S37 - David vs. Goliath - EP13+14 - finále + Reunion

Mamanuca Islands, Fiji
March 29, 2018 – May 6, 2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S37 - David vs. Goliath - EP13+14 - finále + Reunion

Příspěvekod ItalianManiac » 20 pro 2018, 06:26

Epizoda 13 - finále
Epizoda 14 - Reunion
20.12.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S37 - David vs. Goliath - EP13 - finále

Příspěvekod Lamik.lamity » 20 pro 2018, 15:52

Jo, tak to dopadlo nějak, jak jsem doufal, že to nedopadne. Nick byl pro mě z top6 nejhorší potenciální vítěz, a i přestože si to zasloužil, je škoda, že to nakonec nebyl goliáš, především Alisson, který jsem dost fandil.
Ale i přesto nejlepší řada za poslední dobu, a i do té dvacítky by se mi mohla dostat
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S37 - David vs. Goliath - EP13 - finále

Příspěvekod brninho » 20 pro 2018, 18:16

Nemá cenu hodnotit epizodu a reunion zvlášť, nevím jak vy, ale já měl stejně epizodu a reunion v jednom souboru a stejně je reunion už drahnou řadu sezon celkem nedůležitá součást Survivoru, předtím aspoň bylo napětí, kdo vyhraje 100k za fan favorita, to už od Caramoanu (??), neplatí.

Vlastně to dopadlo úplně očekávaně, Mike si hrál dál tu svou safe hru a Nick se mohl zlobit jak chtěl (stejně tak já u monitoru), ale vyloučení Davieho dávalo pro něj a Angelinu smysl a z nadhledu lze soudit, že Nickovi odpadl silnej soupeř na IC >zbytek známe. V top 5 svitla naděje, že Mike po Angelině divadýlku půjde domů, ale vyloučena byla největší záhada série Allison...Hrála tak skvělou hru, že to svět neviděl :D Ale produkce je neúprosná, dost možná měla hodně dobrých věcí, který se na obrazovku nedostaly, protože vzhledem ke konečnými složení final 3 byl potřeba vyprávět jinej příběh. Jinak Angelina mi dost připomíná svým chováním Jerri, teda tu Jerri z Austrálie a trošku z All-stars ne tu hodnou tetu z HvV, je to ode mě hodně zvrácený, ale jako evil charakter si ji potenciálně i umím někdy v budoucnu představit její další účast, nekamenujte mě, jenom jako nějákou charakterovou výplň, ne jako někoho kdo by někdy měl šanci doopravdy vyhrát.. Kdyby XtttX na fóru ještě žil, tak by mi to schválil :D
Ohýnek ve final 4 mi pořád dělá problém, ale aspoň že už se o tom vědělo a hráči na to byli připravení.
FTC je neskutečnej bordel, nejspíš jsem to zmiňoval už u nějáké z předchozích řad, od doby kdy se tahle paskviloidní verze FTC zavedla, ale nedávat prostor všem na reunionu a teď už ani ne všem porotcům na FTC? Nelíbí se mi tenhle diskuzní formát, někteří se dostávali ke slovu až moc často, jiní skoro vůbec, předtím to bylo víc rovnocenný a mělo to nějákou strukturu.
Nick jako vítěz :idea: ze začátku to byl pro mě jen slizoun, moc jsem mu na chuť nepřišel, ale rozehrál se kluk! Kdoví jak by dopadl Mike, kdyby nebyl milionář, jakkoliv mi jeho hra nebyla sympatická, jakkoliv se do hry dostal vlastně jen z protekce, tak si svoje odvedl, myslím že druhý místo moc hezký, dál už prosím ne. K Angelině už jsem se vyjádřil..
Na reunionu teda očekávaně chyběl Alec, Karu, která v té aférce byla namočená stejně asi vynechat nemohli a co jsem na první pohled nepostřehl, tak chyběl i Jeremy (prej snad utekl z Ponderosy nebo co, porušení smlouvy, šmitec), jinak snad až na tu hrůznou ochutnávku příští série není moc co hodnotit...
Celkově vydařená sezona, zase se nám objevilo pár potenciálně slušných hráčů do budoucna, za mě je největší objev Davie...Pokud správně počítám, tak Survivor má čtyři vítěze- Afroameričany, Davie je spolu s nima a ještě hráči typu Cirie, Tasha a několika málo dalšími určitě v top 10, vzhledem k tomu, jak se každej cast dělí na muže, ženy, bílý, černý, asiaty, hetero, homo, tak sázím rubl proti kopějce že ho uvidíme, musíme, fakt až na to zaváhání s hlasováním proti Nickovi si vedl hodně slušně, až obdivuhodně slušně. Christian si asi do budoucna pronerdí cestu, obávám se návratu Gabby, kterej je tím pravděpodobnější, že je to napůl filipínka (zase platí Probstův klíč), strašně bych si přál Aleca, ale tam se ta cesta asi zavřela, samozřejmě Nick, no a Mike snad usoudí, že druhý místo je krásný a dál to nemá cenu.

Ta příští série má být co?? Vůbec jsem ten koncept nepochopil, z navrátilců úplně do stropu neskákám, Kelley mi je vyloženě protivná, zbytek nijak víc neprožívám. Jsem zvědavej, co že to Probst upekl, snažil jsem se něco vygooglit a skončil jsem u věty, že teoreticky může být až patnáct porotců..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Ixuxu
Příspěvky: 6
Registrován: 09 zář 2014, 18:04

S37 - David vs. Goliath - EP13+14 - finále + Reunion

Příspěvekod Ixuxu » 20 pro 2018, 21:43

Obsahově zde nechci epizodu nijak hodnotit, ale říct jeden prostý dojem: za dlouhou dobu jsem se nebavil tak královsky od začátku do konce :lol:
A to nemyslím nijak ironicky. Opravdu super finish, top 3 :idea: a vítěz :idea: :idea:

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP13+14 - finále + Reunion

Příspěvekod sextant » 20 pro 2018, 22:56

Já jen chválím spojení diskuse u epizod 13 a 14 dohromady. Zbytečně nemusíme přeskakovat z jedné epizody na druhou s prakticky stejným hodnocením.
Další poznatky napíši asi až po titulcích, ale co se mi nelíbí je diskuzní forma FTC a pak na Reunionu že není dán prostor každému účastníku byť jen na jednu větu. Také se mi moc nelíbí forma poslední epizody na kterou se dívají diváci někde v divadle. Účastníci jsou tam čistí a nažehlení a některé ani nelze poznat vzhledem k jejich vzhledu v Survivoru zejména ke konci soutěže.

Jen dotaz: Ponderosa 10. porotce už nebyla natočena? Nebo zatím jen není ke stažení. Díky předem za informaci.
Děkuji ItalianManiac za odpověď i nahrání 10.Ponderosy na Ulož.to

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S37 - David vs. Goliath - EP13+14 - finále + Reunion

Příspěvekod hozu » 21 pro 2018, 00:11

Takové docela vágní finále. Ta závěrečná šestice byla vcelku sympatická, ale osobně tomu chyběl nějaký finiš. Dokonce i produkce měla problém, když nechňapla po těch "nastrčených" soubojích v hlavě Angeliny. Dost by mě zajímala ta série z jejího pohledu :D Celkově mě tu i Angelina docela bavila. Scéna s žebříkem byla společně s Mikeovým hledáním HII se sklenicí od vína v ruce, asi to nejlepší z epizody.
A to je ten problém. Jsou to jen dvě nepodstatné epizodky ve finále série. Hlasování byla jinak rutinní. Davie, ač byl jinak skvělý hráč (docela by mě zajímalo, jestli byl opravdu tak ležérní před tím hlasováním), tak i Alison prostě relativně jednohlasně odkvačili. Rozdělávání ohně mě stále nepřesvědčilo, že má své právoplatné opodstatnění jako permanentní závěr pro F4. A tak jsem aspoň čekal něco málo od FTC.

Osobně, jsem z ní spíš zklamaný. A to nehovořím o tom lynčovacím formátu, který opět tak nějak nerovnoměrně rozdělil jednotlivé dotazy. (Vcelku mě zaujaly dotazy Gabby, která směřovala na Angelinu a i mě chvíli napadlo, jestli pro ni nechce z nějakých příčin i hlasovat. Zbytek bylo takové zmatené překřikování přes sebe.). Co mě ale vlastně trochu zklamalo je vítěz. A teď nechci říct, že Nick je špatný vítěz. Odehrál podle mého skvělou hru, ale podle mého především v závěru hry ztrácel půdu pod nohama. Ty kroky nebyly tak jisté, jak by se možná patřilo. Osobně by byl pro mě lepším vítězem Mike. Ano, hrál vlastně nezajímavou, nudnou a bezpečnou hru, ale upřímně, pokud ho nepodělal nějaký zvrat v podobě výhod, vlastně tu hru poměrně snadno držel ve svých otěžích a ve vší tichosti cupital ke konci. Nesouhlasím úplně s Christianem, že jde o pokrokovou strategii, ale podle mého to byla strategie, která byla velice funkční. Proto mi bylo docela líto, že porotci nakonec čistě herně neocenili spíše jej. Angelina tam byla jen kvůli historce s rýží :D.

Celou sérii ale hodnotím určitě pozitivně. Hodně povedený casting a celkově až na finále, sestříhala produkce vcelku kompaktní a zábavné epizody. Z hráčů je pro mě největším překvapením ten Davie. Velice zábavná hra. Christian mě bavil, ale víc než hráč byl prostě jen komentátor. Ale oba bych je v budoucích sériích určitě rád viděl.

K reunionu snad jen. Co to bylo? Má to ještě jiný smysl, než živé vyhlášení vítězů a traileru na další sérii? Ten trailer teda vypadal stejně hrozně, jako zní ty popisy k té řadě. Ale třeba to překvapí a my se konečně z toho survivorovského svrabu, co začal 34+ zase dostaneme. Tady ten náběh byl.

Oblíbení hráči: Davie, Christian, Mike
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S37 - David vs. Goliath - EP13 - finále

Příspěvekod ItalianManiac » 21 pro 2018, 10:15

brninho píše:Nemá cenu hodnotit epizodu a reunion zvlášť, nevím jak vy, ale já měl stejně epizodu a reunion v jednom souboru...

Já taky, verze WRCR má přes 2 hodiny a na konci je i krátký Reunion, tak jsem diskuze spojila ;)

sextant píše:Jen dotaz: Ponderosa 10. porotce už nebyla natočena? Nebo zatím jen není ke stažení. Díky předem za informaci.

Natočena byla, je na YouTube, jenom mi z technických důvodů nešla stáhnout. Jakmile se mi to povede, tak ji nahodím :)
(EDIT: Už se mi to povedlo, nahrávám na Uložto) ;)


Jinak co se týče epizody a výsledku celé série, tak jsem docela spokojená. Nick mi jako vítěz nevadí, naopak ze současné F3 byl asi jediný, komu jsem vítězství vážně přála. Angelina očekávaně zmínila RÝŽI PRO CELÝ KMEN OMG i na FTC, ale naštěstí o hlasy ani moc neprosila (Jury, can I have your votes? ... Jury? ... Jury???). Posledních pár dílů mě neskutečně iritovala a poslední kapkou byla snaha ztrapnit Alison falešnou imunitou. Mike to měl sice dobře rozehrané, zřejmě měl povedenou sociální hru, ale na kameru byla jeho hra taková nemastná neslaná (za to asi můžou ty jeho napůl zhulené zpovědi).

Celkově mě však série bavila a byl to snad jeden z nejpovedenějších castů za posledních pár let. Aneb jak někdo napsal tuším na Redditu - dobrou sérii nedělá hromada výhod a skrytých imunit, ale právě skvělý casting.

...proto se docela obávám příští série a nového zvratu v podobě Island of Extinction. Koncept ostrova v ukázce moc nevysvětlili, nicméně kdo čte spoilery, ten přibližně ví, co nás čeká za shitstorm. Navíc by mě taky zajímalo, podle jakého klíče vybírali zrovna tyto čtyři navrátilce. Na Kelley se docela těším, na Aubry taky, ale možná bych na její navrácení počkala ještě pár let (měli jsme ji na obrazovkách docela nedávno). David nám možná do série vrátí téma David vs. Goliath... A Joe? :? Trošku nechápu a netuším, co nového by mohl předvést kromě toho, že bude fyzická hrozba a poletí buď hned v pre-merge, nebo po sloučení, hned jak nevyhraje imunitu. A hlavně, Joe - ohol si prosímtě ten příšernej mušketýrskej knírek!!!
(Docela lituju hráče-nováčky, kteří v této sérii zřejmě budou celou dobu ve stínu 4 awesome navrátilců.)
No, nebudeme předbíhat, třeba se série ještě vyvine dobře, nicméně koncept mi moc nevoní a upřímně zvažuju, jestli další řadu vůbec budu titulkovat.
(Nebojte se, pak si stejně pustím první díl a řeknu si, že by to bez titulkování nebylo ono!)

P.S. Ještě na konec nějaké drby k současné sérii: na Reunionu očekávaně chyběl Alec, který společnou fotkou s Karou před začátkem série porušil smlouvu o mlčenlivosti a připravil se tak o účast na Reunionu (a nejspíš i o návrat do příštích sérií, což mě docela mrzí). Taky se neukázal Jeremy - jak psal Brninho, údajně odjel z pre-merge Ponderosy hned po vyloučení a tím také porušil smlouvu. Plus navíc po internetu kolují zvěsti, že prý jeden z finalistů na ostrov propašoval trávu a málem byl diskvalifikován (údajně to byl Mike a jeho přítel z loved ones visit byl jeho dealer, což by vzhledem k jejich společné (ne)chemii dávalo smysl - nicméně jelikož nevyhrál, asi to CBS raději zametla pod koberec). Ale kdo ví, co je na tom pravdy :D
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S37 - David vs. Goliath - EP13+14 - finále + Reunion

Příspěvekod jukab » 22 pro 2018, 23:05

Angelina pobavila amatérským hledáním imunity a sebevědomými řečmi, Mike přirovnáním Surva k práci. Pak odešel Davie a už jsem neměl komu fandit. Vítěz neurazí, nenadchne, mohlo to ale dopadnout daleko hůř, takže ho beru.

Davie-skvělý fan, což dokazuje i jeho rychlocesta po telefonu na posl.chvíli, užíval si hru, ALE při svém odchodu řekl něco, co pak nesplnil
Mike - chytré tahy ve vyloučení CH a Davieho, ale to jeho sebevědomí...Většinu hry mě nebavil. Na fin.kmenovce si neobhájil kroky.
Ang - fyzicky to připomíná Parvati, ale herně je to pravý opak Parvati, co je to? Její škemrání o odměny atd, neustálá nevědomost, omílání zisku rýže, významný pokukování po porotě atd...od poloviny série mě prostě bavila snad každá její scéna :)
Gabbs - ze začátku super, bavila mě pořád, ale jeden chybný krok a byla venku
Christian - občas vtipný, skvělý na své Ponderose, super výdrž při porážce Aleca
Natalie - paní Nadřazená, příšerná tatika, ale taky zábavný prvek
Nick - měl dobré momenty (imunity), ale i minely, nelíbila se mi jeho finálová řeč
Nataly - její odchod pobavil, strašná .... díky, Alecu

Plusy:
rozjezd série do sloučení
zábavná Angelina
absence stalých aliancí
dost fanoušků hry, kteří se dlouho udrželi
hodně soutěží na výdrž

Mínusy:
strašně moc idolů a dalších výhod
krom Ang nezapamatovatelná TOP5
krok Gabbs, při kterém vypadla
odměny = pořád jídlo
chybí mi staré dobré Reuniony, kde byli všichni (Jeremy?), mluvilo se o tazích, vztazích atd...
Alec a Ang ze stejného města, 3 hráči z LA + skoro celý kmen z Kalifornie..divím se, že to neudělali víc fanditelnějc i pro další státy

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S37 - David vs. Goliath - EP13+14 - finále + Reunion

Příspěvekod cypher.eu » 24 pro 2018, 11:50

Veselé Vánoce!

Jinak sem teda moc lidí nenapsalo ohledně finále, jsem překvapen :?

Na jednu stranu jsem mnoho epizod tvrdil, že Nick má winner edit a vyhraje to, na druhou stranu jsem byl celý poslední díl až do závěrečného čtení hlasů na vážkách, jestli to můj favorit této řady Mike nakonec nedá, a to je paráda, protože jsem se alespoň nenudil. Nick podle mě nehrál zas tak dobrou hru, spíš mu to dle mého názoru vyhrál jeho underdog story než cokoliv jiného. Mike hrál z final nevím kolik hráčů jednoznačně nejlepší strategickou a sociální hru, na druhou stranu byl příšernej v soutěžích a jak John trefně poznamenal, byl spíš to spíš lenoch co asi nejvíc spoléhal na svůj talent to ukecat. Bohužel to nevyšlo a aby to nepůsobilo moc negativně tak to neberte, že je pro mě Nick katastrofální vítěz, to vůbec - hned po Mikovi jsem to přál jemu, takže nakonec je pro mě vítěz této řady více než ok ;)

Kapitolou sama pro sebe je ten SJW bullshit, kterým žije Amerika a i např. Západní Evropa a který tu nejvíce přiživoval můj nejnesympatičtější hráč této řady - Gabby. Ono to, že idoly nachází spíše muži než ženy není způsobeno naprostou neschopností či tupostí hráček jako Natalie, Gabby, či Angelina... kdepak, může za to šovinistický svět. Nebo když je Gabby očividně emocionálně extrémně nestabilní, až labilní a brečí např. i při psaní hlasů na FTC, tak běda, jestli to bude někdo brát jako její slabost, nene, ona je silná žena co jen zkrátka brečí každých 5 minut a komu se to nezdá, je šovinistické prase... Posledním příkladem jsou nesmyslné kecy Angeliny na Reunionu jak byla hrdá, že reprezentuje silné ženy a Jeff jen těžko hledal cestičku jak jí říct, že hrála jako úplná kráva a mimo člověk, protože by to byl v dnešních USA jeho konec, a tak tu vymletou, pomstychtivou bitch musel chtě nechtě uznat jakožto onu silnou ženu reprezentující utiskované družky... Strašné, kam se USA a západ EU ubírá, jsem jen rád, že ČR se zatím drží politické normálnosti a ne korektnosti ;)

A co se příští řady týče, tak budu velmi překvapenej, pokud to nebude horší jak Redemption Island...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

S37 - David vs. Goliath - EP13+14 - finále + Reunion

Příspěvekod risker » 27 pro 2018, 17:33

Na titulky už mě nabaví čekat (no hate) tak jsem to jen v rychlosti projel..

Nick jako vítěz OK aspoň z těch finalistů mi vadil nejmíň, ale podruhé si tuhle sérii už asi nepustím..

PS: Ukázky na další sezónu bohužel taky nic moc :down:
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

S37 - David vs. Goliath - EP13+14 - finále + Reunion

Příspěvekod lacSzlo » 31 pro 2018, 18:47

Mám dokoukáno. Série zábavná, i to finále se nakonec dalo sledovat a to sice jen a pouze zásluhou Angeliny a jejích vyšinutých extempore :mrgreen: Nick jako vítěz mě vůbec nenadchnul, to už bych to přál tomu Mikovi víc, i když ani ten mě celou sérii moc nebavil (až asi krom posledních 3-4 epizod), aspoň hrál nějak solidně. Angelina pak highlight série společně s Natalií, doufám, že obě ještě někdy uvidíme do budoucna (hlavně u Angeliny tomu pevně věřím, vzhledem k tomu že sám Probst podle všeho někde prohlásil, že by jí snad viděl hrát znova radši dokonce než Christiana, což je dost shocker :o ). Z chlapů nejvíc bavil Alec, škoda, že všechno nasvědčuje tomu, že už po něm podruhé produkce kvůli tomu porušení smlouvy nesáhne.

Sérii bych viděl v hodnocení někde přesně uprostřed, i když mě bavila, ten koncept co teď moderní Survivor má, mě prostě už od pohledu nebaví (merge ve 13, obří porota, finále v 6 lidech a k tomu ještě ten stupidní twist na závěr, který se podle všeho bohužel uchytil :vomit: ).

Od příští řady absolutně netuším, co čekat, asi to bude slušný bordel, pokud tam v merge epizodě bude strašit pořád celý cast (já to chápu tak, že to bude v podstatě jako RI, akorát nebudou eliminační soutěže každou epizodu, ale jen jedna zhruba kolem merge a druhá někdy před koncem, a kdokoliv může kdykoliv dobrovolně z EE quitnout)... no pokud bude edit podobný jako třeba v SoPa, tak fakt není na co se těšit (= na kameře budou v podstatě vidět jen navrátilci a 4-5 "nejdůležitějších" nováčků), no pokud to bude zábavný chaos, třeba se to bude dát sledovat :mrgreen:

Hodnocení série: 7,5/10
Hodnocení vítěze: 2/10
Hodnocení hráčů:
ANGELINA
NATALIE

ALEC
KARA

NATALIA
GABBY

ELIZABETH
DAN
JEREMY
DAVIE
ALISON

PAT
CHRISTIAN
LYRSA
CARL
JOHN
BI

MIKE
JESSICA

NICK
(?)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP13+14 - finále + Reunion

Příspěvekod sextant » 01 led 2019, 09:01

Je nějaká naděje, že budou v dohledné době titulky na poslední epizodu a také na ponderosy 3-10? Doufal jsem že titulky budou přes svátky, ale neustále jsem se dočítal posunování termínu až se dospělo k neurčito..
Děkuji za odpověď.
Tak podle posledního sdělení měly by být titulky dnes v 8 hodin ráno. Tak sláva, konečně budeme vědět co soutěžící říkali na kmenové radě a i mimo ni.
Tak už máme titulky. Moc děkuji ItalianManiac a jejím pomocníkům nebo spolutvůrcům.
Přeji všem titulkářům vše nejlepší v Novém roce a od vděčných uživatelů titulků jen samou chválu.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S37 - David vs. Goliath - EP13+14 - finále + Reunion

Příspěvekod ItalianManiac » 01 led 2019, 20:19

sextant píše:Je nějaká naděje, že budou v dohledné době titulky na poslední epizodu a také na ponderosy 3-10? Doufal jsem že titulky budou přes svátky, ale neustále jsem se dočítal posunování termínu až se dospělo k neurčito..
Děkuji za odpověď.


Ano, titulky jsou již na korekci a termín zveřejnění je opět také stanoven. Předtím jsem ho posunula na "neurčito", protože jsem titulky nestíhala dokončit před oslavou Silvestra a nedokázala jsem odhadnout, kdy je budu moci opět dodělat - proto jsem nechtěla znovu slibovat nějaký termín, který nezvládnu dodržet.
Ponderosy budou následovat v dalších dnech. Přesný termín ti nedám - až budou, tak budou.

Tímto bych také chtěla poprosit ostatní fanoušky, kteří se pravidelně dotazují na termíny dokončení - prosím, neptejte se, většinou je to zbytečné. Termín se obvykle nedá vzhledem k ostatním povinnostem v našich životech přesně odhadnout. Náš nejlepší odhad je vždy zveřejněn na webu u progress baru - a i tak ho prosím berte s rezervou. Děláme pro to vždy maximum a až titulky budou, tak budou. Svými dotazy je však určitě nikdy neuspíšíte... Díky za pochopení! :beer:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Merengues9
Příspěvky: 20
Registrován: 08 zář 2013, 15:58
Nejoblíbenější série: The Amazon, Pearl Islands, All Stars, Panama, Cook Islands, China, Micronesia, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, WaW.
Nejoblibenější hráči: Jonny Fairplay, Russell Hantz, Yul Kwon, Tony Vlachos, Parvati Shallow, Boston Rob, Richard Hatch, Rob Cesternino, Shane Powers, Jonathan
Penner.

S37 - David vs. Goliath - EP13+14 - finále + Reunion

Příspěvekod Merengues9 » 02 led 2019, 14:03

Musím říct, že Survivor opravdu chytl druhý dech. Ještě pár let zpět jsem nečekal, že mě bude někdy bavit jako dříve a ono se to povedlo. Tohle nebyla řada kde bych někomu vyloženě fandil, ale líbila se mi proto, že se casting opravdu povedl a vztahy mezi lidmi byly zajímavý. Ať už je tu další řada :-)

A samozřejmě děkuji za skvělou práci titulkářů, jste skvělí :-)
I'm gonna make him an offer he can't refuse

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S37 - David vs. Goliath - EP13+14 - finále + Reunion

Příspěvekod Survivorfans » 02 led 2019, 16:59

Po delší době zas povedená série s dobrým vítězem na kterou většina fanoušků nenadává.
Na začátku to vypadalo na blbý téma, ale série jela celkem slušně od začátku do konce. Rozhodně sem se u týhle série nenudil.

Nick sice není "super vítěz", který by nějak dominoval nebo předvedl legendární hru. Rozhodně ale není špatnej a svoje tahy nebo okamžiky měl. Jak už bylo zmíněno - pomohla mu ta pozice underdoga.
Mikeovo hra je pro diváka sice nudná, ale hrál dobře - bezpečná hra a přitom se v pohodě zbavoval hrozeb, kterých chtěl. Kdyby Nick nevyhrál imunitu, tak věřím že by ho taky odstřelil a v pohodě vyhrál.
Angelina je občas zábavná,občas otravná zloduška. její herecký výkony byli skvělý a dost hráčů jí věřilo. Škoda že si to incidentem s Elizabeth pokazila a potom se už jen vezla. Na konci se nečekaně dobře obhájila - vliv možná nějakej měla, když do toho mlela. Důvod ovšem nebyli schopnosti ze začátku, ale protože se nemusela bát, že by letěla když jí každej chtěl do finále. :)

Ze zbytku hráčů se nebojím, že bysme v budoucnu neviděli Davieho nebo Christiana - 1 z mála nerdů, který neotravovali a naopak sem mu dokonce fandil. Kara nějaký tahy měla, tak by po 2x mohla hrát líp.
U takový Alison taky nějak netuším v čem a proč byla taková hrozba, je škoda že nám to produkce neobjasnila. :?
Alec by se mi líbil, ale ten si to pokazil sám. Na začátku Angelina hrála dobře a docela velela, ale incident s Elizabeth z ní udělal marnou hráčku, která se pak jen vezla a nic nepředvedla. Určitě věřím že by na 2.pokus hrála výrazně líp.

Líbí se mi taky, že tam konečně hrajou pracháči, který sou normální, snaží se a hlavně neletí kvůli svýmu egu, jako hromada jejich předchůdců. Samozřejmě beru Johna s Mikem. Taková Natalie byla totálně mimo - ano občas to byla zábava, ale naštěstí včas zaražená aby toho nebylo moc.

Jen se bojím aby nechtěli vrátit Gabby - na nic hráčka, která jen kazila potenciální aliance a když už něco zkusila, tak na to hned doplatila. To její brečení mi tolik jako jiným nevadilo - ale brečet i přitom když dává finálovej hlas je trochu moc. :shock:

Co mě překvapilo, tak že Natalia byla druhá muslimka v Survivoru - taková držkatá bych spíš čekal feministka nějaká :D .
Lyrsa čtvrtá narozená v Portoriku - z toho třetí která se nedostala do sloučka. :fuck:

Mínusy
- neustále hromada výhod, který tentokrát dost ovlivnily hru. Měli by je dát v nějakým omezeným množství.
- brzký promíchávání kmenů a v blbým počtu
- neinformování hráčů o důležitých novinkách - o Idol Nullifieru, podobně jako v S35 změna formátu v top4
- Idol Nullifier mohl a "musel" najít jenom Carl, když už CBS takovou novinku zavedla tak by bylo divný kdyby se ve hře neobjevila
- účast na Reunionu - dřív byl zázrak když někdo chyběl (Brandon s26 nebo Vytas s31), teď koukám začíná být zázrak když někdo nechybí (Jeremy a Alec, minule Stephanie)
- místo reakce vítěze a rodiny sledujeme kdo si myslela že vyhraje nějaká holka. Totální kravina, která dojme asi někoho jen v USA. PS. původně sem myslel že to je kluk :mrgreen:

- RS bez Kevina Harta, který nás minule tolik pobavil a dokonce odmítl moderovat předávání cen Oscara, nechápu jak ho mohli vynechat :cry: ....... samozřejmě sranda :mrgreen:

U Aleca mám jedinou záhadu - proč vadila 1 zveřejněná fotka? Chápal bych to, ale u Jenny a Seba z GI se to vůbec neřešilo, přitom ty mají hromady fotek na instragramu už z konce léta 2017 - tedy skoro půl roku před vysíláním GI. https://www.instagram.com/tarzanandjen/

Edge of Extinction zatím nic oficiálního, podle spoilerů děs už jen to, že teoreticky každý může být porotce a v cca den 37 stále všichni hráči ve hře. Oproti týhle patlanině bude takový RI ještě skvělej. :mrgreen:
Navrátilci mi přijdou zbytečný, mohlo to počkat do S40, kde se očekává hvězdná série. Moc nechápu proč musíme ty hráče vidět za tak krátkou dobu vidět po 3x (vyjímka samozřejmě Davidova 2.účast). :down:

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S37 - David vs. Goliath - EP13+14 - finále + Reunion

Příspěvekod cihi » 02 led 2019, 23:06

uz podle celkovyho editu a finalove kmenovky to vypadalo daleko vic na Nicka

pred ctenim hlasu LIVE pri pohledu na final3 to uz bylo 100%... Angelina byla jasna bez hlasu... Nick na sobe nejlepsi sacko a Mike v plazove kosilce... tak tam i zbytek dramaticnosti odpadl - skoda... ze podle jejich obleceni a vyrazu casto clovek vysledek pozna a chybi napinavost do posledni vteriny

mozna by bylo lepsi cist hlasy hned na miste... jak to ma Robinson... a pak po odvysilani posledni epizody navazat regulernim reunionem

jinak ta "novinka" pro dalsi radu je neco podobnyho jako mel Robinsonuv ostrov v prvni serii... tam myslim taky bojovali jednu soutez pred navratem a spoustu casu zabraly v dile naprosto zbytecny zabery ze zivota skupinky "prezivsich" vylouceni - kazdopadne je to strasna sr*cka... nejhorsi je to... ze nekdo... kdo byl vyloucenej na zacatku muze teoreticky hlasovat na konci pro nekoho... koho prakticky nepotkal ve hre - snad to cely alespon nevyhraje vyloucenej hrac (jako se to stalo u Robinsona 2)... ikdyz to bude jiste prani produkce... aby se potvrdila "skvela" myslenka tohoto vymyslu

PS: schvalne pak sledujte osudy ukazanych novych hracu v traileru na dalsi radu... na reunionu S36 byli v traileru ukazani - prvni Nick... pak Gabby... Christian... Angelina... John a Natalie... vsechno vyrazny osoby uplynule rady a z toho hned dva finalisti

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

S37 - David vs. Goliath - EP13+14 - finále + Reunion

Příspěvekod lacSzlo » 03 led 2019, 01:50

Survivorfans píše:Edge of Extinction zatím nic oficiálního, podle spoilerů děs už jen to, že teoreticky každý může být porotce a v cca den 37 stále všichni hráči ve hře. Oproti týhle patlanině bude takový RI ještě skvělej. :mrgreen:
Navrátilci mi přijdou zbytečný, mohlo to počkat do S40, kde se očekává hvězdná série. Moc nechápu proč musíme ty hráče vidět za tak krátkou dobu vidět po 3x (vyjímka samozřejmě Davidova 2.účast). :down:


Na jednu stranu pravda, nepotřebuju z nich ještě potřetí vidět takhle rychle ještě ani jednoho, na druhou stranu, novinka to rozhodně není... takoví Amanda a James dali třetí účast taky pěkně rychle a jak dávno už tomu je... Ciera, Coach… rekordman Russell... :D a našli by se i další. Každopádně jediná, na kterou se tak nějak těším, je zřejmě Aubry, takže díky zákonu schválnosti určitě dopadne nejhůř, když ne umístěním, tak pak editem určitě :D :D
(?)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S37 - David vs. Goliath - EP13+14 - finále + Reunion

Příspěvekod sextant » 06 led 2019, 20:27

Mně překvapila Angelina jak se starala v jakém světle ji uvidí porota, když bylo předem jasné, že dostane max 1. hlas. To pojetí vyhodnocení se mi moc nelíbí, byl bych raději kdyby se mohl vyjádřit třeba 1 větou každý účastník soutěže. Také ta ukázka na příští sérii mi připadala moc krátká a přidání navrátilců ke kmenům nováčků mi připadá nevhodné. Mnohokrát se nováčci okamžitě spojí a navrátilce vyřadí, protože on už hrál a my ne, tak co sem leze. Ovšem necháme se překvapit. Zase to vypadá na nějaký ostrov vyhnanství podle ukázky. Já tyhle ostrovy vyhnanství rád nemám. To už by bylo vtipnější z vyřazených hráčů udělat kmen a ve vhodnou chvíli jej zapojit do soutěže. To by bylo větší překvapení pro diváky i hráče.
Celkově musím říci, že se mi celá série líbila. Je pravda, že idolů bylo víc než by bylo přijatelné a antiidol byl novinkou a překvapením.

Tak mám takový dojem, že se titulků k Ponderosám 6 až 10 dočkáváme postupně.
Dnes (19.1.2019) jsem se dočkal titulků k Ponderosám 6 a 7. Děkuji moc a moc. Dnes 21.1.2019 jsem stáhl titulky k Ponderose 8. Dnes (27.1.2019) jsem stáhl titulky k Ponderose 9. Tak zbývá Ponderosa 10 .Tak dnes 28.1.2019 jsem stáhl titulky k Ponderose 10. Děkuji ItalianManiac a jejích spolupracovníkům za všechny titulky a za titulky k Ponderosám zvláště.
Jednotlivé Ponderosy dávají lepší pohled na jednotlivé hráče-porotce i na to co jim hra dala.
Ještě jednou díky za všechny titulky a těším se nashledanou u dalšího Survivoru S38


Zpět na „S37 - David vs. Goliath“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů