TAR S31 (US) - Epizoda 9

2019
ItalianManiac
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, Pearl Islands, Palau, China, Gabon, Tocantins, Heroes vs Villains, Philippines, Blood vs Water, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, AUS (2016-2019)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua

TAR S31 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod ItalianManiac » 13 čer 2019, 08:50

Epizoda 9
13.6.2019
A fan of Survivor & Australian Survivor
S01: Kelly, Rich; S02: Jeff, Elisabeth, Colby; S03: Lex, Ethan, Teresa; S04: Kathy, Rob; S05: Shii Ann; S06: Rob C, Alex, Christy; S07: Sandra, Ryno, Andrew; S09: Leann, Eliza, Chris; S10: Ian, Tom, Stephenie, Bobby Jon, James; S11: Brian, Judd, Jamie; S12: Cirie, Shane; S13: Ozzy, Penner; S14: Yau-Man, Rocky; S15: Courtney, James; S17: Randy, Corinne; S18: Tyson, Debbie, Coach, Stephen; S19: Russell H., Dave, Russell S.; S21: Alina, Kelly B.; S22: Rob, Stephanie; S23: Sophie, Ozzy, Coach; S24: Kim, Kat, Chelsea, Troyzan; S25: Malcolm, RC, Abi, Denise; S26: Reynold, Eddie; S27: Tyson, Kat, Hayden, Ciera; S28: Spencer, Sarah, LJ, Tasha; S29: Natalie, Reed; S30: Jenn, Joe, Mike; S31: Varner, Kelley, Ciera, Joe; S32: Jenny, Jason, Anna; S33: Adam, Ken, Jessica, Michaela; S34: Sandra, Varner; S35: Ali, Devon, Lauren; S36: Michael, Stephanie, Wendell; S37: Davie, Lyrsa, Nick; S38: Aurora, Chris, Reem, Victoria
AUS 2016: Rohan, Phoebe, Kristie, Matt, Kate, Nick; AUS 2017: Sarah, Luke, Jericho, Henry; AUS 2018: Jenna, Moana, Sam; AUS 2019: Daisy, David, Luke, Pia

Obrázek

b0bbycz
Garant

TAR S31 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod b0bbycz » 16 čer 2019, 08:22

Vyborna epizoda odehravajici se v Chorvatskem Splitu. Detour byly oba ukoly velmi tezke (hlavne to hlednai minci) a trvaly hodne dlouho, Roadblock oproti tomi relativne snazsi.

Nakonec vypadl posleni zbyvajici tym ze Survivora, tymy z TAR zatim dominuji, kdyz vyhrali vsechny dosavadni etapy.

Tesim se na dalsi etapu kde nas bude cekat Double U-Turn, sem zvedavy kdo bude obeti, jestli opet Colin a Christie, nebo nekdo jiny.

Spacecore
Nejoblíbenější série: Africa
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz
Nejméně oblíbené série: One World

TAR S31 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Spacecore » 07 črc 2019, 15:48

Hrozně napínavej díl. Strašně mě mrzí vypadnutí Chrise s Bretem, když byli ze Survivor párů nejsympatičtější a kor když nastartovali s takovým náskokem. Měli najít ty mince.

Finále vidím mezi Teamem Fun, Corey a tím druhým a zenovou dvojkou, s tím, že myslím, že druzí skončí Corey s přítelem a zenová dvojka vyhraje. Nepřeju to afgáncům a nicole s vitorem.

Tak jako tak jsou ve finále dost silné týmy a je to podívaná.

Survivorfans

TAR S31 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Survivorfans » 08 črc 2019, 09:12

Tenhle díl mě teda bohužel moc nenadchnul, soutěže byli hodně těžký a napínavost nechyběla. Bohužel se ale opět ukázalo vzít "jistotu" tu báseň, u který bylo jen otázka času za jak dlouho se to tým naučí. U potápění týmy akorát ztratili hromadu času a nic z toho neměli, vážně divný že toho našli tak málo za hromadu hodin.

Fakt mě štve, že to odsrali Chris a Brett, protože špatný nebyli a poslední díly docela váleli. Jen si bohužel vybrali špatný úkol a včas nepřešli.

Dál je mi jedno kdo vyhraje, fandím všem a nikdo mi nevadí. Jen mi přijde, že nejslabší sou momentálně Leo s Jamalem.

Zpět na „The Amazing Race S31 (U.S.)“