S37 - David vs. Goliath - EP12

Mamanuca Islands, Fiji
March 29, 2018 – May 6, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S37 - David vs. Goliath - EP12

Příspěvekod ItalianManiac » 13 pro 2018, 06:24

Epizoda 12
13.12.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S37 - David vs. Goliath - EP12

Příspěvekod Lamik.lamity » 13 pro 2018, 06:39

Tak jo, tohle byla sranda epizoda. Už se těším na finále. Snad i zůstanu vzhůru :D Alison pořád skvělá
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S37 - David vs. Goliath - EP12

Příspěvekod brninho » 13 pro 2018, 10:28

Další sled událostí, ze kterých musí mít radost Mike a Angelina, podle mě už jistí členové final 4, original Davidové už jsou jen dva a z řad bývalých Goliath je na radaru Allison, pořád věřím že na základě editu má nejblíž k vítězství Nick, ale čistě fakticky má hru v otěžích Mike.
Nick je čím dál víc nervózní, dělá zbytečný chyby, první část toho plánu s fake imunitou byla dobrá, někdo ten fake idol najde a nebude se zákonitě dál koukat, ale konečná exekuce byla už moc. A taky to spustilo celou tu řetězovou reakci, na jejímž základě si oba mí oblíbenci trošku domrvili hru. Survivor na facebooku sliboval epickou kmenovku, takže nějákou šermovačku s imunitama jsem čekal, ale tím, že všechno bylo zahraný tak zbytečně a v neprospěch Davieho a Nicka, tak to byla slabůtka. Ve final 6 teoreticky můžou Goliath splitnout hlasy na 2,2, original David jde domů, ale řekl bych, že produkce tam zas nalíčí idol.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S37 - David vs. Goliath - EP12

Příspěvekod hozu » 13 pro 2018, 11:13

Epizoda nebyla špatná. Bohužel, Nick a Davie se pustili do sebe. Podle mého už to měli nechat dojet, než na poslední chvíli měnit plány. ale třeba tohle hlasování nakonec tu důvěru opět zpětně obnoví.
To vyplýtvání imunit ale pro ně bylo dost nešťastné. U Davieho to asi ještě smysl mělo, jelikož stejně jinak nemohl a zahrát to jinak, tak letí on. Nick se ale trochu chytil do vlastní pasti.

Pobavila opět Angelina a její nekonečný příběh o rýži. Myslím, že je jedno, jestli bude porotkyní nebo finalistkou, tenhle příběh nás určitě ještě aspoň jednou čeká :D

Jinak i trošku začínám pochybovat, jestli má lepší "winner edit" Mike nebo Nick. Mike, dnes i na základě vyhrané imunity, si to hraje stále relativně z povzdálí, ale ty tahy tam má. Osobně si myslím, že šanci má pořádnou a na kameře je o tom slyšet. Celkově má docela funkční hru. Ne, úplně zábavnou, ale je v zásadě bezpečná, jak se málokomu podařilo. Osobně si myslím, že jedinou hrozbou jsou pro něj reálně HII, které se určitě ještě objeví a můžou přinést nějaký nečekaný element.

Každopádně mi přijde, že máme docela příjemnou F6. Reálně by mi vítězství nevadilo u nikoho.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP12

Příspěvekod sextant » 13 pro 2018, 18:15

Tak Christian definitivně vypadl. No jsem zvědav komu mám fandit. Mrzí mně, že nevykopli Angelinu už dřív a teď se to už nepovede. Ještě víc mně mrzí, že Christian nenašel imunitu nebo nějakou výhodu. Mike to zamotal tou svojí imunitou.
Opravte mně jestli se mýlím, ale Christian udělal chybu když vyřadil toho černocha od Davidů. Mohli mít převahu a postupně vyházet všechny Goliáše. Můj názor je ten, že někdy hráči dělají "velké tahy" které ale nemají žádný smysl jen aby se zviditelnili před diváky.
Soutěže se mi líbily jen je lituji že jim zase prší a ty soutěže v dešti nejsou nic moc.
Jen bych ještě poprosil angličtiny znalé jakou výhodu hledal u těch 4 zapečetěných nádob?
Další až po titulcích

Děkuji Pepi za vysvětlení.

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S37 - David vs. Goliath - EP12

Příspěvekod Pepi » 14 pro 2018, 00:45

WTF. Co to ten Nick udělal. :lol: I kdyby se mu plán podařil a měl díky tomu 2 idoly, pořád je podle mě lepší mít 1 tajný idol, než 2, kde o jednom z nich všichni vědí, obzvlášť ve final 7 a v řadě, kde jsou spíš voting blocks, než aliance. Hodně hloupý tah.
Angelina je fakt ubohá podlejzavá mrcha. Dřív jsem jí i fandil, ale hráčce tohohle charakteru se fakt nedá fandit. Zero chance at winning. 100% členka finále. Btw z jejího výrazu při tleskání potom, co Davie vybral Karu, by se mělo stát meme. Dlouhou dobu jsem nebyl tak škodolibý.
Co se týče Mikea... já nevím no, na hru má velký vliv a častokrát končí jako swingvote. Je to ale fakt jeho záměr? Podle mého názoru takes too much credit. Zásluha na vyloučení Christiana se ovšem nedá popřít tho. Mně osobně se ale líbí nejvíc Davieho hra.
Jediná nudná část byla immunity challenge, zatím asi nejhorší z S37. Kmenovka dopadla výborně, především díky tomu, že se vywastily dva idoly (a stále naivně doufám, že už další nebudou). Na finále se po dloooouhý době moc těším a souhlasím s tím, že F6 je docela sympatická a jedna z nejlepších za posledních pár let. :dance:
sextant píše:Jen bych ještě poprosil angličtiny znalé jakou výhodu hledal u těch 4 zapečetěných nádob?

Idol, co našel, měl platnost jen při nadcházející kmenovce. Za každou rozbitou "správnou" nádobu by se prodloužila platnost idolu o jednu kmenovku, nicméně byla tam nádoba s lístkem "No vote" a kdyby ji rozbil, ztratil by hlas na příští kmenovce. Nádoby mohl rozbít maximálně 2 nebo dokud by nerozbil tu "No vote" nádobu, takže mohl prodloužit platnost idolu až do final 5. Spoiler S36: Něco podobnýho měl Chris na Ghost Islandu, pokud si dobře tu permanentně nudnou řadu pamatuju.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP12

Příspěvekod cypher.eu » 15 pro 2018, 13:19

Dámy a pánové, mám radost. Minule Gabby, dnes hned po ní Christian, to je paráda! Sice jsem si byl pár epizod zpátky na "95% jist", že to vyhraje ( :D ), ale jsem prostě rád, že tenhle miláček Probsta a mnohem snesitelnější Cochran, ale pořád Cochran, skončil.

Co však nechápu jsou dvě věci:

1) Proč je Alison tak velká hrozba?? V každé epizodě to omílaj, ale já to fakt nevidím... to ale může být práce produkce, která ví, že vyhraje někdo jiný a tak ji ignoruje/dává nudný edit, jinak si to neumím vysvětlit :-?

2) Proč je Mike tak malá hrozba?? Dostal vůbec někdy během dosavadní hry nějaký hlas? Nikdo se o něm zatím ani nezmínil při konverzacích koho vyloučit, přitom dle jeho editu, dost odlišného od toho Alisoninýho, má dlouhodobě dobrou pozici, v podstatě všichni mu věří, občas se mu povede dobře zatahat za nitky atd. Prostě podle toho co vidíme nechápu, že nikdo nejde proti němu byť jen slůvkem.

Po vyloučení Christiana se vracím ke své původní domněnce, a to že vyhraje Nick. Ano, Mike má taky zajímavý edit celou hru a osobně je mi nejsympatičtější, ale podle mě to není winner edit, ten vidím u Nicka. Když pominu hloupou a arogantní Angelinu, tak podle mě Alison ani Davie nemaj konstatně celou hru prezentovanej nějakej příběh, před sloučením jen pár štěků, kdo je vidět od začátku z této final 6 je Nick a Mike a trochu mi přijde že i ta Kara...

Jinak finále je už teď v neděli nebo jak? Mate mě to číslování epizod, většinou je 14 finále a 15 reunion, ale to nám teď nějak neštymuje. Jestli už teď, tak to nezvládnu shlédnout minimálně do další neděle, jedu akorát na Cookovy ostrovy na týden a plánuju internetový detox (a taky snad navštívit místo, kde se natáčela 13. řada Survivora! 8) )... machry machry :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

QOBH
Příspěvky: 13
Registrován: 15 lis 2018, 21:01

S37 - David vs. Goliath - EP12

Příspěvekod QOBH » 15 pro 2018, 23:57

cypher.eu píše: Mate mě to číslování epizod, většinou je 14 finále a 15 reunion, ale to nám teď nějak neštymuje. :


Pokaňhali to číslování u té dvojepizody, proto ti to nevychází. :)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S37 - David vs. Goliath - EP12

Příspěvekod cihi » 20 pro 2018, 00:38

obrovska chyba Nicka... ze nakonec hlasoval pro Christiana... mela jit Alison

ted pokud nejsou Goliasi hloupi... tak vyhodi zbyly dva Davidy... coz jsou nehlede na svou kmenovou prislusnost dva nejvetsi kandidati na vyhru

Davie i Nick meli na to porazit i Christiana... posledni dobou se jen vezl... nemuseli se ho tak bat (teda spis Nick nemusel)

vyhru ted tipuju na Mikea... pokud mu to nebudou chtit dat z duvodu... ze je uz bohatej... tak muj druhej tip je Alisson

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S37 - David vs. Goliath - EP12

Příspěvekod Survivorfans » 20 pro 2018, 15:05

Další pěkná epozoda a nečekaně sem do poslední chvilky netušil kdo vyletí - jestli Nick, Mike nebo Alison.

Nick se nám zajímavě chytil do vlastní pasti a úplně zbytečně, jak se říká - kdo chce moc, nemá nic a u Nicka to krásně platí. Mohl mít HII o který věděl jenom Davie, tahle nemá nic a k tomu pořádnej terč na zádech.
Davie - musí hodně blbě působit když plánuje vyřazení Nicka a pak najednou kvůli Nickovo "přiznání" takhle otočí. To s tou jeho HII nevím co řešil - je logicky lákavý mít HII na více kmenovek, ale v týhle fázi hry bych to kvůli ztrátě hlasu ani nezvažoval. I kdyby HII měl dýl, tak to neznamená že se tý fáze vůbec dostane.

I přes tyhle blbosti sou pro mě oba kandidáti na vítězství, uvidíme jestli se jich Goliášové zbaví nebo se některej z nich do finále dostane.

Zbytek/Golišášové
Je zajímavý a trochu i smutný, že i když mají Goliášové převahu 4vs2 tak mají přesto Davidové jasný potenciální vítěze. Za vše asi mluví, že mimo Davidů a Alison se snad ani nezvažoval vyhazov Kary, Mikea nebo Angeliny (když u ní vynechám události po 1.kmenovce).
Rád bych napsal, že tam je i zbytečný David, ale není.

Angelina - před sloučkem zajímavá hráčka, ale od sloučka netuší a jen se veze. Nejspíš se dostane do finále, ale šance na výhru má minimální.
Alison - nevím proč má furt ten terč na zádech, napadá mě jen že to je žena, která má mozek + není marná v soutěžích. Tak či tak, ve finále asi moc šanci nemá, pokud by nedostala hlasy za sympatie - ale to by musela být zahořklá porota, což zatím nevypadá.

Kara tahy nějaký má, ale nevím jestli to vidí i porota a pochybjuju že by měla šanci vyhrát. Sem dost zvědavej jestli něco zkusí a případně to úspěšně zvládne nebo spíš že něco zkusí a odskáče to. Je u ní ale určitě škoda, že tahy má, ale neumí je "prodat", aby jí je někdo připsal.

Mike - hraje hodně zajímavě, tahy i vliv má ale přesto si ho nikdo nevšímá. Sice to není moc zábavný styl hry, ale evidentně úspěšnej a šanci na výhru bez debat má. :idea:
Myslim si, že mu jen chybí jen to aby se zbavil Nicka s Daviem a výhra je jeho. Není to sice nejlehčí úkol v dnešním Survu, ale určitě šanci má.

Na závěr doufám, že produkce finále neovlivní. HII bohužel očekávám a samozřejmě Nicka nebo Davieho - to bych čuměl kdyby jim produkce nepomohla kvůli dramatickýmu finále. Snad to teda už moc neovlivní hru a zažijeme zábavný finále s dobrým a kvalitním vítězem, který nebude vecpávka CBS jako v HHH.

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

S37 - David vs. Goliath - EP12

Příspěvekod risker » 21 pro 2018, 17:10

Škoda Christiana.. byla to podle mě jeho série

PS: Potěšil jen další vtipný monolog na téma "já a vaše rýže"
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer


Zpět na „S37 - David vs. Goliath“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti