S37 - David vs. Goliath - EP07

Mamanuca Islands, Fiji
March 29, 2018 – May 6, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S37 - David vs. Goliath - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 08 lis 2018, 05:51

Epizoda 7
8.11.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S37 - David vs. Goliath - EP07

Příspěvekod brninho » 08 lis 2018, 10:26

Dneska spokojenost, nutno dodat, že podstatnou roli v tom hrál, ano, Alec...Asi s tím půjdu proti proudu, protože pro většinu to je ten co v podstatě vyloučil někoho z Goliath (i když to byla nesnesitelná bossy píča), ale mě se líbí jak hraje, asi ho už můžu jmenovat jako jednoho z favoritů. Je v (tenhle moment) dominantní skupině, ve které sledem posledních událostí je první na ráně Angelina a má (v tenhle moment) postranní alianci, která se mi docela zamlouvá (beru Mika a Nicka na milost, v prvních epizodách byli skoro na vyhazov, vydrápali se do docela dobré pozice).
Kmenovka byla divadlo, rozhodnutý bylo předem, ale jsem rád, že se takhle Angelina ukázala :D
Favoriti: Alec, Christian, John
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S37 - David vs. Goliath - EP07

Příspěvekod Pepi » 08 lis 2018, 22:15

Už jsem se chystal zhejtit Angelinu, jaká je to husa, a čekal jsem, že ji Goliášové pošlou domů a tím se rozpadne ta domluvená aliance šesti, která se mi fakt líbí. Bylo by super, kdyby jim to vyšlo a tím pádem by podporovatelé "Goliath strong" šli domů. Nesnáším pagonging (Díky, Alecu!) . Z Angeliny se stává docela mrcha... ale dá se jí fandit. Rozhodně tím můj dojem z řady zlepšuje, i když ve finále moc hlasů nejspíš nezíská imo. Gabby sice pořád brečí, na druhou stranu tím hraním si na underdoga solidně maskuje tu nově vzniklou alianci.

Musím pochválit originalitu soutěží. Pamatuju si, jak si tak pět let zpátky všichni stěžovali, že se challenge opakujou. U DvG se to fakt říct nedá.

Že vypadla Elizabeth, nebyl takový blindside. Ale divím se, že to bylo 12-1. Neměl jsem ji rád a jsem rád, že šla. Celkově většina early-boot byli neschopní hráči a dobří hráči se zatím držejí, takže já jsem nadšený. Jestli to takhle bude pokračovat, myslím, že to bude jedna z TOP řad. Po dlouhý době! :dance:

Knock on wood...
________________________________________________________________
Fandím: Alec, Christian... celá domluvená šestice při 11 lidech, Angelina
:down: : Dan, John
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S37 - David vs. Goliath - EP07

Příspěvekod kachna » 09 lis 2018, 12:53

Tak já jsem teda s tímhle dílem taky spokojená. Sloučení taková klasika, všichni se objímají, všichni pijou, jí a někteří hledají :mrgreen:

Uvidíme, jak se vyvinou aliance. Vzhledem k tomu, že jsem viděla ještě bez titulků, tak některému šeptání jsem úplně neporozuměla, takže ustálené názory na aliance si nechám asi až na příště.
Mí favoriti jsou ale stále stejní, Gabby, Christian a jeho brogrupa.

Soutěž zajímavá, úplně něco jiného, je pravda, že letos docela jedou na originalitu. Stejně ale trochu doufám, že nás čeká i jedna nějaká klasika typu: Stůj, trp a vydrž. A pobavilo mě, jak Jeff řekl, že to doma asi nenacvičí, protože jsem si vybavila sama sebe, jak jsem asi půl roku zpátky seděla u kola, které si přítel opravoval a 20 minut jsem tam vesele točila s nějakým drátem, protože to působilo dost podobně :mrgreen: :mrgreen:

Vyloučení Elisabeth mi nevadí, žádné extra sympatie jsemk ní nechovala.
Věřím, že to bude ještě pořádně zajímavé, takže jsem zvědavá, jak to bude dál :hungry:

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 10 lis 2018, 18:20

Proč... proč proboha musí Gabby v každý epizodě brečet?! Ani se jí to netýkalo do pr*ele! Už ani nevím kolik epizod si přeju aby jí vykopli, ale bohužel to vypadá, že půjde daleko, je to jedna z nejmenších hrozeb, hodně lidí s ní chce hrát... Christian mě irituje o něco míň než ona, ale ty jeho asociální kecy ve stylu "podívejte, já jsem génius!!" mě taky pořádně vytáčej, viz zas např. v tomto díle kydy o faktoriálech na kmenovce... Já už úplně vidím tu FTC kde jsou tito dva vedle sebe, Gabby po první větě spustí potoky slz a Christian bude zas mlít ty svoje naspeedovaný "génius" shity atd. :vomit: Přijde mi, že jsem se tu povětšinou s lidma shodl na názoru na hráče, ale tuhle řadu jen zírám kolika lidem je tohle pro mě katastrofální duo sympatický :heat:

Vyloučení Elizabeth je ok, po těch dvou výše jmenovaných mi byla nejmíň sympatická, hodně zvláštní projev a reakce měla, trochu mi přijde jak skrytej maniak nebo tak něco... Angelina je jednoduše dilina, co si myslí, jakej není borec a už teď je 100% jistý, že nemá absolutně žádnou šanci na výhru. Dobrej stratég by si ji vzal do finále, ale takových tam je sakra málo. U Aleca se pořád nemůžu rozhodnout, jestli hraje skvěle nebo příšerně... Jeho hra je hodně otevřená, může skončit jako hodně zaslouženej vítěz, ale i brzo letět jako nedůvěryhodný člověk typu Angelina... na něj jsem ještě hodně zvědavej. Zbytek tak nějak při starym, fandim nejvíc Mikovi, John je fajn, Kara taky, Dan je divnej a mimo podle mě, ostatní jsou mi buřt.
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

S37 - David vs. Goliath - EP07

Příspěvekod zdenek000 » 10 lis 2018, 18:31

cypher.eu píše:Proč... proč proboha musí Gabby v každý epizodě brečet?!


Zkus si dát panáka pokaždý, když Gabby brečí. Pak budeš buď v náladě, nebo si už nebudeš nic pamatovat z té epizody :D :D :D
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP07

Příspěvekod sextant » 11 lis 2018, 12:36

Epizoda se mi líbíla. Prostě klasické sloučení hodně jídla, pití a objímání. Jediné co jsem nějak nepostřehl zda v té tabuli jídel byla někde skryta nápověda k imunitě nebo jiné výhodě do hry. Pokud je někdo z Vás pozornější, tak mi na to upozorněte. Samozřejmě až s titulky se daly vysledovat ty nejrůznější koalice. Jsem moc zvědav jak to sdružování do zjevných i tajných aliancí dopadne. Podle ukázek tak zajímavá bude příští epizoda. Přiznám se, že by bylo nudné, kdyby Goliáši měli pevnou koalici a vyhazovali jednoho Davida za druhým.
cypher.eu píše jak mu vadí, že Gabby brečí každou epizodu. Já si na to zvykl a těším se, kdy zase začne bulit. Vždy když jí vidím brečet vzpomenu na výrok mého kamaráda, který když viděl dceru brečet pronesl památnou větu: Jen breč, alespoň budeš chodit míň chcát. Většinou to pomohlo.
Christianovi kecy jsou zajímavý folklor tak se jen těším co z něj zase příště vypadne za moudro.
To, že vypadla Elizabth mně nějak nepřekvapilo. Její pokus o záchranu byl marný a asi lezla více lidem na nervy.
U Aleca se nechám překvapit jakou hru dál bude hrát. Také jsem zvědav jak Dan využije jeho dvě imunity pokud s nimi v kapse neodkráčí do Ponderosy.

Děkuji ItalianManiac za vysvětlení. Mně také napadlo, že se nějaká výhoda skrývá za uvedeným textem, ale nevšiml jsem si zda někdo nějaký idol našel nebo ne.
Souhlkasím s názorem, že idolů by měl být omezený počet stejně jako jiných výhod do hry. Sice je příjemné pro diváka vidět jak někdo odchází s protaženým obličejem z kmenové rady a jeho koalice po sobě nevěřícně kouká, ale nic se nemá přehánět.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S37 - David vs. Goliath - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 11 lis 2018, 14:40

K nápovědě k imunitě na hostině při sloučení se na Redditu objevila zajímavá teorie ;)

Spoiler!
clue1.JPG

clue2.jpg
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S37 - David vs. Goliath - EP07

Příspěvekod brninho » 11 lis 2018, 15:07

Tak z toho co ItalianManiac postovala je to celkem jasný ;)
Spoiler!
Vtipnej scénář by byl, kdyby Dan našel třetí idol a Carl by na něj v jedné z příštích epizod použil ten nullifier, dvě Probstovy kokotiny nesmyslnej počet HII a výhoda, která je svým způsobem nefér, protože o ní nikdo kromě Carla neví by se neutralizovaly :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S37 - David vs. Goliath - EP07

Příspěvekod Survivorfans » 11 lis 2018, 18:23

Po předchozích dílech sem teda moc nečekal, že to bude stále David vs Goliath. Hodně mě taky překvapilo jednomyslný hlasování 12-1, čekal sem výrazně víc hlasů pro Angelinu. Naštěstí to ale vypadá na další zajímavej průběh a zatím je to takovej klid před bouří. :hungry:

Angelina mě opět dost zklamala, přemýšlí sice dobře, ale tou Elizabeth si to pěkně pokazila - navíc kdyby Davidové drželi hubu a zahráli chytře HII, tak všichni Goliášové včetně Angeliny jen vykuleně čumí.
Nejspíš by si tu hru ale stejně pokazila i tím jak dává najevo, že je chytrá, nejraději by diktovala kdo vyletí. Tedy by letěla jako hrozba.

U Aleca je mi taky zádaha jestli to je génius, kterej ví co dělá nebo naopak idiot :D. Pokud se nějak dostane do finále, tak zaslouženej vítěz, ale spíš brzo bude pro ostatní nedůvěryhodnej a vyletí.

Fandím - Nick, Christian, John, trochu Davie, ale uvidíme co ten dál bude provádět, nějak se po něm v posledních dílech slehla zem.
Dál neutrál nebo sou mi celkem volný.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S37 - David vs. Goliath - EP07

Příspěvekod cihi » 11 lis 2018, 22:07

zajimavy divadlo na to... ze vsichni hlasovali proti 1 :)

nebyl tohle dokonce rekord - vypadnuti s nejvyssim poctem hlasu na jedne kmenovce?

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S37 - David vs. Goliath - EP07

Příspěvekod Radix » 12 lis 2018, 01:49

Tak sloučení bylo dost zajímavé a ve velkém počtu se opět sáhlo po jednoduchém vyřazení, v tomhle případě po Elizabeth. Rozdíl v hlasech je rekord, to má cihi pravdu. Každopádně se mi moc zamlouvá ta aliance, která se utvořila. Paradoxně skvělý nápad Aleca má velkou vadu v tom, že je v ní Alec v nejhorší pozici. :D

IC byla dobrá, viděl jsem jí předtím v Australian Survivor. Zaujalo mě, že Davie byl jediný neviditelný v tomhle díle, takže myslím, že ho můžeme škrtnout z adeptů na vítězství už na dobro. Angelina si to pěkně pokazila a teď bude nedůvěryhodná pro zbytek kmene, na druhou stranu jí pak někdo může zkusit dotáhnout do finále. Christian a Gabby jsou v dobré pozici. Na Gabby jsou prostě vidět ty emoce, někomu se to líbí, někomu holt ne, no. Mně je sympatická.

Každopádně se mi díl líbil a příště jsem zvědav, co se zas semele.

Sympatický: Gabby, Christian, Mike, John
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP07

Příspěvekod sextant » 14 lis 2018, 14:43

Teď jsem shlédl Ponderosu kterou měla Elizabeth. Mám dojem, že svoje vyřazení nese celkem statečně i lodyž s náznaky dojetí. Vyjma toho, že už nemůže soutěž vyhrát tak má zajištěno krásných 20 dní dovolené a odpočinku na hezkém místě. K její potěše je vždy návštěva kmenové rady kde uvidí strhané tváře soutěžících.


Zpět na „S37 - David vs. Goliath“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů