S37 - David vs. Goliath - EP08

Mamanuca Islands, Fiji
March 29, 2018 – May 6, 2018
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S37 - David vs. Goliath - EP08

Příspěvekod Lamik.lamity » 15 lis 2018, 07:23

Upřímně už jsem dlouho v Survivoru neviděl tak sympatockého člověka jako je John. Opravdu se mi líbil jeho přístup k celé hře a mrzí mě, že už ho dál neuvidím. Respektive ono bylo jasné, že nevyhraje, ale stejně. Kéž by vyhrál imunitu kdokoliv jiný než Dan a zacílilo se na něj. To by bylo epický! :D
Každopádně jsme zpátky ve stavu David vs Goliath. Což jsem absolutně nečekal po minulé epizodě, kde se vytvořila miliarda aliancí. Do příští rady mají výhodu loupeže hlasu a pak to bude zase 50:50

Fandím: no, asi Davie, Carl, Mike
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

S37 - David vs. Goliath - EP08

Příspěvekod Terry » 15 lis 2018, 08:11

Wow Gabby v dnešní epizodě nebrečela. A to už sem chtěl dát anketu na to jestli bude příště brečet :) ale dnešní epizoda byla vážně super. Jo John byl docela dost sympaťák, ale jinak docela nevýrazný hráč. Určitě challenge beast do nějakých soutěží o imunitu. Ale taky si myslim že by stejně neměl moc šanci na výhru. Ale klidně tam mohl být o trochu déle. Ale fakt sem se dneska ani minutu nenudil a Davidove to zahráli nejlíp jak mohli. Mohli použít steal a vote, ale Davie použil symbol a s rozdělením hlasů mezi dva G, jim to vyšlo dokonale, i když Dan použil symbol :) Takže jako bonus spláchli jeden z jeho symbolů. Fakt dokonalý plán. Jen by me zajímalo jak došly Davidové k rozdělení hlasů, když nikdo nevěděl o Davieho symbolu :? A nebo jak je k tomu přesvědčil, aby do toho šli. Ale myslim si že se teď váha trochu stačí k Davidům. Mají pořád steal o kterém ví jen tři. A idol nullifier který se dá zahrát až po odehrání idolu. Což sou ohromný výhody. Danovi je idol vlastně k ničemu. A pokud ty výhody zahrajou chytře jako teď, tak sou jasně v top 5.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S37 - David vs. Goliath - EP08

Příspěvekod brninho » 15 lis 2018, 10:12

Zklamání ze začátku, dobrej pocit na konci :D Mike si to posral, vzal jsem ho na milost, ale znovu spadl do škatulky protekčního hráče, kterej nic moc nepředvedl v TAR a tuhle epizodu dělal všechno pro to, aby ta sympatická šestka z minulé epizody nefungovala a znova to bylo nudný David vs. Golitah, upřímně jsem čekal spíš plichtu, protože 30 letej černoch přece nezahraje za někoho svůj idol...Jsem rád že jsem se mýlil :D Plichta by stejně nic neřešila, protože tak jako tak by šel David (myslím, že Alec by ještě jasný přeběhnutí neriskoval, je pohodlnej zatím jak to je..).
Když už jsem u Aleca, znovu plusový body pro něj, zdatně si chrání tu svojí both sides hru, ať už je ten můj dobrej pocit z něho předčasnej nebo ne, tak i kdyby se v nejbližších epizodách ukázal jako totální dickhead, tak už měl velkej podíl na třech celkem zajímavejch epizodách, good job. Momentáně jsou na tom s Nickem asi nejlíp, oba hrajou slušně na obě strany a i když už šestka je nejspíš minulost, tak myslím, že pětka je pořád ve hře, Alec má blízko k Allison, Nick ke Christianovi a Gabby.
Favs: Alec, Nick, Christian
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S37 - David vs. Goliath - EP08

Příspěvekod hozu » 15 lis 2018, 12:43

Tohle byla vážně pěkně zeditovaná epizoda. Svižné, napínavé. Že půjde John jsem nečekal, ale vlastně, když se člověk podívá zpětně, ty indicie tam byly. Mám pocit, že v jednom bodě tam Davidové hovořili, že chtějí zacílit na "vůdce". Vážně parádní díl. Jen by mě jako Terryho, taky zajímalo, co je nakonec přesvědčilo pro toho Johna hlasovat a dělit takto hlasy mezi něj a Angelinu. Podle reakcí mi přišlo, že i Nick s Christianem byli tím Davieho HII překvapeni, ale zároveň hlasy bez problémů rozdělili. Snad se to nějak vysvětlí, třeba i v nějaké neodvysílané scéně.
Příště by to, pokud se budou držet toho David vs Goliáš, měla být asi rutina, pokud správně zkombinují výhody (použijí hlas navíc a idol nullifier použijí na svůj cíl). Otázkou je, jestli je to posune dál než o jedno hlasování, kde bude potenciální remíza. Jsem dost zvědavý, jak se zachovají Alec s Nickem, je vidět, že by strašně rádi zničili to DvG rozdělení a šli vlastní cestou, ale zatím je to asi příliš silné a těch lidí je tam asi stále moc.
A ten Mike. Jako chápu, ono je to snadnější, ale zrovna s jeho statusem spíš spodku aliance, byla ta smíšená aliance rozhodně větší šance. Je to úplně mrtvé? Uvidíme. Třeba ta TC při F11 bude úplně jiná než si myslím.

Jinak, kdo tam proboha při té soutěži řekl, "[Brad Culpepper] Is my hero?" To mě rozsekalo :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

S37 - David vs. Goliath - EP08

Příspěvekod sph1Nx » 15 lis 2018, 15:03

hozu píše:Jinak, kdo tam proboha při té soutěži řekl, "[Brad Culpepper] Is my hero?" To mě rozsekalo :D


Myslím, že to bol Dan :)

ArtySssS
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2016, 19:05

S37 - David vs. Goliath - EP08

Příspěvekod ArtySssS » 15 lis 2018, 17:00

https://www.youtube.com/watch?v=-026iShUe_k&t=31s zde máte případné objasnění.

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

S37 - David vs. Goliath - EP08

Příspěvekod lVlorf3us » 15 lis 2018, 18:11

Wow. Tohle jsem nečekal. Parádní zahrání imunit. Doteď mě ta série zas tolik nebavila (i když je to pořád Survivor a pořád se na čtvrtky těším), ale teď tahle epizoda byla super.

Už nevím, kolikrát v historii Survivora proběhla dvojitá záchrana imunitama od někoho jiného (nepočítám Parvati v HVV), každopádně je pěkný sledovat, že i když tam jsou sami za sebe, tak někteří stále dokážou podržet svou alianci. Ono to koneckonců pomůže i jim, ale doteď převažovaly ve všech sezónách chvíle, kdy někdo mohl někoho zachránit, ale výhodu / imunitu si nechal a pak ve finále stejně vypadl, protože tu jeho alianci postupně vyřadili (mimo jiné díky tomu, že ten člověk předtím tu alianci nepodržel).

Akorát mě teda mrzí chybějící John. Souhlasím, že by to pravděpodobně nevyhrál, ale byl to sympaťák a mohl se z něj stát pěknej challenge beast. No co už, třeba se někdy vrátí.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S37 - David vs. Goliath - EP08

Příspěvekod brninho » 15 lis 2018, 20:36

ArtySssS píše:https://www.youtube.com/watch?v=-026iShUe_k&t=31s zde máte případné objasnění.


Dobrý, úplně jsem zapomněl Daviemu připsat kredit jakej by si zasloužil, je to jasný, jediný logický vysvětlení proč hlasy Davidů byly rozdělený je, že nakonec Davie tu informaci o svým idolu řekl a to jak to zdůvodňuje v tom videu je naprosto přesný. Řeším hodně Aleca, ale úplně jsem zapomněl, že to byl vlastně Davie, kdo byl před sloučením v nevýhodě 2:3. Dostává prostor jen v těch "svých" epizodách, to je možná důvod proč ho podvědomě k favoritům nezařazuju, ale už tam je. S tím svým šaškováním na pláži, zatímco Nick s Carlem si šli pro výhodu a nesobecky zahraným idolem hodně stoupl na ceně. Edit napovídá, že to všechno k milionu nepovede (zatim má hodně winner edit Nick), ale je to hráč, kterej tam rozhodně není zbytečně.
Rob s Fishbachem hodně řešili, že by Alec mohl být příští epizodu v problémech, kdyby se vyzradilo, kdo vynesl to info o Christianovi ven, já tomu moc nevěřím, bude to 6:5, Goliath chtějí hrát tu kmenovou linku (a nevědí o Nickově výhodě) a Alec přinejhorším bude vítanou posilou Davidů
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

QOBH
Příspěvky: 13
Registrován: 15 lis 2018, 21:01

S37 - David vs. Goliath - EP08

Příspěvekod QOBH » 15 lis 2018, 21:19

Tohle byl (podle me) tak epicky dil, ze jsem si kvuli tomu i zalozila profil, abych sem mohla napsat! :D uz si nepamatuju, kdy jsem naposledy mela nejake pozitivni emoce po kmenovce.
nechapu teda, co vidite na johnovi, ale je pravda, ze ten smich, kdyz se dozvedel, ze vypadnul, byl dost dobrej, asi to bude velky pohodar. Muj salek kavy je spise nick a alec, rekla bych, ze tu hlavu fakt pouziva a dost klame telem, tak snad se v nem nakonec nespleteme. :) a samozrejme se na oba hezky diva. :heat: jinak se da fandit jeste (pro me) doted skoro neviditelnemu daviemu a christianovi. z bab tam bohuzel neni zajimava zadna.

brninho píše:Rob s Fishbachem hodně řešili, že by Alec mohl být příští epizodu v problémech, kdyby se vyzradilo, kdo vynesl to info o Christianovi ven

Mne se zda jako blbost, aby to nejak vyplavalo na povrch, nemyslim si, ze by ho davidove naprasili (alespon ne zatim), tim spis kdyz byl v te smisene alianci..

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 17 lis 2018, 14:20

Netvrdil tu někdo (= většina přispěvatelů) několik epizod zpátky, že už to není David vs Goliath a jak je naivní si to dále myslet a bla bla?? :mrgreen: No a teď porovnejte toto své tvrzení s průběhem epizody, kdy Goliath sedmička drží spolu či Davidové se skupinově radovali na konci kmenovky... :D

Jsem rád, že můj kůň Mike dostal rozum a šel proti psycho Christianovi, škoda jen, že to Alec posral... ale pořád Aleca nemůžu za jeho kroky hejtovat, jak už jsem psal, on hraje tak zvláštní hru, že jestli mu to vyjde a vyhraje, tak to bude fakt génius :mrgreen: A rád bych podotknul, že svými činy a ne nějakou neustálou nerd mluvou, jako někteří, které za to hejtuju už od prvního dílu :D

I když vypadl jeden z mých favoritů John, který bohužel nedostával už moc air timu a tak byl neviditelný a jaksi zapadl, tak mám i tak dobré dojmy, asi že Gabby poprvé za hodně dlouho nebrečela, resp. to nebylo v 45 minutovém sestřihu oněch dní, jinak věřím, že určitě zas nějaká ta slza ukápla, třeba že někdo převařil rýži, nebo že zakopla na pláži o kámen či omylem šlápla na brouka atp...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S37 - David vs. Goliath - EP08

Příspěvekod kachna » 17 lis 2018, 14:48

Tak odchod Johna teda mrzí no... Byl to sympaťák, vítěz asi určitě ne, ale to neznamená, že tam nemohl být déle. Ze začátku jsem úplně nevěděla, co si o něm myslet a co má v hlavě, ale ukázal se jako v pohodě chlap, co odešel s grácií a úsměvem na rtech :)
Odchod Angeliny bych asi viděla raději, ale zase je pravda, že u ní člověk tak neviz, co čekat, takže je to vlastně zajímavé.

RC se mi hodně líbila, na styl mé oblíbené, kdy obíhají ve skupinách ve vodě ten ovál, mají závaží a musí se navzájem dohonit. To bych mimochodem moc ráda zase viděla, ale asi mi není souzeno.

Rozložení sil mě překvapilo, nečekala jsem návrat "zpátky ke kořenům", ale nebudu to zas tak řešit, stane se a člověk nikdy nepředvídá úplně správně.

Jako většina jsem stále zvědavá, co nakonec vzejde ze hry Aleca. Já ho tam trpím jen kvůli tonu, že může čeřit vodu, mně se na něho rozhodně nekouká dobře :D :D

Ručička fanditelnosti směřuje spíše k Davidům, zachrání imunity za Christiana velmi příjemně překvapilo. Vypadá to stále dobře, uvidíme, co z toho vzejde.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 17 lis 2018, 15:30

Objevuje se tu názor, že John byl sympaťák, ale ne vítěz - já bych jen podotknul, že edit dělá divy... kdyby se býval dostal do finále, edit by měl 100% jiný, mnohem "fanditelnější" ve smyslu kroků ve hře, strategie apod.:)

Jo a taky souhlas s tím, co tu někdo výše psal, že Nick má celkem winner edit. Z mýho hlediska i trochu Mike, ale je možné, že to je pouze mé zbožné přání :D Každopádně final 3, ve které by byl Nick, Mike a třeba Alec by byla hodně epická... Jeden David, jeden Goliath a jeden mezi :idea:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S37 - David vs. Goliath - EP08

Příspěvekod kachna » 17 lis 2018, 15:57

cypher.eu píše:Objevuje se tu názor, že John byl sympaťák, ale ne vítěz - já bych jen podotknul, že edit dělá divy... kdyby se býval dostal do finále, edit by měl 100% jiný, mnohem "fanditelnější" ve smyslu kroků ve hře, strategie apod.:) :idea:


Ja to spíš beru tak, že je to ten typ hráče , u kterého bych si netrhala vlasy, kdyby nevyhrál. Že na mě působí tak symaticky, že si tu hru užíval i tak, bez "potřeby" nutně vyhrát. A proto ho ani nevidím, neviděla jsem, primárně jako vítěze.
Jinak souhlasím, když vidíme na kameru jen pár zpovědí, absolutně nemůžeme tušit, co se opravdu děje a kolik nám toho pouze chtějí ukázat.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S37 - David vs. Goliath - EP08

Příspěvekod brninho » 18 lis 2018, 19:25

Je fakt že čistě matematicky to rozdělení ze začátku sezony na Davidy a Goliáše funguje, čistě matematicky...Možná, že i projednou vyšel Probstovi nějákej záměr, David vs. Goliath, de facto slabší vs. silnější, to je něco co může hrát roli v nějáké sounáležitosti, která tam je právě teď (i když Alec je samostatná jednotka). Většina fanoušků si asi teď přeje efektivní využití Nickovy výhody, kdy bysme to měli v přespříští epizodě na férovku 5 proti 5 a pak se můžou dít věci.
K Mikeovi- jsem rád, že mu to Alec posral :D Jako chápu, že to chtěl hrát "safe", ale on není ten typ, kterýmu přeju nějákou snadnou cestu k cíli, přeju to typům jako Dom/Wendell, Boston Robovi, Heidikovi, všem těmhle arogantním hráčům, kteří diváka umí pobavit, Mike je dost Cochranovskej typ, i když vizuálem by to člověk řekl spíš do Christiana..Dokonce bych řekl, že je tam z větší protekce než byl náš rusovlasý oblíbenec v Caramoanu (fuj, už jsem si myslel, že jsem na to zapomněl), Cochran aspoň byl poměrně výraznou figurou ve své první sérii, Mike v TAR nedokázal nic moc a účast si zajistil mimojiné i tím, že před potvrzením své účasti byl jedním z poradních hlasů velkého Jeffa (není těžký si s pomocí pár hesel dohledat).
ALE POKUD NABERE ROZUM A MEZIKMENOVÁ ŠESTKA SE ZAS ROZJEDE, TAK HO MÁM ZASE VE FAVORITECH, JOHOHOO :lol:
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S37 - David vs. Goliath - EP08

Příspěvekod Survivorfans » 21 lis 2018, 19:41

Hodně dobrá epizoda se zajímavým dějem :smile: . Vážně sem nečekal že to bude stále David vs Goliath, docela čumim.

U Johna sem sice asi jako většina očekával, že finále nebo výhru nedá, protože velkej stratég to nebyl a navíc byl velká hrozba na soutěže. Dost ale čumim že letěl teď, čekal sem že s jeho editem bude ještě pár kmenovek v pohodě a pak se ho zbavěj nebo začně válet v soutěžích.
Taky sem mu fandil a líbil se mi jako pohodář, dost podobný jako Caleb v KR. :smile:

Mike - U mě má za tuhle epizodu plus, protože pochopil že Davidové sou až moc spolu a akorát by tu 6-ti člennou alianci využili ve prospěch Davidů, né tý aliance. Měl to i dobře vymyšlený, ale Alec to nesmyslně vykecal a Davidové toho krásně využili ve svůj prospěch.
PS. Nejlíp to ale řekla Angelina, jak je zajímavý že od ní ten stejnej plán minule "byla kravina" a teď je z toho najednou "super plán". :fuck: :mrgreen:

Alec - Stále největší záhada série, každou epizodu si říkám jestli to je génius nebo idiot. :? :mrgreen:

Nick - Hraje nenápadně, ale je zajímavý z kolika lidma má blízký vztah - Christian, Davie, Alec, Mike + k tomu může ukrást hlas. Sem dost zvědavej jak toho využije. Zatím to má dobře rozjetý a za mě docela slušnej kandidát na výhru. :idea:

Davie - Sem rád že byl konečně zas trochu vidět a opět v dobrým světle, protože tu HII zahrál skvěle, k tomu se zbavili 1 co měl Dan a ušetřili si hlas navíc pro jindy. Fakt sem zvědavej co nám ještě ukáže. :smile:

Dan - Zajímavý jak se změnil jeho edit - na začátku hlavně kecy o dětství, vztahu s Karou apod. Teď má zajímavý a někdy trefný poznámky. Když tedy vynechám tu hlášku o Culpperovi :mrgreen: nebo na začátku epizody jak chce vyřadit Angelinu a pak za ní zahraje HII i přesto, že by bez ní měli Goliášové dál početní výhodu.
Sice si myslím, že vypadne na podraz, ale nejspíš ještě něco předvede a nebude takovej blb jak se na začátku čekalo.

Gabby - Sice sme se tentokrát obešli bez nějaký její scény nebo brečení, ale dokázala jakej je to antittalent na Survivora - nejdřív je hrozně vázaná na Christiana a když už něco vytvořej, tak kecama na kmenovce nebo neaktivitou jasně dokáže jak na tu alianci kašle - přitom kdyby jí neměla tak už zas máme ubrečenou scénu jak je na dně a neví co dělat, má jenom Christiana apod. nesmysly.
U ní je ale těžký najít spojence mezi kterýma by se cítila v pohodě - by jí tam museli nacpat kromě Christiana i exoty typu Cochran, Donathan nebo Hannah.

U zbytku castingu uvidíme co nám ukážou, ale u Angeliny s Christianem už moc zázraky nečekám, protože je ostatní docela prokoukli.
Od Kary s Carlem nic neočekávám a uvidíme jestli překvapí nějakým tahem Alison, protože náznaky tu už nějaký byli.

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

S37 - David vs. Goliath - EP08

Příspěvekod Moly » 15 kvě 2019, 01:05

Fuuuuck! Panebože, kretén Dan. Ze všech lidí na ostrově zahraje idol za Angelinu - taky že se mu do toho nechtělo a ve chvíli, kdy uviděl Johnovo jméno, tak mu definitivně zatrnulo. Nejdřív arogancí projede výzvu o odměnu, teď si zase dojebe alianci. Jak ten mě vysírá, to není možný. Snad i víc, než Gabby, které moc nežeru tu hysterii, to její chování bych spíš odhadovala jako už naučený vzorec, který se naučila využívat ve svůj prospěch, herečka je to ale oproti Angelině citelně lepší.

No nic, prozatím mi z velkých oblíbenců zůstávají Alec a Alison, střední oblíbenci Christian a Nick (občas se něco zadaří, občas ne tak docela), Kara (dobré instinkty, ne tak dobrý edit).

Davie je za mě ok, tahle epizoda se mu povedla, k oblíbencům ho ještě neřadím, ale časem může být. O Schneebleym po 8. epizodě nevím, co si myslet. Nerozumím tomu, proč se Nick nepokusil Christianovo vyřazení vyhandlovat právě přes Mikea. No, uvidíme, co bude dál a kam se posunou hranice aliancí.

Angelina je takticky i sociálně mimo. Sotva zvládá základy, ale chtěla by na vyšší dívčí. Nechápe, že někoho navrhnout a někoho ostatním přikázat, jsou dvě naprosto rozdílné věci. Stejně jako, že včera není dnes.

Bože, dej, ať si jednou ve full návratilecké sérii John zase zahraje (nemyslím si, že by mu to nepálilo, naopak. Nevybroušenej whole package - s výjimkou rovnováhy mu výzvy dosud šly, takticky slibný začátečník, sociálně absolutně golden).

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S37 - David vs. Goliath - EP08

Příspěvekod Dejvy » 15 kvě 2019, 14:02

Super cast! Konečne.

Gabby je krava, ale BBT mi nevadi, je taky autenticky a bavi ma narozdiel od curaka Cockrana.

Dan je totalne mimo.

Mike, Alec Go!

Angelina out.

Koniec hlasenia.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S37 - David vs. Goliath - EP08

Příspěvekod Pietro » 28 led 2021, 22:17

A pak že nebude kdo do podpisu... Bude a hned dva kusy.

Jako čekal bych spíše, že se to ustálí na tom, co částečně zabilo G.I. - tedy bazírování na startovacích kmenech. Naštěstí není tomu tak a lidi padají nečekaně. Víceméně. Už několikrát jsem doufal v likvidaci Angeliny. Tupý povrchní člověk, který nemá o ničem šajna. Herně na houby, fyzicky taky. A že uprosila další prázdnou makovici Dana o záchranu (k ničemu) je jen dokreslení toho všeho. Prostě velvyslankyně Ludolfova čísla. Johna je škoda. Nebyl vůl, ale o podobných koncích je ta soutěž.

Až na výše zmíněné zjevení v šedých legínách mi nikdo neva. Jen Davie Rickenbacher by nemusel tolik blbnout. :D
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.


Zpět na „S37 - David vs. Goliath“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti