TAR S24 (US) - Epizoda 3

2014
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S24 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Angie » 10 bře 2014, 08:36

3. epizoda

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Audrina » 10 bře 2014, 13:09

Tak jsme konečně odjeli z Číny, abychom jeli do další asijské země a podle ukázek na příští díl tam ještě pobudeme. Mám pocit, že tahle sezóna bude snad polovinu času právě v Asii. Nic proti, ale radši bych viděla i jiné země, kde můžou být i různorodější úkoly. Asie je pořád o tom samém...

Jinak mě dnešní díl bavil, příroda byla na ostrově nádherná hned bych se tam podívala. Roadblock mi přišel poměrně snadný a i časově nenáročný, i když ne každý ho zvládl bez problému (viď Corde :D). Detour byl rozhodně zajímavější, a čekala jsem, že problémy bude mít víc týmů. Docela se divím, že tam produkce takový úkol dala, protože u Brenchel jsem se chvílemi bála, že si rozbijou hlavu.

Moji favoriti jsou stále stejní. Dave s Connorem a Afgánci. U těch se mi líbí jejich přístup ke hře, jsou pořád usměvaví a stíhají si všechno i naplno užít. Plusové body ode mě dostává taky Big Time a jeho vylízání z taxíku :D :idea:

Brenchel sice neměli zrovna nejlepší den, ale nakonec se jim povedlo přežít. Sice nejsou moji favoriti, ale vypadnout na úkor týmů z druhého letadla by mě dost mrzelo.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod milan » 10 bře 2014, 17:47

No diel ma až tak nebavil, znova bolo ukázané, že ani prvé miesto nieje výhoda, ak je proti cestná premávka, Brenchel moc fandím, a na konci som veľmi tŕpol, ako to dopadne, tiež mi neprišlo veľmi v poriadku, že dali súťažiacim splaviť rieku, ten prúd a tie kamene, pre ľudí, ktorí s tým nemajú skúsenosti, by mohol mať aj horšie následky ako vypadnutie z hry. Celkovo sa čudujem produkcii, že riskovali zranenie, neviem aké majú poistenie, ale sú za hráčov zodpovedný.
Brenchel nakoniec nevypadli, a to bolo jediné pozitívum tejto epizódy, veľmi slabý diel, oproti časti č. 2.
Ázia, pre mňa ako laika je strašne jednotvárna, a nudná, už by to chcelo možno Afriku, alebo Európu (Rusko! by som si dal).
Dúfam, že tak ako sa premiešalo poradie v min. diely a aj dnes, sa premieša aj nabudúce a Brenchel pôjdu vyššie + Afganimals budú stále v lepšej polovičke.

Fandím: Brenchel + Afganimals
Nefandím: Kovboji, všetky tie generačné tímy (otec+syn, matka+syn)

Diel: 40%
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Doki » 10 bře 2014, 21:01

Díl mě nebavil, zůstalo se v Asii a asi 2/3 dílu byly o Detour.
Ze začátku mi nepřišlo fér, že byly týmy rozdělené do dvou letů, protože bylo jasné, že vypadne jeden z posledních vyrážejících týmů (tady byla jediná vyjímka Brenchel).
Roadblock možná vypadal zajímavě, ale přesně těchto bylo v TAR hodně.
Jinak všiml si někdo toho, že když mluvili Joey & Meghan o Švýcarsku a o tom, jak tam neměli taxi, tak tam bylo napsané "Season 18" a správně by mělo být "Season 22"?
Detour nebyl špatný, a pobavilo mě, kolik týmů udělalo oba úkoly. :lol:
Vyřazení Joeyho & Meghan mě mrzí, asi bych byl radši, kdyby vypadli Brenchel nebo JJ.
Ukázky na příští díl vypadají zajímavě, Luke neumí zvládat stresující situace...

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod brninho » 11 bře 2014, 10:24

Od chvíle, co bylo jasný rozložení týmů v letadlech jsem věděl, že díl nemůže dopadnout katastrofálně (ledaže by bylo nevyřazovací kolo), nakonec díky těm časovým odstupům dopadl "jen" nudně. Brenchel jsem vyřazení přál trošku míň než JJ a JM, protože zaprvé jsou míň otravní než v BB12 a TAR20 (možná je zklidnilo manželství nebo dobrej střih, kdo ví) a zadruhé nad ostatními dvěma týmy smrtka kroužila tak dlouho, že jeden tým to už prostě musel odnést.
Jinak moc momentů mou pozornost za celej díl nezvýšilo, o správnosti/nesprávnosti poradit kovbojům na detour nemá vzhledem k tříhodinovýmu odstupu moc cenu spekulovat, kdyby se hrálo o vteřiny, minuty, tak bych Afghánce do té lži hodně poháněl, takhle mě to nechalo klidným, taky mě zaujala ta chybička s 18. sérií, to dostříhávaj těsně před odvysíláním jak South Park nebo co? :D
Jinak Asie je u mě v pohodě, jen už chci něco jinýho než Čínu, jihovýchodní ostrovní státy a Indii, to už jsem v TAR viděl tolikrát, že mě to nudí...Co takhle střední Asie? Kazachstán, Uzbekistán, města s nejmodernější architekturou x ultrachudej venkov, tam by se mi nějáký dvě epizodky líbily...
Díl:50 %
Fandím: Cowboys, Globetrotters, Afghanimals
Nefandím: John a Jessica, Brenchel, Luke
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
tfry
Persona non grata
Příspěvky: 54
Registrován: 02 zář 2013, 20:44
Nejoblibenější hráči: s28-Jefra,Spencer,Tony,LJ,Sarrah
Nejméně oblíbené série: s2,s21,s24,s26

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod tfry » 11 bře 2014, 19:50

Season 18 + Změna Afghanimals...Jediný důvod proč kouknout na další díl je jen Luke a ty skleničky :lol:

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod lord_night » 13 bře 2014, 13:23

Dokoukat tuhle epizodu pro mě bylo celkem utrpení...tahle série mě zatím nijak extrémně nenadchla, ba spíše naopak jedno zklamání za druhým. Tyhle lokality kolem Číny, Malajsie, nebo jako v minulých řadách Indonésie apod. to je furt skoro v každé sérii, furt to samé. Takových možností a takhle to "pohřbívat"....Doufám, že se tato řada ještě zvedne
The world is waiting for you!!!

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod perr » 30 srp 2014, 16:12

Zase o něco lepší než druhý díl, ale pořád to není žádná hitparáda. Je to takové celé hodně stereotypní. Jsem moc nepochopil rozdělení týmů, když už muselo být proč proboha v poměru 6:3. Příroda byla nádherná a hodně se mně líbila náročná objížďka, palec nahoru, že se toho produkce nebála. Connor & Dave zaslouženě vyhráli, už posledně jim to těsně uniklo, když z úkolu vyráželi první, vypadnutí youtube týmu bylo otázkou jen času, nebyli silní v úkolech ani v orientaci.


Zpět na „The Amazing Race S24 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti