S23 - South Pacific - EP12

Upolu, Samoa
September 14, 2011 – December 18, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S23 - South Pacific - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:19

Epizóda 12
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S23 - South Pacific - EP12

Příspěvekod rhee » 10 zář 2013, 12:33

Vtipné, že John ostatní žebrá o slitování a další tři dny na ostrově, protože mu to přece dluží za to, že zradil Savaii a pomohl jim tak dostat se dál. Když šel místo něj Ozzy na redemption island, tak mu John nic nedlužil? Neměl taky projevit nějaký vděk?
Teď si stěžuje, že ho vlastně Upolu využili... Jeden kmen ho šikanoval, druhý ho zneužil a odhodil, je to vlastně obrovský chudáček. Měla bych ho asi litovat, že? Hm, teď si opravdu připadám jako necita!
V USA je asi dost oblíbený - odstrčený citlivý nerd, pro kterého nemá nikdo pochopení. Pro dokreslení to chce už jenom titul hráče sezóny a "ošklivé káčátko by se tak stalo královnou plesu" :D

Jeho vyloučení mě tolik potěšilo, že snad otevřu víno, co si už další dobu šetřím na nějakou speciální příležitost :lol: Mimochodem, ta výměna 6. nebo lepšího místa u Savaii za 7. u Upolu byla geniální a hodná "největšího znalce a fanouška hry" :idea:

A abych nezapomněla, tak se mi hodně líbí záběry z RI s potápějícím se Ozzym, příjde mi jako kdybych se dívala na nějaký dokument z National Geographic. A až teď jsem si všimla, že má Prince(ss) Albert u jména jako povolání napsané Dating Coach :D
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S23 - South Pacific - EP12

Příspěvekod Ferenc » 01 lis 2013, 20:39

Chudáček Cochránek je pryč chudáka jen využili teď ho poslali na RI :lol: .
Ozzy je na RI jak doma je pravda že byl Ostrov vykoupení vymyšlen proto aby Ozzymu ve hře něco šlo.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S23 - South Pacific - EP12

Příspěvekod Doki » 10 lis 2013, 10:52

Cochran prosí o 3 dny navíc ve hře a vymyslel si k tomu historku s narozeninami. Doufám, že už poletí. :please:
Souboj na RI vyhrál Ozzy. 3. porotkyní se stala Dawn a 4. porotkyní Whitney.
Ozzy se na RI má opravdu dobře. :idea: za záběry z moře.
Imunitu a odměnu vyhrál Prince Albert a na odměnu vybral Coache. Potom se vzdal odměny a dal ji Cochranovi, protože si myslel, že má narozeniny. :lol:
Edně se zdálo, že Cochranovi staré Upolu něco dluží, takže chtěli s Cochranem volit Ricka. Nakonec vypadl Cochran.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S23 - South Pacific - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 12 črc 2015, 21:52

Dost nudný díl, nestalo se nic zajímavého.

Brandon byl celou dobu podezřele zticha, nakonec se zase zhroutil na kmenovce a mlel o černé a bílé. Nic nového.
Albert se znovu pokoušel obrátit hru, nic nového. Akorát jsme se dozvěděli, že v táboře nic nedělá a s Rickem se nemají moc rádi. Přejel mi mráz po zádech, když za výhru imunity děkoval s pohledem do nebes. To je něco, co bych čekal třeba od Brandona, ale od Alberta mě to docela dost překvapilo.
U Ricka mi přišla z nějakého důvodu vtipná řeč při hlasování pro Cochrana.
Coach měl dobrou příležitost podržet si ve hře obě svoje ovečky a zjednodušit si cestu na vrchol. Pochopitelně to neudělal, aneb mastermind v akci.
Cochran mi v tomhle díle taky moc nesedl. 30.den hry má dobrý pocit z toho, že udrží v ruce rybu. Bravo.
Edna se konečně po delší době projevuje, mám až pocit, že kdyby fakt chtěla, nemusela být špatná hráčka. Ale ona radši pere...
Ozzy znovu dostal "zajímavý" sestřih o tom, jak se mu žije na RI, jak si tam hezky plave, loví a leze po stromech...tomu říkám zábava...
Kdo mě v tomhle díle ale opravdu bavil, byla Sophie. Škoda, že dostala snad nejmíň prostoru ze všech. Další solidní výkon v soutěži, znechucení Cochranem (kdopak asi přetáhl Coache a Alberta zpátky do velké 5ky, hm? Určitě Rick a Brandon :mrgreen: ), reakce na Jeffovy bláboly o tom, jak objevná a oči otvírající byla tahle kmenová rada ( :idea: ), což byl bezkonkurečně top celé epizody.

Po 12.epizodě:
Nejlepší: Dawn, Sophie, Edna
Nejhorší: Brandon, Ozzy, Coach
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S23 - South Pacific - EP12

Příspěvekod carneval » 08 čer 2019, 15:19

Inu zacalo to ocekavanym vyrazenim Dawn a Whitney, pak tam bylo par zajimavych hlasek od Ricka na Alberta a Cochran se snazil zachranit. Normalne bych mu asi i fandil, ale Rick mi prijde sympatickej a tak jsem rad, ze sel radsi ven Cochran. Na Alberta se obratit nemohl, protoze vyhral imunitu, ale mel zkusit zlikvidovat Sophii, ktera mi spolu s Albertem prijde asi nejvic konkurenceschopna pro Coache.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S23 - South Pacific“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů