AU Survivor 2018: CvC - EP19

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP19

Příspěvekod ItalianManiac » 24 zář 2018, 19:12

Epizoda 19
24.9.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP19

Příspěvekod strom-z » 24 zář 2018, 22:07

ufff, jsem moc rád, že to dopadlo takhle :) twist mi teda připadá příšerně pitomej, nenapadá mě, co zajímavýho by z toho mohlo vzniknout a přijde mi to jen jako nudný zdržení...

čemuž napovídá i velmi nudná ukázka dalšího dílu - Steve běž s tim coach-chi už někam :D :D fakt už tohohle týpka, kterej je tam úplně zbytečně, nemůžu vydejchat.
stejně tak mě začala pěkně štvát svou arogancí Sharn; Shane naopak docela respekt, rozhodně se snaží.
Monica ale tentokrát působila fakt poněkud přihlouple... myslim, že je úplně jedno, s kterou skupinkou dokráčí do finále, prohraje úplně s každým (zvlášť když měla oproti Contenders celou pre-merge velmi umetenou cestu)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP19

Příspěvekod hozu » 25 zář 2018, 11:29

Ten twist je fakt hrozný. Prostě jen zbytečné zdržení před cílem, ale popravdě, kvůli F4 v podobě Shonella, Brian a Monika teď klidně další tři "nudné" díly oželím. Bohužel jsem dost zmatený z celého editu epizod. Například, proč Shonee nebo Fenella neměly ani jednu zpověď, zatímco Shane měla něco jako "winner promo"? Je to dost otravné a podivné.

Kdo mě dost překvapil byl ten Brian. Fakt jsem nečekal, že jen využil příležitosti, aby se zbavil Benjiho. Jeho chování je fakt občas dost diskutabilní, ale očividně to stále nějaká funkční sociální a strategická stránka hry je.
Ten edit Moniky je fakt smutný. Já si naopak myslím, že hraje vcelku dobrou hru. V zásadě hraje to samé co Brian, taky v tichosti hlasuje, aby se dostala dál. Ostatně, ani jednou po sloučení nehlasovala špatně :)
Na TC se navíc řešila "Shonella," což aspoň zachránilo to zbytečné hlasování.
Příště to vypadá, že Steve bude mít nedej bože i něco jako zpověď :D . Fakt děsně divný edit má série.

Oblíbení hráči: Shonella, Brian, Monika, Sharn
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor 2018: CvC - EP19

Příspěvekod sextant » 25 zář 2018, 15:55

Jak víte nerozumím anglicky. Můžete mi někdo vysvětlit o co šlo na kmenové radě? Co znamenal ten zvláštní amulet předaný tamtéž? Zdálo se mně to nějak zvláštní. Do konce soutěže zbývá 15 dní a snad si štáb dokáže spočítat kolik může vyřadit soutěžících, aby zůstala závěrečná trojice.

Pro Hozu
Děkuji ti moc za vysvětlení. Podle mého názoru je to nevhodný zásah do soutěže. Připadá mně nesmyslné vymýšlet stále nové znepříjemnění soutěže soutěžícím, kteří zřejmě stejně mají svých starostí víc než dost. Ještě bych tomuto kroku rozuměl kdyby se jednalo o trest za nějaké nesportovní chování na soutěži či napadání spoluhráčů, ale takto je to jen hloupost. Doufám, že toto nebude zavedeno i v americkém Survivoru.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP19

Příspěvekod hozu » 25 zář 2018, 20:42

sextant: Jmenuje se to Dead man walking (prostě kráčející mrtvola :D ). Jde vlastně o to, že oni zvolili člověka, který následující dvě epizody nemůže hlasovat na kmenové radě, ale klidně může být vyhozen. Může ale vyhrát imunitu. Jen prostě nesmí hlasovat.
Podle mého docela blbost, která jen nahrála většinové alianci, ale tak aspoň jim to oznámili dopředu, když už nic :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2018: CvC - EP19

Příspěvekod Masarka14 » 26 zář 2018, 16:46

Taky si myslím, že je to hloupost. Tenhle díl byl nejnudnější díl ze série, takový filler :down: Nevím k čemu je to dobré.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP19

Příspěvekod hozu » 27 zář 2018, 01:25

Pro Hozu. Děkuji ti moc za...Doufám, že toto nebude zavedeno i v americkém Survivoru.

sextant: Podle mého to v US verzi nenastane, jelikož tam pro to není moc prostor. Však, oni musí občas dělat i dvě TC v jediné epizodě. To je jen specifikum Australanů, kteří prostě musí dát ten stanovený počet epizod, který mají (obvykle okolo 26), takže tam je hromada neeliminačních epizod. I když letos jsou tam účastníci o 5 dní méně, tak to byl možná poslední takový twist. Doufejme :)
Ale jak už jsem psal, jsem rád, že letos jim aspoň ten twist vysvětlí už dopředu, takže to může mít i nějaké reálné využití pro hru.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

AU Survivor 2018: CvC - EP19

Příspěvekod Terry » 27 zář 2018, 06:12

Tohle byla opravdu slabsi epizoda. Ale tak muzou si za to sami kdyz vyhazeli vsechny zajimavy hrace :) Musi to tam ted zachranovat maximalne tak Brian a nebo trochu ta Sharn. DMW me nejak vubec nezaujal. Pri rozdeleni sil v kmeni bylo jasny ze swing vote Moniky rozhodne v podstate a razu nasledujicich dvou epizod a champions aliance to ted bude mit hodne tezky. Navic to ze bude Steve bez hlasu je vazne zabijak jakekoliv hry z jeho strany. Ikdyz u nej je zazrak kdyz obcas neco vymumla. Treba se promedituje az do finale :)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP19

Příspěvekod Radix » 04 říj 2018, 08:54

Epizoda lehce slabší, protože jsme věděli, že nikdo nevypadne. Nicméně twist to je zajímavý a jsem zvědavý, jak se vyvrbí. Steve by mohl začít hrát mnohem více, ale u něj si nejsem jistý, že tomu tak bude. Pro Briana by bylo lepší, kdyby rovnou vypadnul. Z logiky věci by se Steve měl dostat do F6, aby Brian a spol. využili na maximum, že nemůže hlasovat. Nicméně mám pocit, že ho budou chtít vyhodit hned příště. Tady Shonella měly správnou poznámku, ať se to hodí Shane. Monika konečně byla víc vidět, ale bohužel jí edit docela podkopal, i když podle mě hraje dobrou hru. Shane dostala slušné promo, tak uvidíme, kdo vypadne příště. Hádám Steve.

Sympatický: Brian, Monika, Steve
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2018: CvC - EP19

Příspěvekod Dejvy » 24 bře 2019, 23:19

Ja sa čudujem, že sa vôbec nenadáva na Falafelu. Veď to je jeden z najhorších hráčov ever. Nevymyslela, že absolútne nič, súťaže slabota a ani rozprávať jej moc nejde. Jednoznačne Monika ovela lepšia. Mne sú skôr sympatickejší champions, ale hovoril som si, že pre hru Moniky sa rozhodla správne. Keby sa dostala do final 4 s B, F a Sh a podarí sa jej spojiť sily báb a vyradiť Briana tak by mohla aj vyhrať čo by sa jej v druhej skupinke nepodarilo proti nikomu, ale aj tak si nemyslím, že to tak bude. A hlavne neviem načo to sem píšem keď to dopozerávam pekne po funuse a vy už sem ani nepáchnete :mrgreen:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP19

Příspěvekod strom-z » 09 dub 2019, 12:42

Dejvy píše: A hlavne neviem načo to sem píšem keď to dopozerávam pekne po funuse a vy už sem ani nepáchnete :mrgreen:

Já sem se sem teď kouknul! Falafel <3

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2018: CvC - EP19

Příspěvekod Dejvy » 16 dub 2019, 10:16

strom-z píše:Já sem se sem teď kouknul! Falafel <3


Tak to som rád, že si to ešte niekto číta a díky za pochvalu prezývok :beer:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2018: CvC - EP19

Příspěvekod Yedko » 15 črc 2022, 22:47

Jestli po tom debilně zahraném steal vote vyřadí nesmyslně Steva, když by nemohl hlasovat ještě na další kmenové radě tak už jsou to opravdu definitivně absolutní idioti.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti