CBB S1 - Epizoda 1

2018
Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

CBB S1 - Epizoda 1

Příspěvekod Masarka14 » 08 úno 2018, 18:51

V první řadě se musím vyjádřit k Omarose. Kristovy rány, co to je sakra za ženskou?! Taková namyšelná koza, no to snad ne. Navíc ještě dostala imunutu, takže nemůže být vyloučena. Taky jsem četl, že snad dostala za účast 1 milion$!! To mě přivádí k myšlence, že tu imunitu získala díky produkci, když to bylo na náhodu. Ach jo.
Hned ze začátku se nám vytvořila ženská aliance proti chlapům, kterých už i tak bylo o jednoho méně. Shannon při HoH comp předvedla skvělý výkon a po zásluze vyhrála. Vzhledem k již zmiňované alianci žen by měli být nominovaní muži. Můj tip je, že to bude James (který se hodně slušně předvedl při HoH comp a dost možná jsem ho špatně odhadl a bude se snažit vyhrát) a někdo z dvojice Metta - Chuck, protože jsou bývalí špičkoví sportovci. Všechno ale může změnit oznámený twist u kterého by se mohl změnit úřadující HoH. Jsem zvědavý, jak se to vyvrbí a na zítřejší díl se těším.

:idea: Ross, James
:down: Omarosa, Brandi
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Zpět na „Celebrity Big Brother 1 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti