Big Brother 11 - EP19 - EP21

July 9, 2009 - September 15, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 11 - EP19 - EP21

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:28

Episodes 19 - 21
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 11 - EP19 - EP21

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:32

"Superhrdinka" Lydia odletela do vlhkých krajín k Jessiemu...KONEČNE! HOH vyhral Jeff a znova je on a Jordan v bezpečí. Vidno že sa blíži fonále už sa začínajú štiepiť aliancie - Jeff + Jordan, Russell + Michele, Kevin + Natalie. Nominácia neprekvapila Kevin a Natalie to čakali.
Russell začal byť dosť paranoidný. Natalie s Kevinom začali spriadať plán ako ho dostať z domu, celkom dobre zapracovali na Jordan a tá potom na Jeffovi. Jeff vyhral Veto a zachránil Kevinovi prdel a vlastne aj Natalie kedže Russella chcú všetci von. Neviem či je to najlepšia stratégia nechať si tam Kevina a zároveň s ním Natalie.
Stále fandín Jeff+Jordan+Michele a zdá sa mi že Kevin a Natalie po odchode Chimi a Lydie trochu znormálneli.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 11 - EP19 - EP21

Příspěvekod lacSzlo » 03 čer 2016, 19:10

Epizoda 19 - Tak na poslední chvíli uspořádaný dýchánek mezi Natalií a Lydií jsem fakt nečekal, myslel jsem, jak se budou za Jessiem do Jury house obě těšit, a ono nakonec naopak :D Zbytek nic moc, bavil Kevin při lhaní Jeffovi.
Soutěž o HoH dost netradiční, aspoň teda myslím, že jsem na ní ještě v dřívějšku (no, spíš budoucnu :D ) ještě v žádné sérii nenarazil. Taky se asi není co divit :D

Epizoda 20 - Tak s odchodem Chimy a Lydie je teď v domě dost slušná nuda. Vážně mě nijak extra nebaví sledovat Jeffa, jak deset minut zalejvá zahrádku. Kevin a Natalie jsou pěkně v pytli, přál bych si, aby se ten blindside na Russella povedl.

Epizoda 21 - Jsem fakt rád, že se Jeff rozhodl, jak se rozhodl, i když to přímo pro něj asi úplně nejlepší není, no, hlavně že je pro Kevina a Natalii. :D Michele je svá, sice moc nepředvádí, ale občas co vypouští z pusy, to je nad zlato. Vůbec celkově je to takovej dost podivnej člověk :D
Jo, a cameo Caseyho teda vůbec, ale vůbec nepotěšilo. Ten jeho otravnej hlas (a slovník) jsem znova a ještě v takový míře fakt slyšet nemusel :down:

Oblíbenci: Kevin, Michele, Natalie
(?)


Zpět na „Big Brother 11 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti