S37 - David vs. Goliath - EP11

Mamanuca Islands, Fiji
March 29, 2018 – May 6, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S37 - David vs. Goliath - EP11

Příspěvekod ItalianManiac » 06 pro 2018, 06:23

Epizoda 11
6.12.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S37 - David vs. Goliath - EP12

Příspěvekod Lamik.lamity » 06 pro 2018, 08:16

Kolega Cypher může začít slavit :D
Hlavně, že mi nevypadla Alisson. Za mě by byla nejlepší vítěz z těch, co tam zbyli. V příštím kole by se snad mohl pakovat Christian
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP12

Příspěvekod cypher.eu » 06 pro 2018, 13:25

A já taky že slavím! :mrgreen:

Už žádné brečení co ve mě vyvolávalo příšerné vzpomínky na bezzubou Dawn ;) Ještě někomu se zdálo to Gabbyno otočení se proti Christianovi po loved ones jako trochu žárlivost či zhrzenost?? Možná to tak bylo jen umně sestříhané ale ty úplně úvodní důvody co říkala Alison a Kaře jsem fakt moc nepobral a přišlo mi, že je to "zhrzelá milenka" :mrgreen: Ale teda popravdě jsem byl překvapenej Christianovou přítelkyní. Vím, že to budu znít hnusně, ale teda to byl kus, doslova :mrgreen: Nevím, jak je Christian přitažlivý pro dívky, ale minimálně po odvysílání této řady kolem něj bude poletovat trochu jiná liga dívek a celkově se musím podívat na instagram nebo twitter nebo někam, jestli s touto dívkou ještě je, nebo už upgradoval :D

Teď jsem extrémně zvědavý, jestli se produkce skutečně vydá cestou Heroes, Healers & Hustlers a protlačí Christiana až do finále, tzn nalezne další idol nebo dostane nějakou super výhodu třeba na aukci atd. atd. Protože čistě z herního hlediska je podle mě mrtvej, krom Davieho ho chtěj všichni vyřadit a do final 3 jsou pořád ještě čtyři kmenovky, jestli dobře počítám. Davieho krok tak nějak asi chápu, on opravdu nemá po vyloučení Carla žádného pořádného spojence a byl by nejspíš dalším na řadě, nebo velmi brzy.... takže pro jeho hru má dnešní krok asi smysl, ale zahrává si s ohněm, protože pokud bude ve final 3 sedět s Christianem, tak mu v podstatě vyhrál tuhle hru (plus teda možná i ta produkce, viz výše). Taky by mě zajímalo, jestli se příště někdo pokusí oživit Goliath alianci, což ale podle mě bude nesplnitelný úkol kvůli bitchy Angelině - setkal jsem se nedávno s podobnou Kanaďankou (vystupováním a jednáním) a prostě takovýhle lidi jakmile jednou naserete, tak proti vám půjdou i kdyby je samotné to mělo sejmout... Mno uvidíme, pokud se Christian nedostane do finále, tak pro mě tato řada bude příjemným překvapením, protože potom to podle mě vyhraje buď Mike, Nick a nebo možná Davie, což jsou pro mě všechno přijatelní vítězové. Nechci vypadat jako šovinista, ale podle mě Kara ani Alison nemaj šanci, leda by byly ve finále ony dvě a Angelina, to je jediná možnost. Podle mě.
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP11

Příspěvekod sextant » 06 pro 2018, 17:24

Malý dotaz. Jak je to s číslováním epizod? Poslední epizoda by měla mít číslo 12, ale na Ulož to je číslovaná 11. Navíc dvojepizoda 10 a 11 je brána jen jako epizoda 10. Jak to tedy bude ujednoceno tady, abychom neměli ve videu a příspěvcích guláš. Ä už se to sjednotilo a diskutujeme k epizodě11.
Pro administrátory: Můžete můj příspěvěk smazat? Já tuto možnost nemám a po přečíslování epizod je už bezpředmětný.
Předem děkuji.
Sextant

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S37 - David vs. Goliath - EP11

Příspěvekod hozu » 06 pro 2018, 19:10

Loved ones jsem jinak tradičně projel rychloposunem. Tak odvařenej jako Jeff z toho nejsem :D

Jinak Nick mě překvapil, že byl skutečně tak naštvaný, v poslední době je to u hráčů až nezvyk :D

Ten tah ze strany Gabby teda působil dost nepromyšleně a podle mého prostě jen padla do té až absurdní hysterie moderních sérií, kdy všichni musí udělat "velkej" tah. Nakonec se to zcela paradoxně vymstilo právě jí. Dost zajímavé, že právě v tento moment nebrečela. Vcelku to vypointovalo celý ten její "příběh".

Christian před zahráním imunity docela pobavil, ač to asi bylo spíš hraní na kamery. Jinak, osobně bych ho chtěl ve finále i vidět, pokud se tam nějak rozumně probojuje a nebude to vydlážděno cestou výhod. Ono, lidem často hrábne z hodiny na hodinu, takže je možné všechno. F7 je často dost stěžejní, a to rozložení sil vypadá, že se může spojit kdokoliv s kýmkoliv.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S37 - David vs. Goliath - EP11

Příspěvekod kachna » 06 pro 2018, 19:23

Souhlasím s Cypher.eu. To Gabbyno: Jak jsem viděla, jak ji utěšuje, tak jsem si uvědomila, že přesně takhle utěšoval i mě :angry: To bylo úplně jasný :mrgreen: Já jsem si popravdě pořád myslela, že se dají ti dva dohromady a vždycky, když se zmínila Christianova přítelkyně, tak jsem myslela, že je vymyšlená... A i tady souhlsím s názorem, po odvysílání řady bude Christian silně překvapen, jaký o něho bude zájem :mrgreen:

Přiznám se, nebrečela jsem. Dnešní Loved Ones mi přišlo takový slabší, co se týče emocí. Nebo je to tím, že mi slza ukápla už odpoledne u biatlonu, tak mi žádná už nezbyla :(

Ale díl jako takový se mi opět dost líbil, tahy chápu, nepřišlo mi dnes nic vyloženě trapného. On i ten důvod Gabby vyloučit Christiana dával smysl, protože přiznejme si to, teď už to není o tom, kdo všechny přehrál a hlavně přežil, tak jak to spíš bylo dřív. Teď, když se neudělá nějaký mega obrovský tah, tak se těžko něco na té kmenovce obhajuje...
Ale líbilo se mi, že Gabby odešla hrdě. Ať brečela každej díl tak pěkrát, tak by člověk čekal, že bude brečet i při odchodu. Ale líbilo se mi, jak to vzala.
A pobavila mě poznámka Aleca. Rozuměla jsem správně něco jako?: He is so smart :D

Těším se na příště, líbí se mi, že je to opravdu otevřené a teoreticky každý může jít s každým. A jsem zvědavá, zda se to opravdu budou snažit Christianovi vydláždit až do finále... Pokud ano, tak logickou formou by byla i ta aukce, kteroubych extrémně ocenila, protože ta mě vždycky tak moc bavila.

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S37 - David vs. Goliath - EP11

Příspěvekod Pepi » 06 pro 2018, 23:53

Haha, Gabby nám začala žárlit :D :D na druhou stranu škoda, kdyby jí to vyšlo, tak bych jí i docela fandil... radši bych býval viděl blindside na Christiana s idolem v kapse (ačkoliv mu docela fandím, ale když bylo jasný, že to bude Gabby nebo Christian, bylo mi jedno, kdo z nich půjde). Co opravdu nechápu, je Davie, který mu o tom řekl a v závěru pro něj hlasoval. A jsem rád, že se konečně hráči v příštím díle zaměří na Nicka, který snad nikdy neměl terč na zádech, přestože má dobrou šanci na výhru.

Po Alecovo odchodu vlastně nikomu zapáleně nefandím a nikdo tam nehraje bravurní hru, ale díky kmenovkám se mi DvG moc líbí a zajímá mě, jak se to vyvine, fakt nevím, kdo může vyhrát. Jako ideální finále si představuji Christian, Alison, Davie... ale podle mě tam určitě bude Angelina (což bude vlastně sranda, těším se na hořkou porotu :D ).

Zatím silně nadprůměrná řada. Jenom prosím PROSÍM, ať se nevrací Christianovo zahraný idol zpátky do hry.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP11

Příspěvekod sextant » 07 pro 2018, 10:14

Tak ještě před titulky. Epizoda se mi líbila. Napřed jsem ji trochu "přeskákal" a pak jsem zjistil jakou jsem udělal chybu že jsem přeskočil setkání soutěžících s rodinnými příslušníky. Ta Christianova přítelkyně je opravdu "kus". No co, třeba je na prorostlý (někdo říká tlustý). Soutěže byly OK, ale zase nejvíc se mi líbilo zahrání idolu na kmenové radě a Christianova záchrana.
Mile mně překvapila Gabby. Odchod vzala sportovně, žádné slzičky. Ovšem mám dojem, že na Christiana žárlila a hlasovala pro něj z toho důvodu.
Další až po titulcích.
Tak musím napsat, že Gabby je totálně pitomá. Udělat velký krok proti Christianovi jen proto aby se o ní mluvilo (někde na facebooku?) to může udělat jenom blbec. Takhle odkráčela do Ponderosy a akorát nebrečela. Tak uvidíme jak se dál situace vyvine, ale přál bych si, aby je Christian alespoň ještě jednou nebo dvakrát pořádně doběhnul. Líbí se mi totiž ty jejich protažený a udivený ksichty.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S37 - David vs. Goliath - EP11

Příspěvekod brninho » 07 pro 2018, 13:55

Takhle, epizoda dobrá, ale zkuste hádat, kdo si nejvíc polepšil...Ano, jsou to Mike a Angelina. Ten Mike mě trošku straší, opravdu ho nechci mít jako vítěze, on hraje relativně dobrou, účelnou hru, ví jak si ve hře stojí, s kým může hrát, ale ať prosím něco posere nebo aspoň chytne do finále Nicka nebo Davieho.. :D Podle editu si myslím, že to zas tak akutní hrozba není, ale momentálně věci hrají v jeho prospěch, nemá vyloženýho nepřítele, je v té proklamované final four, okolo jsou pořád větší hrozby..A Angelina? Ještě na finálové kmenovce uslyšíme o tom hrdinském činu, kdy vyměnila svoji účast v IC, kterou by jinak samozřejmě vyhrála, za pytel rýže.
Jinak myslel jsem si že Nick bude ve vztahu ke Christianovi ten smířlivější a Davie ten nasranej, nakonec to bylo přesně naopak, Davie mě nepřestává udivovat, to jeho uvažování se fakt zakládá na logice ať už posledně mluvil o té final four nebo Christianovi, všechno dávalo logiku! O minulých epizodách ani nemluvím. Když se to zrekapituluje, tak to byl vlastně on, kdo pomohl přetáhnout Aleca na svou stranu v tom pětičleným týmu, on zahrál tu veledůležitou imunitu ma Christiana a já si myslím, že udělal dobře, když Christiana teďka varoval. O tom, jak to nakonec dopadlo se dá polemizovat, podle mě tu byli lepší kandidáti než Gabby, kteří by jemu a Nickovi hráli do karet, to hlasování pro Christiana i při vědomí jeho idolu mě překvapilo, ale kdoví..On je v tom docela silnej guláš, veškerý předjímání vývoje je pro člověka neznalýho spoilerů věštění z křišťálové koule.
Favs: Davie, Nick
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S37 - David vs. Goliath - EP11

Příspěvekod Survivorfans » 12 pro 2018, 19:10

Další povedený díl, kterej se dost povedl a měl nečekaný konec. :smile:

Jen je škoda, že když už CBS vybere dobrej casting, tak to kazí těma výhodama - né že by mě odchod Gabby mrzel, ale mohl být krásnej podrázek a závěr s dost potenciálníma slušnýma vítězama.
Takhle jen doufám(e), že produkce Christiana nenacpe do finále. Pokud ano, tak bude určitě silná kritika jak u HHH. Pokud ne, tak věřím že nás čeká zajímavý konec.

Tah Gabby jedině chválím - ať se to někomu líbí nebo ne, tak ten tah byl nutnej. Pokud by to nezkusila, tak by byla jen ta co asistovala Christianovi, viz Kara která tahy má, ale nikdo jí za to zásluhy moc nedává.
Dál mě trochu překvapil Nick - chápu jeho naštvání, ale takhle už to v Survu chodí a většina diktátorů co se neuměli chovat dopadli stejně jako Carl.
Mile mě překvapil Davie - logiku to vykecání dávalo, ale pokud chce vyhrát tak musí Christiana stejně sejmout. Ve finále by neměl proti němu šanci. Ten jeho hlas pro něj sem taky nechopil, ale stalo se a třeba se důvod dozvíme příště.

Potenciální vítěz
Nechci aby znělo hnusně, ale pokud má být kvalitní vítěz, tak bude muset vyhrát muž - tam bych už přijal kohokoliv, všichni co zbyli by byli zasloužený. I když přiznávám že Mike by nebyl pro mě zrovna ideální vítěz - né kvůli TAR nebo jiný jeho minulosti, ale protože se schovává a není v něčem nějak vyjímečnej. Budu jedině rád, když v posledních epizodách nějak překvapí.

Z žen bych přijal Alison - chytrá je a v soutěžích taky není marná, tak uvidíme jestli kvůli tý nálepce hrozby vyletí nebo jí úspěšně předá jiným a větším (Davie, Nick, Christian).
Kara nebo Angelina se do finále dostat můžou, ale pochybuju že by měli nějakou šanci na výhru. Budou tam případně jen do počtu a marně se snažit. Přiznávám ale že u Angeliny mě tenhle můj text překvapuje - po prvních epizodách působila dost nadějně a fandil sem jí, ale po sloučku si to dost zkazila svojí blbostí.

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

S37 - David vs. Goliath - EP11

Příspěvekod risker » 15 pro 2018, 13:04

Chápu.. láska je slepá :D

Ale vole Christiane prober se ))))

Nevím, ale taky se mi zdálo, že Gabbyna otočila až moc rychle na to aby v tom nebyly žádný city :)

Jinak díl jakž takž.. jsem zvědavej jak se to bude vyvíjet dál..
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S37 - David vs. Goliath - EP11

Příspěvekod jukab » 19 pro 2018, 22:19

Ježíš Gabby, co to bylo?? Ještě nám překonáš Erika :) Bože, to byl nejhorší tah za posl. 10 sérií. Davie pro mě momentálně jedinej dobrej vítěz série, je to fanoušek, působí nenápadně, ale strašně si to užívá! Záchrana Christiana super (hlasem pro CH má šanci, že ostatní nezjistí, kdo CH varoval a když ostatní CH vykopnou, Davie má šanci na jeho hlas)...doufám,že ještě překvapí Nick....
Alison opět skvěle mimo, nejdřív by měla děkovat Gabby, že ji přibere do svého plánu a hned nato by měla rucelíbat Mikovi+Ang :)...ta má asi finále jistý, pže ji tam porazí kdokoli :)


Zpět na „S37 - David vs. Goliath“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů