S13 - Cook Islands - EP09

Aitutaki, Cook Islands, New Zealand
September 14, 2006 – December 17, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S13 - Cook Islands - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:07

Epizóda 9
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S13 - Cook Islands - EP09

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 10:05

Luxusní díl! :o
Zradu jsem nečekal takhle blízko před sloučením, ale defakto to zachránilo krk Ozzymu, kterej jim to teď s Yulem dává pěkně sežrat :twisted: Jaká maličkost někdy pěkně dokáže zamíchat s hrou, tady to byla jednoznačně jiskra mezi Adamem a Candice na začátku série. No po tomhle dílu si musí partičku okolo Yula a Ozzyho zamilovat asi každý, perfektní práce při soutěži o odměnu a imunitu...z toho všeho dojatá Sandra byla jen třešničkou na dortu :o
V druhém kmeni zajímavý zvrat, musím opravdu smeknout před hrou Jonathana, zariskoval a celkem se to vyplatilo, je jako chameleon s deseti životy :D
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S13 - Cook Islands - EP09

Příspěvekod carneval » 28 srp 2013, 20:33

Jednoduše řečeno skvělý díl! :o

Jonathan přeběhl pouze kvůli Candice, protože si kryje zadek a pořád tam mlel "já a Candice chceme být s váma" - ve skutečnosti chtěla být ale Candice s Adamem a Parvati a hlavně bez Jonathana .. myslím si, že by mohl každou chvílí skončit..

Candice mi vadí, Adam mi vadí ... od začátku fandím Aitu a tohle mě pouze utvrdilo - Yul a spol. jsou super, jenom se bojím, aby se jich nezbavili po sloučení jako to bylo v Panamě .. prostě kmen držel při sobě a nejdřív zlikvidoval druhý kmen (což bych nerad) a pak teprve šel po svých ..

Jinak Brada je škoda, byl mi docela sympatický a byl rozumný, škoda, že ho Jonathan přežil
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S13 - Cook Islands - EP09

Příspěvekod sun.eagle » 24 srp 2015, 13:49

Asi nejlepší díl co jsem zatím ze Survivora viděl. Ty zvraty jsou brutální. Teď už chápu proč patří tahle serie mezi nejlepší tři serie vůbec. Nejen kvůli zvratům, ale i díky skvělým hráčům. Jeden vedle druhého jsou skvělý a navíc se pořád vyvíjejí a fakt nevím jak se kdo ještě vyvrbí. Zatím vede Yul a Parvati. A kmen Aitu si po tomto díle nejde neoblíbit, ani ten Ozzy mi už nevadí tak jako ze začátku.
Je to o třídu lepší serie než ostatní co jsem doposud viděl. Teším se na další díl.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S13 - Cook Islands - EP09

Příspěvekod lacSzlo » 25 srp 2016, 16:33

Tak jsem se dopracoval až ke zběhnutí. Jonathan má fakt z pekla štěstí, že furt ještě žije, běloši ho holt už teď nejspíš podrží. Aituovský David je fajn, dokud člověku nedojde, že tam krom Ozzyho není vlastně nikdo nějak extra zajímavý. Mrzí mě, že už nějakou dobu mají debilní edit lidi jako Jenny, Rebecca, Brad (kterej se zase neměl ani šanci vyjádřit k vlastnímu odchodu za celej díl :cry: ), ale několik epizod je už dost neviditelná i taková Parvati a to je dost na pěst.

Po 9. epizodě:
Nejlepší: Jonathan, Ozzy
Nejhorší: Becky, Brad
(?)


Zpět na „S13 - Cook Islands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti