Hledáme: REDAKTORY

Máte dotaz na nás? Vše určené pro redakci a správce tohoto fóra.
Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Hledáme: REDAKTORY

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 17:04

Máte přehled v nějaké reality show a píšete rádi články? Dejte mi vědět a můžete se do toho pustit :idea: Pokud navíc umíte s redakčním systémem Wordpress, bude začátek hračkou :smile: pokud ne, vysvětlím osvětlím během pár minut ;)

Jako redaktor navíc budete mít speciální rank zde v diskuzi a dostanete přístup do VIP sekce určené pouze pro správce webu 8)

Hledáme redaktory k:

Survivor
Big Brother
The Amazing Race
Farma SK
Beauty and the Geek AU
Obrázek

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: Hledáme: REDAKTORY

Příspěvekod Zeck » 29 srp 2013, 03:09

Původně jsem se už nechtěl vůbec angažovat a přenechat vám jen ty mé starší články na rozjezd, ale jak jsem už psal eximu. Ten projekt se mi začíná líbit a umím si představit, že do budoucna bude web hojně navštěvovaný a fórum bude praskat ve švech. Pokud se exi rozhodne překládat dál a rozhodne se zároveň být i v redakci a vydávat titulky na zdejším webu (takže sem automaticky přetáhne všechny lidí /tím vám chci nápadně říct, ať ho trochu zpracováváte, protože pokud by vydával za tento web titulky a přidal k tomu třeba Ponderosu, je to největší hit, který vůbec můžete získat/), nějaké ty subjektivní prasárny bych si tady v případě vaší tolerance asi taky občas vyšvihl, případně pomohl ostatním s čímkoliv budou chtít. Mám třeba zálohované všechny originální obrázkové materiály ze survivorwebu, takže bych je mohl upravit na rozměry zdejších článků atd. S exim jsem si v otázkách článků rozuměl a odvedli jsme spolu dost práce, takže pokud by do toho šel, jdu do toho taky. To podstatné by měl pochopitelně na starost někdo jiný a ten se pravděpodobně už našel (Mbej), takže pohodička.

Mám v hlavě teď jediný dobrý tip na redaktora, a to fullrose. Ten překládal dřív TAR a později i přijal členství na mém blogu o TAR, který se ale vzápětí odpískal, protože Zack založil web (perlička je na tom ta, že po mě už tenkrát chtěl heslo od blogu, že by ho smazal, aby nepředstavoval konkurenci a už tenkrát jsem mu nevěřil ani nos mezi očima, takže nic nedostal, za to on mě nezapomněl z toho jeho ubohého webu úplně odstranit dvě minuty po mém odchodu ze Survivorwebu :-D). Zpět k podstatě věci, pokud by tedy měl full volný čas a chuť, mohl by skvěle doplnit Angie na TAR a vytvořila by se tím dost silná dvojka, která by měla rozhodně co nabídnout. Stále je pro mě ale záhada ta Farma, Vyvolení a BB, jakým způsobem o tom chcete psát články a kde na to chcete sehnat kompetentní lidi. :-D

Jinak mě vždy zajímalo, jak by třeba psal články naigoto nebo pipíček, jelikož mi jejich postřehy ke hře na fóru vždy přišly jako zajímavé a k diskuzi vybízející subjektivní články. To jsou ale jen čisté návrhy a tipy, při možnosti, že by se už nikdo nepřihlásil a vy byste trvali na více lidech k Survivoru, tak koho třeba oslovit. Jinak mě ještě napadlo, pokud chcete dělat ty články o Vyvolených, zkusit třeba projet weby na googlu, podívat se na kvalitu článků jednotlivých autorů a někoho schopného se snažit zlanařit, aby byla jistota kvality, taková obdoba webového skautingu. Webů o Vyvolených je jak nasráno a některé jsou natolik malé, že by se jejich autoři rádi přemístili na web s většími ambicemi. Jsou to všechno ale pochopitelně jen nápady, které mě zrovna napadly.
Obrázek Obrázek Obrázek


Zpět na „Nápady, dotazy, připomínky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů