TAR S20 (US) - Epizoda 3

2012
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S20 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:50

3. epizoda

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: TAR S20 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Jean » 24 bře 2014, 14:29

Tohle byla snad ta nejvíc frustrating etapa ever a málokdo ze soutěžících bude mít Paraguay za oblíbenou zemi. Snad jedině Art a JJ., kteří to vyhráli s neuvěřitelným náskokem 4 hodin (!) budou dlouho vzpomínat. A Rachel a Dave, kteří nic neudělali a skončili šestí? Rozhodně nejdivnější episoda, co jsem viděl... :O
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S20 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod honzavohralik » 04 črc 2014, 00:45

Tahle epizoda se mi vážně hodně líbila, snad jen kromě mnou nepochopeného tahu produkce u Roadblocku s 2 hodinovou penalizací, když vám vyprší láhve, které si můžete dát na hlavu. Dave by to dříve nebo později zvládl a kdyby ne, byla by to pro mě o něco zajímavější epizoda, kdyby vážně měli větší problémy. (Pak by Rachel a Dave litovali použití Express Passu na Detour, i když si myslím, že to byla hodně těžká Detour, tak si myslím, že jako většina jejich použivatelů zpanikařili a ty struny na harfě mohli v pohodě udělat.)

Mám hodně rád Nary a Jamie, docela i Brendona a Rachel (i když Rachel mi přijde zvláštní). A přestali mi vadit Art a JJ, na které jsem od prvního dílů změnil názor. Naopak jsem rád, že odešli Elliot a Andrew, protože šlo o další tým, který v mozku moc neměl, ale na venek ano a na jejich umístěních 6-9-8 se to docela ukazuje. I když Vannessu a Ralpha bych viděl jít 1000x radši.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S20 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod hozu » 30 lis 2014, 01:03

Argentina > Paraguay

Výborná etapa od začátku až do konce. Detour bylo hodně těžké, i když melouny asi o trochu víc. Rachel a Dave trochu panikařili s tím použitím EP, ale tak nakonec se jim to asi vyplatilo. Ta penalizace u Roadblocku byla náhodou hodně dobrá. Jen škoda, že si produkce asi přála víc penalizací, aspoň to ale týmy nutilo se trochu snažit :) . Závěr byl hodně parádní. Vyřazení mě nemrzí, ale celkově nezajímavé týmy, je prozatím jeden z kazů této série.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Dawe
Příspěvky: 6
Registrován: 12 led 2019, 20:08

TAR S20 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Dawe » 13 led 2019, 02:19

Tak tohle byla skvělá epizoda, co na to říct.
Suprová Detour, kdy obojí bylo o zručnosti a dá se říct, že i trochu o trpělivosti. Mrzí mě, jak se Dave zachoval k Rachel, ale na druhou stranu chápu, že v závodě je adrenalin na úplně jiný úrovni. Dost mi přijde, že Rachel nenechává nic dělat, i když si myslim, že je dost šikovná a pro něj užitečná.
Roadblock taky výživnej a suprovej nápad s penalizací, na druhou stranu si opět myslím, že rozhodla frustrace a nasranost Dava, s trochou trpělivosti navíc by to určitě dřív nebo později dal. Naštěstí pro ně jim to nic neubralo, byli v podstatě 4.-6.

Týmy:
:idea: Art & JJ - protože tohle byla sakra jízda, klobouk dolů za ty melouny, který dali na jedničku i za tu lahev na palici
:idea: Vanessa & Ralph - respekt za to, že i když jim to několikrát spadlo, tak se neposrali a dokončili

:down: Rachel & Dave - pravděpodobně hodně zbytečný využití EP - ty struny by určitě dali, tak aby jim v průběhu nechyběl
:down: Elliot & Andrew - pro mě nezajímavej tým, ale prohráli si to dneska sami, vypadnout určitě nemuseli
:down: Rachel (od Brandona) - neskutečně ubrečená pipina, která mě sere každym dílem víc a víc, brečí jak malý děcko kvůli každý píčovině

mountainer
Příspěvky: 16
Registrován: 14 úno 2021, 21:31

TAR S20 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod mountainer » 15 úno 2021, 00:08

Souhlasím, že tohle byla zajímavá epizoda s poměrně dost náročnými úkoly. Dovedu si představit tu hroznou frustraci, když se člověk morduje se stavbou té melounové pyramidy a ono to po všem tom úsilí spadne bez šance opravy, prostě celé znovu. :D Flašky na hlavě taky daly pěkně zabrat. Pohraničníkům se to povedlo skvěle, ale nějak mi nesedí tou svou arogancí a přesvědčením, že jsou tam suverénně nejlepší. Zelená fňukna Rachel mě irituje čím dál víc. Vyřazeným bráchům jsem ze začátku dával dost šancí, oba sporťáci, ale bohužel na mě působili taky trošku tupě a jejich vypadnutí mě vůbec nemrzí.


Zpět na „The Amazing Race S20 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti