vyloučení Tonyho si myslím že každý celkem očekával, a jestli ne hned v prvním díle tak v některém z dalších...Každý ví jak je dobrý hráč, a ještě když tam trochu přilil olej do ohně svým oznámením že jde hledat imunitu a jak ho načapali kdy si staví svuj bunkr :D :D Rád bych ho viděl hrát dál narozdíl od některých jiných lidí co tam jsou tuto sezónu....

Taky tam byla zajímává odměna..jestli si to pamatuju dobře, tak to je prakticky imunitu na kmenovce když budou posledních 13 a 6 lidí ve hře, a pokud vypadne tak ji musí někomu předat...Celkem zajímává věcička, už sem si tak říkal jak sem prvně viděl tu obálku kdo by to mohl vzít, doufal sem že JT, bohužel to sebrala Sierra která, aspoň podle mého, nikoho nezajímá...

Jinač to byl super díl, druhá soutěž o odměnu byla hoooodně napínavá...K dokonalosti chybělo už jen málo téhle epizodě ;)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EPO-01

Příspěvekod dias258cz » 09 bře 2017, 18:35

Arrioso píše:Taky tam byla zajímává odměna..jestli si to pamatuju dobře, tak to je prakticky imunitu na kmenovce když budou posledních 13 a 6 lidí ve hře, a pokud vypadne tak ji musí někomu předat...Celkem zajímává věcička, už sem si tak říkal jak sem prvně viděl tu obálku kdo by to mohl vzít, doufal sem že JT, bohužel to sebrala Sierra která, aspoň podle mého, nikoho nezajímá...
;)


Kámo, vítej v roce 2017. Byla to už v minulé sérii. Jenom tam se mohla zahrát ve finálové 5, ale je to uplně to stejný co bylo minulou sezonu.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod Pepi » 09 bře 2017, 18:37

Ououou. Tohle vůbec nevypadá zle. :) Sandra je fakt super. Ty její hlášky jsou prostě jedinečný. Ta to snad vyhraje potřetí. :D Obě dvě soutěže byly hodně napínavé. Vlastně jsem byl trochu nerozhodný, komu fandit... v Maně má hlavu na špalku Sandra, v Nuku Cirie. Opravdu nechci aby některá z nich šla domů. Sandra si kupodivu umí zachránit zadek, přestože 2krát vyhrála. Cirie podle mě bohužel vypadne, jakmile přijde na svou první kmenovku, takže jsem rád, že Nuku vyhrávalo. (Teď nevím, jestli mám ty názvy kmenů správně, jsou strašně krátký, proto se mi to plete :D) Uvidíme, jak Sierra naloží s legacy advantage. Pokud je použitelná ve 13 lidech, tak určitě v tomhle počtu bude sloučení jako v S31 S33.

Nepočítám-li Sandru, tak nejvtipnější moment byla konverzace se Cirie a Taiem. Nevím, jestli Tai mlčel kvůli jeho ne úplně dobrý angličtině nebo byl v rozpacích a nevěděl, jak zalhat. :D Docela WTF :D

Cieřin odchod mě ani trochu nemrzí. Dost se dalo polemizovat, jestli si vůbec zasloužila tu účast v Kambodži. Potřetí se rozhodně neměla vracet. Za celý tři sezony nepředvedla nic, akorát se sama vyřadit, protože nechtěla být "goat", co se nechá potahat do finále. Cieru už ne! Tonyho naštěstí všichni prokoukli, takže všechno šlo tak, jak jsem chtěl. Dost jsem měl ale nervy v kýblu, když to před hlasováním vypadalo, že poletí Sandra. :D Postprodukce to hezky narafičila. :D

Nejlepší pilot za poslední sezóny. Skvěle jsem se bavil a vypadli ti hráči, který jsem chtěl ze hry co nejdřív (Tonyho vlastně ne, ale jakmile se schylovalo k válce Sandra vs Tony, začal jsem ho nesnášet). A líbí se mi moc intro (to krátký) btw, je takový pěkně creepy. :D
10/10

:idea: : The Queen Sandra, Cirie, Zeke, Malcolm ... snad začně hrát Hali
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod brninho » 09 bře 2017, 19:39

Tohle jsem potřeboval..Až na úplnej závěr, kde jsme se dozvěděli s čím se zas Probst unáhlil to byl s Cambodiou nejlepší úvod v new school éře. Od klasickýho vylodění, přes Tonyho overplaying, skoro deset let (sakra to letí) trvající rivalitu až po potvrzení že Sandra je asi opravdu Survivor queen, hrozně mě překvapila :D
Výhodu bych uvítal spíš u někoho jinýho než u Sierry, ale z toho jakej byl střih epizody tuším do dalšího průběhu něco, co tak dobře známe snad z každé hvězdné sezony- do výběru se dostane nezaslouženě ve své sérii šedá myška, která díky tomu, že třeba není úplně marná do soutěží pohodlně uniká pozorosti a střih- máme ji ve final 5 se solidní šancí na úspěch.
Tonyho asi rozeberu teďka, neskutečněj vůl :D Teda má lví podíl na tom, že úvodní epizoda byla zábavná jak byla, ale když jako poměrně výraznej vítěz chci uspět v další řadě, tak nevím, jestli je dobrej nápad to, pro co jsem pověstnej ještě (byť částečně ze srandy) vyhypovat..On prostě asi je takovej, a pozor, ty jeho odposlechy jsou neskutečně dobrá věc, ale konfontovat Sandru? Ještě jednou- Sandru? Oni by byli hrozně dobrá dvojka v jedné alianci, jako vítězové by si kryli záda, ale zdá se mi že moc času u PI nebo HVV nestrávil, Sandru bych nekonfontoval ani náhodou.
Ciera, má oblíbenkyně..teda hlavně za BvW kterou s Haydenem (kde je mu konec? Ten je větší game changer než Tai s Troyzanem dohromady) tahala nahoru, trošku jsem do ní vkládal takový ty "nová Parvati" naděje, ale byla moc agresivní, tam nikdo kromě ní a posléze Tonyho nechce odkrývat takhle na začátek karty, proto ta týmová rozhodnutí na TC a proto obě hlasování dopadla jak dopadla :D
Upřímně, první IC mě překvapila, Hali si v plaveckým souboji proti nejlepšímu fyzickýmu hráči v dějinách Survu nevedla zas tak špatně, nevím jestli nějak závodně neplavala, nebo jestli je ten starej Ozzy už prostě minulost, ale nenaložil ji zas tak o tolik..JT teda asi zfotrovatěl nejvíc, ale pro mě docela černej kůň série, nikdo si ho zas až tak nevšímá, shodil se tou předanou HII Russelovi, zkrátka za primárně strategickýho hráče považovanej nebude, fyzicky jsou tam větší ryby a docela dost může vydělat na své sociální hře, kterou měl dobrou vždycky. Není to můj primární favorit, ale nebudu nijak proti kdyby se mi moje předtucha vyplnila..
Radost mi dělá Malcolm, ten nemusí v počáteční fázi měnit vůbec nic, hraje stejně jak ve Filipínách nebo Caramoanu, nechává vést ostatní, všichni za ním chodí a on pak prostě ví na jakou stranu se přidat, až do sloučení je to absolutně spolehlivej hráč, nevím co by se muselo stát aby skončil před branami, v momentě sloučení je tu ovšem pár věcí na kterých zapracovat, jsem na něj hrozně zvědavej.
Sandra je MVP téhle epizody, hrozně bavila na kmenovkách a jak obratně sehnala hlasy proti Tonymu...jenom slova uznání. Když začala být víc aktivní tak jsem si říkal "ne Sandro, tohle není tvoje parketa, za tebou musí lidi chodit, ne ty za nima", ale zvládla to bravurně.
Teď se dostávám ke kaňce, která přišla na samej závěr, já to promíchání prostě nechápu, nechte ty kmeny rozvíjet nějákej příběh, nenarušujte to..V jednom kmeni byla docela atraktivní rivalita, jejíž rozuzlení by mě docela zajímalo, v druhým by mě zajímalo, kdo se v tom "jednotném"kmeni zase neudrží a položí si hlavu na špalek, takhle to byla hezká pětistá epizoda, ale nová sezona de facto začne až příští týden.

Favoriti: Malcolm, Sandra, Varner, JT, Ozzy
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod sph1Nx » 09 bře 2017, 21:15

Kurna, a tak som sa tesil na spolupracu Sandry a Tonyho. Lenze Tonda si nemohol odpustit zbytocnu konfrontaciu a tak sa porucal.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod Dejvy » 09 bře 2017, 22:38

Uplny suhlas s Brninhom, vo vsetkom... Teda az na ten koniec, najprv mi to tiez prislo ako skore premiesanie kmenov, ale mala by Mana vobec sancu? Uz teraz boli slabi jak caj a bez Tonyho, no neviem a zase tu nikto nechceme Palau.

Som rad, ze Nuku neboli na TC, bojim sa o Ozzyho :D Naopak Cirie by som videl odchadzat velmi rad a to preto, ze je brutalna spekulantka a nulova v sutaziach, to ja nemusim.

Inak mi hrooozne liezol na nervy Tai, on nema v Survivor co robit. O par dni nebudu mat co jest, ale hlavne, ze dava kukuricu sliepkam.

Inak famozna kamera, nadherne obrazky prirody, velky klobuk dole, takto sa to robi. Dufam, ze kozu nezabiju, radsej by mohol niekto chytit zraloka ala Tom.

Fandim: Ozz, Sandra, Malcolm, Varner, Hali (prekvapenie, asi jedina schudla a idu jej sutaze, skoro preplavala Ozzyho) a JT.

Ven: Tai, Cirie
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

tohno
Příspěvky: 22
Registrován: 21 úno 2017, 14:23
Nejoblíbenější série: 20.série
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Cesternino, JFP, Johnatan, Malcolm, Sandra, Twila, Terry, Radovan
Nejméně oblíbené série: Thajsko, český trosečník, South Pacific FvF II a Game Changers.

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod tohno » 09 bře 2017, 23:57

39 days 20 people 1 survivor.

Konečně něco na způsob staré znělky, skoro až romantické.
Ozzy zase dominuje v plavání a snaží se hrát takticky, jak dlouho mu to vydrží :lol: ? - jeho prohlášení I wanna be master of blindsides - těším se.
J.T. jižanská američtina - nemám zdání, co říká :oops:
Co přesně znamená ta výhoda? Moc jsem tomu neporozuměl. Díky
Cirie a její menší paranoi, chceš se mi mstít po 8mi letech Ozzy? Ne asi :-D
Tony to je neskutečnej šoumen. Těším se, co dál vymyslí. Jeho nápad jakou vytvořit silnou 5tku nemá chybu.
Ciera se zdá, že chce vše rozehrát a být tím, kdo točí kormidlem.
Varnerův klid při odemykání zámků bych chtěl mít. Čistě náhodou, to je ten Ten Jeff z Austrálie?

K imunitě, sice se Ciera cítí blbě, že 2x rupla u jednoho a toho samého, ale hlavní náskok udělal Ozzy v plavání, pak to jen v klidu modří udrželi.

Reakce Michaely, že bude volavka pro Cieru? To skutečně je tak paranoidní?

Sandra na radě zase rozjela svojí pusu. 2x jsem vyhrála, vemte mě do konce, už mi titul nikdo nedá. Takhle sem i holka líbí a přeji jí.

Poradní místo je wow, udělaný starý maják. Tady se někdo předvedl v pozitivním směru.

Ozzy a Jt jako tvůrci silně aliance, to vypadá dobře. Cirie může plýtvat tolik vodou, asi už o přežití nejde, že ?
Debbie prokoukla dobře Cirie, stejně tak Zeke. Líběj se mi.
Tony rozehrává hru proti Sandře, jak to dopadne?

2.Imnuita, co to oranžoví vymysleli? Vypadali jakoby chtěli souboj vypustit? Zachraňuje je Malcolm, chybí už jen Denise do páru na otočení prohraného zápasu :-D
Pak to hoděj na Sandru, že je nejslabší článek? :roll: Ta Michaele asi koukala jinam, nebo má vyloženě averzi. Na radě ukázala, že má spíše osobní komplex s vlastním egem a feministickým : vyrovnám se fyzicky mužům. Holka, fakt ne, malcolmovi, J.T, Troyovi, Ozzymu se skutečně nevyrovnáš, ať máš pusu sebeprořízlejší.
Tonyho obhajoba na radě? Za to bych ho hned kopnul. Hlasy pro Aubry, to jsem nečekal a hlasy od Tonyho a Sandry Wow.

Po prvním dílu, tahle serie bude stát za to, tohle bude hodně zajímavé.

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod lVlorf3us » 10 bře 2017, 00:53

Wow, jsem se křenil půl dílů, jak super show to byla. :) Paráda.. s minulýma řadama se to nedá vůbec srovnávat. Připadal jsem si, že sleduju nějakej souboj titánů nebo tak. :) Většina hráčů fakt hrála, paranoia už od prvního dne a výkony v soutěžích parádní (Malcolm jak během pár hodů dohnal několikaminutovej náskok byl masakr..).

Tonyho je škoda, ale i za ten jeden dvoudíl udělal do týhle serie takovou díru, na kterou asi nezapomenem. Je to borec. Dále se musím přiznat, že jsem do dnešního dne neměl rád Sandru. Fakt ne. Prostě nemám rád lemry, co v soutěžích skoro nic nedělají a co se vezou stylem "as long as it ain't me". Sice dobrá strategie nemít terč na zádech, ale mně je to prostě proti srsti. Každopádně po tomhle úvodu na ní měním názor. Teda pořád jí vidím trochu jako lemru, ale to, co tam předvedhla z hlediska sbírání hlasů (takhle agresivní a silnou hru jsem u ni ještě neviděl.. no.. možná jsem to neviděl u nikoho, leda u Russela, ale Sandra narozdíl od něj nezastrašovala), tak za to si zaslouží obdiv.. Ale bojím se, že to vyhraje potřetí. Bylo by to hustý a svým způsobem bych jí to přál (pro ujasnění, do dneška jsem si přál, aby vypadla jako první... takže je fakt co říct, že jsem na ni po tolika letech změnil názor), ale na druhou stranu 3-times-winner, to by bylo prostě moc. :D

Vůbec tenhle díl mi nějak měnil pohledy na postavy. Na Cieru jsem se hodně těšil, ale nakonec jsem si uvědomil, že tam vlastně tolik nepasuje.. A pak už jsou tu čistě změny z hlediska sympatie – Andrea mě nikdy moc nebavila ani se mi nikdy nelíbila, ale teď najednou ji žeru po obou stránkách (byť se ještě nijak neprojevila). Hali je miloučká, ale v její sezóně mě nějak neokouzlila a teď stačila nějaká ta scéna s detailem na její oči a málem jsme se do ní zbláznil. :) Anebo se mi jen zase mění vkus.. protože dřív se mi líbila Sierra a teď zas ne (ale možná to dělal jen ten make-up, který se mi na ní nelíbí, takže jakmile ho smyje, bude to zas dobrý :D).

No ale to je vedlejší. Každopádně "game is afoot" a jsem natěšenej na další díly. Vůbec nevím, komu fandit.. tohle je prostě takový druhý All Stars a asi si to nebudu "kazit" fanděním a budu si užívat každou minutu tak, jak mi ji Jeff s Burnettem naservírujou.

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod aqmel » 10 bře 2017, 08:11

zacal nam americky survivor ,ve velikem stylu ,-

hned se nam vybarvila povaha hracu a ublizenost hracu z let davných ,-ozzy je ublizeni za cirie ze byla jedna takticka z 16 rady kde ozzy doplatil na duveru a pakoval se jo pomsta a pamet ublizene jesitnosti nikdy nezapomene ,tony jeho velke ego zapricinilo jeho pad ,-cirea se pakovala aniz by rekla nejaku souvislu vetu micchaela ma nejaky komplex mene cennosti ,malcom nemusi nic delat jen se usmivat a vseci za nim chodi a zadaji radu JT je stale take telatko ktere psalo dopis nepritelovi a on ho pakoval snad se poucil zatim se predvadi jen v soutezich kdo vi jak dopadne dal -

siera ma nejaku vyhodu andrea se usmiva a je zatim v klidu -a sandra to je kapitola sama pro sebe jak ozzy tak i sandra maji ego na vetsim modu a mysli si ze jsu neco vice jejich vlastni ego jesitsnost a komplexy jejich vlastni velikosti a vyjmesnosti se muzu spojit jak had ktery muzu byt roseknut a pakovat se jak ublizene detatko ,-nevim jestli tento styl malichernosti muzu vydrzet a cas ukaze jak to snima dopadne ,-
¨
jen skoda ze neni ostrov vykoupeni ,-dalsi dil promichani a uvidi se jak dal vybarvi hraci a kdo bude mit velike ego a kdo male.

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod Kamhal » 10 bře 2017, 08:36

Dil peckovej, ale hrozne me mrzi vypadnuti Tonyho. On proste dela obrovskou sou a desne me bavi. Coz se o Sandre rict neda. Jeji hra me vazne nebavi a je mi silne nesympaticka, ale musi se ji nechat, ze manipulovat hlasy jak chce ona umi.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod brninho » 10 bře 2017, 17:36

Dejvy píše:Source of the post Uplny suhlas s Brninhom, vo vsetkom... Teda az na ten koniec, najprv mi to tiez prislo ako skore premiesanie kmenov, ale mala by Mana vobec sancu? Uz teraz boli slabi jak caj a bez Tonyho, no neviem a zase tu nikto nechceme Palau.


Jenže tyhle swapy jsou plánovaný dopředu, to mě zaráží..Co kdyby se fakt utvořila aliance s Tonym, Malcolmem, Sandrou, Aubry a Calebem? To by byla jedna z nejvýraznějších aliancí v historii a šup, hnedka je v počtu 18 hráčů rozehnat. I kvůli těm neustálým swapům mají dneska fyzicky slabí hráči daleko větší šanci než dřív, v Tonyho vyřazení beztak hrál i roli argument "Probst nás nejpozdějc ve final 16 rozežene, můžeme se ho zbavit"..A třeba by se fakt vzchopili, podle všeho Caleb by mohl fyzicky zdatně konkurovat oplácanějšímu Ozzymu, je tam Malcolm, Hali, pár "skládačkových" lidí, zas bych je tak nepodceňoval. Ale co už, Jeff rozhodl..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 10 bře 2017, 22:31

Ty vole, já jen zírám, jak si to Sandra povodila a jako třešničku dala hlas Aubry, to bylo prostě BOŽÍ! :dance: Její šance na finále jsou i tak 0,001%, ale kdyby se tam dostala a vyhrála i potřetí, to už by dávalo slovu "epický" naprosto novej rozměr... Moc to rozhodnutí vyhodit Tonyho ale popravdě nechápu, to hráči dostali echo, že bude promíchání?? Jinak to je nepochopitelný, muselo by jim být jasný, že se Sandrou toho moc nevyhrajou, zatímco Tony byl fyzicky silnej... Takže suma sumárum vypadnul mi jeden Favorit a jeden řekněme Neoblíbený, čili ideální úvodní díl co se zábavnosti týče :idea:

Zajímavá situace je i v druhým kmeni, Ozzy nezapomněl na události z FvF a stále tak přetrvává rivalita mezi ním a Cirie, která mi přijde už poněkud bezzubá - ty její snahy přesvědčit ostatní mohly zabrat na Erika a hráče z těchto starších řad, ale v sezóně povětšinou ostřílených mazáků to zkrátka nefunguje :smile: Taky mě zas začíná iritovat Tai, pro kterýho jsou slepice snad víc než lidi :-? Co se týče zbytku, tak JT to po sociální stránce moc nedává, Sarah působí vygumovaně a vůbec v týhle řadě neměla být, Andrea byla totálně neviditelná, takže to vypadá jen na nějakou nedůležitou roli, Ozzy nám pěkně zestárl, stejně tak Troyzan atd. atd.

Jsem hodně zvědavej na další vývoj a hlavně doufám, že tuhle řadu vyhraje nějaká výrazná osobnost, ať mnou oblíbená nebo nenáviděná... hlavně ne nějakej goat...
Završením Survivora měla být 40. řada

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod Kalam » 11 bře 2017, 15:34

Tak v první řadě musím srdečně poděkovat CYPHER.EUovi že mi prozradil kdo vypadne v prvním díle.Čekání na titulky jsme si zkrátil čtením komentářů u robinsonova ostrova a co tam nevidím,krásně sis tam označil dole Cieru a Tonyho šedou barvou a jelikož nejsem blbej tak mi to došlo.Teď jsem dokoukal díl bez titulků a samozřejmě že to tak je.Takže velké díky za zkaženej zážitek... :fuck:

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod dias258cz » 11 bře 2017, 17:13

cypher.eu píše:Source of the post . Moc to rozhodnutí vyhodit Tonyho ale popravdě nechápu, to hráči dostali echo, že bude promíchání??


Když se podíváš, jak byl Tony bláznivý a paranoidní, taky jak hrál poslední sezonu a všechno nasvědčovalo, že bude hrát stejně i teď, tak se divím, že se divíš. Troyzan ho nachytal jak hrabe u studny, normálně utíkal do lesa a smál se, řekl všem že jde hledat imunitu, ikdyž to myslel ze srandy, tak to lidi nevědí. Tony je jeden z mých nejoblíbenějších hráčů, ale raději někoho takového vyhodit a být v klidu, nebát se, že udělá nějakou crazy věc a pokazí mojí hru.

Měl hrát uplně jinak. Měl na sobě obrovský terč a každou sekundu na obrazovce si ho zvětšoval. Kdyby nedělal blbosti, tak si myslím, že má tak velké charisma, že by tam ještě nějakou dobu zůstal. Snad když má člověk na sobě takový terč, tak hraji klidně, týmově a nedělám blbosti kvůli kterým jsem tak populární. Podle mě Tony ale nechtěl hrát jinak, hlavně kvůli divákům.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod Lamik.lamity » 11 bře 2017, 18:13

dias258cz píše:Když se podíváš, jak byl Tony bláznivý a paranoidní, taky jak hrál poslední sezonu a všechno nasvědčovalo, že bude hrát stejně i teď, tak se divím, že se divíš. Troyzan ho nachytal jak hrabe u studny, normálně utíkal do lesa a smál se, řekl všem že jde hledat imunitu, ikdyž to myslel ze srandy, tak to lidi nevědí. Tony je jeden z mých nejoblíbenějších hráčů, ale raději někoho takového vyhodit a být v klidu, nebát se, že udělá nějakou crazy věc a pokazí mojí hru.
Měl hrát uplně jinak. Měl na sobě obrovský terč a každou sekundu na obrazovce si ho zvětšoval. Kdyby nedělal blbosti, tak si myslím, že má tak velké charisma, že by tam ještě nějakou dobu zůstal. Snad když má člověk na sobě takový terč, tak hraji klidně, týmově a nedělám blbosti kvůli kterým jsem tak populární. Podle mě Tony ale nechtěl hrát jinak, hlavně kvůli divákům.

Podle mě naopak Tony předvedl asi to nejlepší, co mohl. Vstupoval do hry s tím, že je nejnebezpečnějším hráčem a lidi to ví. On podle mě už od začátku neměl šanci na cokoliv, tak aspoň předvedl pořádnou show a potrollil všechny ostatní.
Přidávám sem tag spoiler, ačkoliv podle castu byste toto všichni měli za něj nemít EDIT: spoiler tag nějak blbne, tak jsem změnil barvu písmaOn do téhle hry vstupoval prakticky ve stejné pozici, jako Fairplay do FvF. Už od začátku se vědělo, že je silný a tvrdý hráč, a hlavně že do budoucna je nebezpečný. Narozdíl od JFP, kterému to došlo až, když se objevil na ostrově, a vesměs si po svém odchodu připadal jako největší frajer, když tak trochu navázal na svou hru z Perlovek - jasně, říká se, že ho bolely zuby, chyběla mu přítelkyně..., podle názorů početné skupiny lidí prostě quitnul, protože na to neměl. Podle mě tím quitem naopak krásně zakončil svůj příběh ve hře - To, co Tony udělal, kompletně přesáhlo JFPho příběh a rozneslo ho na kopytech. On nehrál ani tak jako Tony hráč, ale jako Tony, pošuk z Cagayanu. A postaral se o pořádný mazec. Věděl, že se moc dlouho neudrží, ale za tu episodu dokázal protonyovat prakticky celý airtime. Dokázal něco, co někteří vítězové nedokáží za celou svou sérii. Podle mě byl tohle nejepochálnější návrat, co jsem v survu viděl a stěží ho už dokáže kdokoliv překonat.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 11 bře 2017, 19:53

Kalam píše:Source of the post Tak v první řadě musím srdečně poděkovat CYPHER.EUovi že mi prozradil kdo vypadne v prvním díle.Čekání na titulky jsme si zkrátil čtením komentářů u robinsonova ostrova a co tam nevidím,krásně sis tam označil dole Cieru a Tonyho šedou barvou a jelikož nejsem blbej tak mi to došlo.Teď jsem dokoukal díl bez titulků a samozřejmě že to tak je.Takže velké díky za zkaženej zážitek... :fuck:


Chápu tvý rozhořčení, ale to je jak kdybych vinil facebookovou stránku Survivoru, že den po odvysílání epizody postuje článek o vyřazeným a já si toho náhodou všimnu při brouzdání po hlavní stránce... :) Holt na fóru primárně vytvořeném pro Survivor existuje určité riziko, že se tam člověk 3 dny po premiéře dílu dozví kdo vypadl ;)
Završením Survivora měla být 40. řada

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod Kalam » 12 bře 2017, 12:37

Jenze ja fcb nemam a v klidu se spoileru vyhnu...a tady se na spoilery taky celkem dba takze me prekvapi ze se v diskuzi u jiny reality show dozvim kdo vypadl v americkym survivoru.Takze te prosim at schovas svy barvicky zpatky do penalu a neoznacujes kdo vypadava...Danke


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host