S12 - Panama - EP05

Pearl Islands, Panama
February 2, 2006 – May 14, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S12 - Panama - EP05

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:59

Epizóda 5
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S12 - Panama - EP05

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 09:46

Musím uznat, že kmen Casaya mě neskutečně baví 8) hlavně tím výběrem postav. Shane to je kapitola sama o sobě, už tím svým vzhledem je jasno že tady nebude chvilku klid 8) Bruce je taková druhá strana mince, šotek, skřítek, který si tak poletuje po kmeni, po pláži, drmolí si nesmysly o pravdolásce a hraje si s kamínky :mrgreen: Pak tu máme držku Cortney, která se jí nebojí otevřít ani na Shanea, viz její...ale ty ho stejně nenapíšeš viď?...Shane...co to kecáš...a už to lítá :mrgreen: někde mezi tím víří vody Danielle a vše se snaží uklidňovat, překvapivě nejmladší článek tohohle týmu Aras. Z povzdálí všechno sleduje a chichotá se tomu podivná postavička Cyrie, která spadla z gauče :mrgreen: Opravdu co kus to originál a dohromady kmen od tazmanskýho čerta jak vyšitej :mrgreen: :idea: oproti tomu sledovat druhej kmen je jako sledovat ordinaci v růžový zahradě v domově důchodců, nuda, šeď nuda a ještě jednou šeď...trochu to tam vždycky rozvíří odchod Terryho na exil, kdy se zbytek kmene komplet sesype a ještě tragičtější než doposud.
No nedalo mi to a udělal jsem další komiks o nejzajímavějším dění v kmeni od tazmanskýho čerta

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S12 - Panama - EP05

Příspěvekod carneval » 27 srp 2013, 20:10

tenhle díl mě absolutně na*ral, protože vyhodili Bobbyho ... přitom v soutěži o odměnu vyhráli jen a jen díky jemu a jeho opracování ryb, protože se mu v tom nemohl rovnat ani slavnej Terry :-|

prostě ženský v tomhle kmeni jsou ku*dy (omlouvám se, jsem prostě naštvanej)
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

wily1
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 07:28
Nejoblíbenější série: Pearl Islands
Nejoblibenější hráči: Lex, Boston Rob

Re: S12 - Panama - EP05

Příspěvekod wily1 » 11 říj 2013, 17:16

Trocha ma mrzi ze si zobrali do tej svojej ally Courtney a Daniell namiesto Bruca, pretoze Courtney my vyslovene lezie krkom. To ze cvicila tu jogu presne tam kde si Bruce robil tu svoju zahradu bola cista provokacia a ja byt na Brucovom mieste sa akoze potknem a ten balvan jej akoze omylom pustim na nohu. Dufam ze Bruce tak skoro nepojde vyzera na zabavnu postavicku spolu zo Shaneom robia tuto seriu veselou.

vita
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2014, 13:33

Re: S12 - Panama - EP05

Příspěvekod vita » 13 bře 2014, 15:08

Teda Casaya je tedy opravdu kmen jak vyšije :D :D Cirie několikrát utekla hrobníkovi z lopaty, nyní se dobře začlenila a vypadá to, že její pozice je silnější.
Dost se mi líbíla soutěž o odměnu, Bobby porcoval ty ryby jak nic :)
Ale to že ho vyrazili mi až tak nevadí.
No po půstu se nacpat fazolema nebyl úplně nejlepší nápad. ;)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S12 - Panama - EP05

Příspěvekod lacSzlo » 24 led 2015, 21:47

Opravdu zvažuju, jestli Casaya náhodou není můj nejoblíbenější kmen v historii Survivora vůbec. Svou zásluhu na tom bude určitě mít i kontrast s nudnou La Minou. :D Při soutěži o odměnu pobavil Bruce, jak rasil tu rybu, chudák mrtvá. Bobbyho styl pak taky zaujal svou efektivitou. Následně pobavila jejich aférka s vínem a přespání v kadibudce :D Věčná škoda že tentokrát prohráli imunitu, vůbec by mě nemrzelo, kdyby ta sedmička došla nedotčená až do sloučení. Zmatky kolem vyhození Bobbyho pobavily, nad Danielle už jsem pomalu lámal hůl, za to že to celé zorganizovala a dala do pohybu má u mě plus. Bobby mě bavil většinou jen při soutěžích, kde exceloval, ale jinak mi scházet nebude. Casaye doufejme taky ne :)

Po 5. epizodě:
Nejlepší: Shane, Cirie, Courtney, Bruce, Bobby
Nejhorší: Nick, Dan
(?)


Zpět na „S12 - Panama — Exile Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů