S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Mamanuca Islands, Fiji
April 3, 2017 – May 11, 2017
Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 28 zář 2017, 14:41

Nová, částečně jubilejní řada je tu, plná nováčků, tak jak si to dříve přálo spoustu fanoušků nadávajících na navrátivší se hráče a co si budeme povídat, je to nuuuuuudaaaaaaa...

Možná je to tím, že je Survivor už prostě moc ohranej, možná je to nezajímavým castem, ze kterého vůbec nikdo nevyčnívá, ani vyzáblý bellhop guy s výrazným editem, kterého nemám v oblibě už od proma:) Kromě něho mě leze na nervy ještě Alan, zbytek fakt nezajímavej, i ta Kristina nebo jak se jmenovala, co vypadla, působila že je jí to buřt... Superidol je zas novej bullshit, kterej místo aby udělal show přitažlivější, tak ji naopak zakopává, ale to Probstovi nikdo nevysvětlí a kdo ví, třeba to Američani žerou...

Jsem zvědavej, kolik lidí sem vůbec napíše komentář, přece jen mi přijde, že máme poslední dobou exponenciálně klesající tendenci v oblibě Survivoru, takže tipuju okolo 10 odpovědí v tomto vláknu, schválně:)

Fandím: nikdo
Nefandím: Bellhop guy, paní co si ublinkla, Alan
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod hozu » 28 zář 2017, 15:29

Jestli ta série bude tak zábavná jak první díl, tak si myslím, že těch komentářů moc nebude :D

Pro mě totální nuda. Těsně před kmenovkou jsem to dokonce na chvíli vypnul a něco jsem si hledal. Asi tak mě to bavilo. Ano, chápu že je těžké představit něco solidního na poli 42 minut, ale tohle bylo docela smutné. Jakoby tomu něco chybělo. Ačkoliv věřím, že rozběhnout se to taky může. Takovou S33 bych taky po první epizodě netipoval na tak zábavnou sérii, jakou nakonec byla.
Z těch pár lidí, co mělo šanci mluvit na kameru, mě taky nikdo moc nezaujal a celý ten nápad se Super Idolem byl dost hrozný. Proč to třeba nemohl předat během soutěže nebo tak nějak? Jsem rád, že to nezahráli. Další podivně přesílená věc :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod Masarka14 » 28 zář 2017, 17:24

Ono prostě bohužel není, co komentovat. Žádný jméno si nepamatuju a celkově z dílu si prostě nic neodnáším.
Měl jsem a vlastně pořád mám strach z přechodu ze stále se vysílající australské verze na americkou verzi, protože ta australská je opravdu výborná. Mám takové tušení, že tahle série se nemá té australské moc šanci přiblížit. Ale uvidíme, třeba až australská skončí, tak si tuhle sérii užiju a nakonec by nemusela být špatná, tak jak to vypadá teď.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Paramorena
Příspěvky: 1
Registrován: 25 zář 2014, 05:54

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod Paramorena » 28 zář 2017, 17:32

Hodíte sem někdo prosím odkaz ke stažení nebo ke shlédnutí? Vždycky nebyl problém to najít a dnes to nikde nevidím :(

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod sph1Nx » 28 zář 2017, 19:41

Banda nezaujimavych individuí, prepaty cernoch a impotentny Probst. Skusim este dve epizody lebo survivor. Esteze nam protinozci naservirovali zatial vynikajucu 4. seriu, inak by som na celeho survivora zanevrel.

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod kata_rina » 28 zář 2017, 19:48

Tak jsem si přečetla tuhle nevelkou diskuzi a popravdě se mi do zkouknutí vůbec nechce. Poslední série byla nic moc a jak už tu psalo více lidí i já jsem teď "zhýčkaná" australskou verzí... Tak se uvidí.
Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod brninho » 28 zář 2017, 21:30

Je to pořád to stejný dokola, přijde mi že se zase budu hodně opakovat s věcma který zmiňuju snad každou sezonu.. :D Tři kmeny by měly být výjimka, ne pravidlo, protože všichni víme že se to brzo promíchá a nějáký pseudoaliance co jsme tu viděli vůbec nebudou důležitý, Probstovo zamilované versus dosáhlo absolutní absurdity tímhle krkolomným názvem sezony..
Opět se twistama nadržuje slabším, opět Probst hledá loosera, kterej se stane hrdinou, Tai už upadá v zapomnění, je čas na Dr. Mika! :D nebo bellboye, to ještě úplně není jasný.
Ale dobře, kupodivu bellboy když mi ho nebudou servírovat každou minutu (což se bojím, je to trošku Cochranovskej typ) s tím dalším hustlerem (ne, ještě nedám jména) mi jsou po první epizodě asi nejsympatičtější, pokud se to tak dá nazvat. Jak znám svoje předtuchy z prvních epizod tak je veliká pravděpodobnost, že se to u mě ještě úplně otočí.
Úvodní epizody mám rád, nebudu víc hejtovat, zatím u mě nemastný neslaný.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

kouzelnik3
Příspěvky: 11
Registrován: 14 dub 2017, 14:00

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod kouzelnik3 » 28 zář 2017, 21:58

Paramorena píše:Hodíte sem někdo prosím odkaz ke stažení nebo ke shlédnutí? Vždycky nebyl problém to najít a dnes to nikde nevidím :(



Hodit Ti se mmůžu odkaz ke stažení uploadnutý mnou, ale nevim, jak se to podporuje a nepodporuje warez. :D

Každopádně za mě takový nemastný neslaný start, superidol ... no co na to říct, snad se série rozjede.

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod Spencer91 » 29 zář 2017, 00:27

No, dá se souhlasit s tím, že díl byl nemastnej neslanej, ale omlouval bych to tím, že ty první epizody často bývají takový seznamovací, už jen proto, že se půlka dílu zabije Probstovým proslovem na lodi, tradiční ber-co-uneseš soutěží a prvotním rozkoukáváním se v táboře. Dneska to navíc bylo umocněno i tím, že díl měl poprvé od OW pouze hodinu.

Lidí na kameru mluvilo jen pár, taky mi to tak přišlo. Nemám zatím nikoho, kdo by mě zaujal, naopak jsem si po první epizodě udělal slušnou averzi na Alana s Benem. Líbí se mi přirovnání Bellboye s Cochranem a fakt, že Probst v něm bude chtít hledat novýho hrdinu, bych taky neházel úplně do autu. Je možný, že to tak dopadne. David v S33 byl po prvním díle taky nerd, zralej na odstřel a kam až to dotáhl. Ale ten alespoň nějaký ty herní kvality měl a nepřišlo mi, že by mu produkce něco podstrkovala. Co se tohohle týče, nabízí se vyloženě ten Tai, zakopával o HII, kudy chodil.

Jak jsem ale slyšel o SuperIdolu, málem mě omývali. Naštěstí byl určen jen pro první kmenovku a nepoužit. Což ve mě ale vyvolává obavy, že se ho ještě znovu dočkáme nebo něčeho podobně hloupého, aby Probst převedl další "game changing tribal" ve stylu 3 amigos a vyloučení Phillipa v S26 nebo dvě "game changing" kmenovky z GCH ImmunityTrain a blinside Malcolma.

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod couts » 30 zář 2017, 02:14

Solidní úvod serie. Vypadá to že cast se povedl a bude komu fandit. Je tam dost bláznů což je vždycky plus když je tam spoustu různých osobností. Zatím se mí líbí Ryan. Působí dojmem hráče, který se bude držet v pozadí ale bude skvělý stratég. Ani jsem si nevšiml kdy Chrissy ten Superidol předal. Nevíte jestli ho mohla předat, ale asi nemohla. Nemusela by okamžitě vypadnout snad se ještě pár epizod udrží.

PS: Když vidím jak je tu zklamání z 1.dílu tak jsem asi divnej :D Ale ne věřím, že se to rozjede. Halvně to Probst nesmy zase kazit twisty. Snad byl Superidol poslední nesmyslný twist této serie.

Zatím fandím: Ryan, Ashley, Chrissy

michelle
Příspěvky: 8
Registrován: 01 dub 2017, 15:09

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod michelle » 30 zář 2017, 09:23

couts píše:Snad byl Superidol poslední nesmyslný twist této serie.

Taky bych chtěla mít tolik optimismu :mrgreen:

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod Rodann » 30 zář 2017, 13:34

To je ale v hajzlu... Oproti 2. sérii Australského Survivora je tohle totální žumpa. I ten Novozélandský byl o třídy lepší. Inu... Jak kopie předčí originál. :evil:

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod strom-z » 30 zář 2017, 16:08

jé, já se jak vůl snažim diskutovat na csfd (kde tahle sezóna zatim nemá ani záložku - no suprises:D) a koukám, že tady to je o dost lepší (díky za odkaz Zeckovi)
no, všechno podstatný už jste napsali přede mnou, snad jen zopakuju - KOUKEJTE NA AKTUÁLNÍHO AUSTRALSKÝHO SURVIVORA A NE NA TOHLE:)))
no, vzhledem k tomu, že jsem abslutně nesledoval pre-season videa zatim moc netušim kvalitu castu, třeba Chrissie mi přijde potenciálně zajímavá. crazy-eyes Allan je naprostej magor, bellhop neskutečně iritující. to je právě jeden z rozdílů oproti velmi osvěžující australský surivor "renesanci" - zdaleka tak necpe edity typu "loser" a cast tuhle sezónu maj tak dobrej, že i dvoumetrovej kolos se ukáže jako znalec hry a celkem schopnej stratég
téma je naprosto příšerný...

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod strom-z » 30 zář 2017, 19:48

Rodann píše:To je ale v hajzlu... Oproti 2. sérii Australského Survivora je tohle totální žumpa. I ten Novozélandský byl o třídy lepší. Inu... Jak kopie předčí originál. :evil:

australskej survivor souhlas, ale s tim novozélandskym bych zase hoodně brzdil;) taky jsem na to koukal, jako nebylo to vyloženě strašný, ale že bych z toho ulítávál, to zas fakt ne.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod strom-z » 30 zář 2017, 19:52

Spencer91 píše:Jak jsem ale slyšel o SuperIdolu, málem mě omývali. Naštěstí byl určen jen pro první kmenovku a nepoužit. Což ve mě ale vyvolává obavy, že se ho ještě znovu dočkáme nebo něčeho podobně hloupého, aby Probst převedl další "game changing tribal" ve stylu 3 amigos a vyloučení Phillipa v S26 nebo dvě "game changing" kmenovky z GCH ImmunityTrain a blinside Malcolma.


moje první reakce taky byla ve stylu "TO UŽ SI FAKT DĚLAJ P***L" :)
ale teda stejně mi to přijde za hranou. když si představim, že by Chrissie ten idol zahrála pro Katrinu, Ashley by vypadla absolutně nezaslouženě, totální twist-pro-TV a pro hráče absolutně neovlivnitelná noční můra. jsem zcela pro inovace, ale ne takový, který hru činěj ještě víc založenou na náhodě než už je...

kouzelnik3
Příspěvky: 11
Registrován: 14 dub 2017, 14:00

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod kouzelnik3 » 30 zář 2017, 20:06

A jen dotaz mimo, ten Australský survivor se dá vidět kde? Nikde ho nemůžu najít. Všude jen Kdo přežije: Austrálie, což ono jaksi není, páč je tam Probst.

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod sph1Nx » 30 zář 2017, 20:42

kouzelnik3 píše:A jen dotaz mimo, ten Australský survivor se dá vidět kde? Nikde ho nemůžu najít. Všude jen Kdo přežije: Austrálie, což ono jaksi není, páč je tam Probst.


Daj do vyhladavania: survivor au

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod Kalam » 01 říj 2017, 10:31

Komentare k tomuhle dilu me naprosto potesily.Jelikoz se v mem zebricku australie dostala pred ameriku tak tu svitla nadeje,ze by titulky na australii v dohledny dobe mohly bejt primarni pred tou shit amerikou, ktera u me definitivne skoncila minulou serii pri vypadnuti Cirie.Uz to proste neni o hernich schopnostech ale o totalni nahode a modleni se,aby produkce nevymyslela dalsi senzacni twist kterej mi pohrbi celou rozjetou hru.Mohla by se udelat naka anketa kdo jaky titulky chce.Zajimal by me vysledek...Tak ja udelam anketu.
K jake verzi survivoru byste radeji meli titulky drive,k americke nebo k australske?
AUSTRALSKE
Predem dekuji za spolupraci

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod sextant » 01 říj 2017, 15:43

Protože australskou verzi Survivoru nesleduji, tak jsou pro mne stěžejní titulky k originálu, tedy americkému Survivoru.
Nechápu, proč se zde píše o australské verzi, když zde je diskuze k 1. dílu 35. sezóny amerického Survivoru..
První díl s titulky se mi celkem líbil, jen mne překvapil ten paranoidní černoch, který vyšiluje třetí den soutěže. Moc jsem se divil, že se jej jeho kmen nezbavil ihned s využitím symbolu imunity. Ten by se divil a valil oči, až by vyřadili hlasováním Katrinu a na závěr by letěl on jako namydlený blesk. Chová se jako dement a bude narušovat pohodu modrého kmene.
V ostatních kmenech se také taktizuje, ale pokud vyhrávají soutěže o imunitu tak mohou být v klidu. Uvidíme jak se dál budou profilovat jednotliví hráči. Jen mně mrzelo, že první díl byl krátký proti zvyklosti dvojnásobné délky.

Uživatelský avatar
Russel14
Příspěvky: 12
Registrován: 19 úno 2017, 13:19
Nejoblíbenější série: S06,S08,S13,S19,S20,S25,S31,S34
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch Boston Rob Rob C Sandra D T Danni B Yul Parvati Todd H Russel H Kim Spradlin Malcolm Hayden Natalie A Jeremy C Kelley Wentworth Spencer Aubry Adam K Sarah L

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod Russel14 » 01 říj 2017, 17:18

Upřímně nic moc
Čekal jsem že první díl bude mít aspoň 1,5 jako to bylo doteď v posledních sérii , bylo to strašně krátké to zaprvé.
Někteří hráči třeba ani nemluvili takže vlastně ani nevím co chtějí. Super Idol je úplná blbost ještě že se nezahrál.
Takový nemastný neslaný no jen doufám, že se to rozjede. Podle castu jsem si říkal, že asi budu fandit Ryanovi a po prvním díle se mi to jen potvrdilo. Není moc co hodnotit :-|

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod sextant » 03 říj 2017, 10:42

Může mi někdo vysvětlit jaký účel mají začerněné příspěvky čárkamii? Čtu všechny příspěvky a nezdálo se mi, že by v nich bylo něco závadného co by porušovalo pravidla diskuze.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod kachna » 04 říj 2017, 07:49

Mně přijde zbytečnébzahazovat sérii jen kvůli prvnímu dílu. Já mám třeba po každém prvním dílu smíšené pocity a ujasním si to až tak u čtvrtého.
Jak tady ale už bylo zmiňováno, dvojnásobná délka mi chyběla hodně.

Jména si samozřejmě nepamatuju, jen Alana, který je mi absolutně nesympatický a nechápu, že ho nevyhodili. Podle mně mu budou muset za chvíli volat zdravotníka, protože mu oči buď vypadnou z důlku a nebo vylezou nozdrama... Tady mě pobavil přítel, který normálně nesleduju, ale díval se trochu se mnou a byl z něho šokovaný. Pak bylasranda mu vysvětlovat, že takovej magor ke v každé sérii aspoň jeden :D

Každopádně já na sérii nezanevřu, stále ji nechávám bez hodnocení, není moc co hodnotit po prvních 42 minutách :)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod Pepi » 05 říj 2017, 19:44

Z dílu mám podobné pocity jako z pilotu MvsGenX. Cast opět zatím nemastnej neslanej, na nikoho vyloženě nemám názor, až na rádoby hráče Alana, to je debil :D Challenge docela i napínavá, Heroes ironicky dopadli na typ "bludiště" (nevím, jak to nazvat), který si vybrali jako první. First boot podle očekávání, jsem rád, že vypadla. Mrzí mě, že jsme neměli možnost poznat přes kameru víc lidí, pořád se tam točili nesympatičtí lidé jako Ryan, Alan atd. atd. ... škoda

Díl podle očekávání trochu nudný, ale co od pilotu čekat. Sérii bych ale kvůli tomu nezahazoval, ze z počátku nudné S33 se taky vyklubala série se zajímavými kmenovkami. Když pominu ten příšerný název série, který jsem ještě od reunionu S34 nezvládl vstřebat, tak jsem celkem spokojený.

7/10
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod Dejvy » 10 říj 2017, 12:59

Epizódička nič moc, všetci nevýrazní. Teraz po týždni keď si mám vybaviť niekoho tak je to iba ten tenkáč ala Cochran (ale nie je tak strašne nesympatický ako Cochran - zatiaľ) a potom ten špuntík čo vyzerá ako lekár z Dr. House. Uvidíme čo z toho bude, dnes idem na E02, ale zatiaľ slabota. Vidím, že tu dosť riešite Austrálsku verziu, počul som o tom, ale ešte som sa k tomu nedostal. Kolko je tam sérii? Videl som nejaké časti na uloz.to tak tomu dám šancu.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod Radix » 27 říj 2017, 22:30

Tak první díl mě nikterak neuchvátil. Měl jsem pocit, že všechno jede ve zběsilém tempu, takže ani nebyla možnost poznat první vyřazenou. Zaujal především Ryan a Mike. Chrissy dobře podržela superidol, za což jsem moc rád, protože se mi tenhle twist vůbec nelíbil. Teď je mezi Ashley s JP na jedné straně a Alanem s Benem na druhé. Plus ten superidol může použít jako fake HII, což je fajn.

Tak snad se to příště zvedne.

Favorité: Ryan, Mike
Zajímaví: Chrissy
Nefandím: Alan
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)


Zpět na „S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti