TAR S31 (US) - Epizoda 9

2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

TAR S31 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod ItalianManiac » 13 čer 2019, 08:50

Epizoda 9
13.6.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

b0bbycz
Garant
Příspěvky: 19
Registrován: 25 dub 2019, 15:53

TAR S31 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod b0bbycz » 16 čer 2019, 08:22

Vyborna epizoda odehravajici se v Chorvatskem Splitu. Detour byly oba ukoly velmi tezke (hlavne to hlednai minci) a trvaly hodne dlouho, Roadblock oproti tomi relativne snazsi.

Nakonec vypadl posleni zbyvajici tym ze Survivora, tymy z TAR zatim dominuji, kdyz vyhrali vsechny dosavadni etapy.

Tesim se na dalsi etapu kde nas bude cekat Double U-Turn, sem zvedavy kdo bude obeti, jestli opet Colin a Christie, nebo nekdo jiny.

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

TAR S31 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Spacecore » 07 črc 2019, 15:48

Hrozně napínavej díl. Strašně mě mrzí vypadnutí Chrise s Bretem, když byli ze Survivor párů nejsympatičtější a kor když nastartovali s takovým náskokem. Měli najít ty mince.

Finále vidím mezi Teamem Fun, Corey a tím druhým a zenovou dvojkou, s tím, že myslím, že druzí skončí Corey s přítelem a zenová dvojka vyhraje. Nepřeju to afgáncům a nicole s vitorem.

Tak jako tak jsou ve finále dost silné týmy a je to podívaná.

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

TAR S31 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Survivorfans » 08 črc 2019, 09:12

Tenhle díl mě teda bohužel moc nenadchnul, soutěže byli hodně těžký a napínavost nechyběla. Bohužel se ale opět ukázalo vzít "jistotu" tu báseň, u který bylo jen otázka času za jak dlouho se to tým naučí. U potápění týmy akorát ztratili hromadu času a nic z toho neměli, vážně divný že toho našli tak málo za hromadu hodin.

Fakt mě štve, že to odsrali Chris a Brett, protože špatný nebyli a poslední díly docela váleli. Jen si bohužel vybrali špatný úkol a včas nepřešli.

Dál je mi jedno kdo vyhraje, fandím všem a nikdo mi nevadí. Jen mi přijde, že nejslabší sou momentálně Leo s Jamalem.


Zpět na „The Amazing Race S31 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host