AU Survivor 2019: CvC II - EP06

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 468
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, Pearl Islands, Palau, China, Gabon, Tocantins, Heroes vs Villains, Philippines, Blood vs Water, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, AUS (2016-2019)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP06

Příspěvekod ItalianManiac » 04 srp 2019, 10:04

Epizoda 6
4.8.2019


Hurá, konečně se objevila šestá epizoda ke stažení! :hungry: Pokud někdo raději stahujete z torrentů, tak je S06E06 k nalezení na RARBG (na Pirate Bay zatím ne). Jinak už je odkaz samozřejmě i v Download sekci.

A teď k samotné epizodě. Zajímavé bylo, že jak soutěž o odměnu, tak soutěž o imunitu byla založená na tahání/držení provazu, nicméně obě soutěže byly dost neokoukané. Soutěž o odměnu bylo vlastně pouhé přetahování, ale prvek kyvadla to trochu oživil. Akorát mě při prvním bodu trochu zmátlo, že se kyvadlo při tom přetáhnutí vlastně zhouplo na opačnou stranu, ale pak už mi došlo, jak ten mechanismus vlastně fungoval. Vtipné také bylo, že do posledního kola proti Shaunovi nastoupil Ross jako obětní beránek, ale Shaun nakonec uklouznul a Ross tak vyhrál. Stát se může cokoliv!

Šampioni vyhráli odměnu a mohli si k ní přizvat někoho z kmene Aspirantů - logicky správně vybrali Badena, aby nakrmili jejich nejslabšího člena. V dalším zvratu si však Baden mohl vybrat někoho dalšího, takže opět logicky pozval Shauna - nejen jako útěchu za poslední kolo soutěže, ale i proto, aby se najedl jejich nejsilnější člen.

Při odměně pobavil Ross, jak se snažil pochopit, co studuje Baden a co je to ionosféra :D Také se opět setkali David a Shaun a mohli pokecat o imunitě. Shaun naštěstí pro Davida ještě nezjistil, že je jeho imunita falešná. David mu navíc nakecal další lži - že mu Aspirantskou imunitu předala Nova (aby případné obvinění z falešné imunity nepadlo na něj) a že Šampionskou imunitu už zahrál za Piu a vyhodili tak Stevena. Jo, na první pohled sice tato lež dávala smysl a aspoň se teď jeho imunity nebude chtít nikdo zbavit, ale David zřejmě nečekal, že to Shaun řekne ostatním Aspirantům a ti si to pak ověří u jiných Šampionů - jak se stalo hned během soutěže o imunitu. Mimochodem mě trochu mrzí, že jsou Aspiranti v editu natolik opomíjeni, že jsme ani neviděli scénu, jak se Casey dozvěděla od Shauna o Davidově skryté imunitě.

Soutěž o imunitu byla také nezvyklá, i když jsme něco podobného viděli v AUS 2016. Každopádně stát na té vratké plošince muselo být vážně nepříjemné (Baden psal na Redditu, že ještě před začátkem soutěže se ta plošinka několikrát samovolně propadla pod Piou a celkově byla dost vratká, proto se hráči nemohli moc hýbat a stáli jako sochy). Překvapilo mě, že za Šampiony stál nahoře Simon, i když tam prý musel stát chlap a ženská, takže to od Šampionů byla logická volba. ET je sice o dost starší než Simon, ale předvedl skvělý výkon.
Jak už jsem zmínila, Casey využila samoty na věžích a poptala se Šampionů, jestli David opravdu zahrál imunitu za Piu. Docela mě však překvapilo, že tato informace neměla v tomto díle žádnou dohru - že jsme neviděli hovory u Aspirantů, to je vzhledem k výsledku soutěže celkem logické, ale spíš jsem nechápala, proč této informace nevyužila Pia nebo dokonce sám Simon, který měl poté hlavu na špalku. :?
Nakonec došlo opět k souboji mezi Mattem a Lukem. Luke bojoval, co to šlo, ale Matt byl přece jenom čerstvější, tudíž imunitu opět prohráli Šampioni. Matt si samozřejmě nemohl odpustit zase nějaké namyšlené výkřiky, až i Abbey okomentovala, že se chová jako idiot. :fuck:

No a jak už jsem psala, myslela jsem, že nějak dojde na informaci o Davidovi a imunitě, kterou se Pia se Simonem dozvěděli od Casey, ale kde nic tu nic. Dokonce se nevzepřela ani Abbey, když David zmínil jako terč Piu, ačkoliv s ní má Abbey alianci. Takže ačkoliv vše bylo v editu zmíněno a pár náznaků se objevilo, stejně bylo už před kmenovkou víceméně jasné, že půjde buď ET nebo Simon. Volba nakonec padla na ETho (což bylo také jasné, když ET měl někde během dílu svou ragbyovou montáž a Simon opět pronesl asi pět a půl slova).

Nicméně decimace Šampionů už nemohla trvat o moc déle, takže v příštím díle nás čeká promíchání kmenů. Aspoň snad konečně blíže poznáme nějaké nové Aspiranty! :hungry:

Dojmy po EP06:
:idea: - Daisy, Luke, Pia, Harry, Baden, John, Shaun, David (pořád mu fandím, ale moc se mu vážně dostává do hlavy a určitě ho čeká parádní blindside)
:? - Andy, Janine, Ross
:down: - ET, Matt, Casey
A fan of Survivor & Australian Survivor
S01: Kelly, Rich; S02: Jeff, Elisabeth, Colby; S03: Lex, Ethan, Teresa; S04: Kathy, Rob; S05: Shii Ann; S06: Rob C, Alex, Christy; S07: Sandra, Ryno, Andrew; S09: Leann, Eliza, Chris; S10: Ian, Tom, Stephenie, Bobby Jon, James; S11: Brian, Judd, Jamie; S12: Cirie, Shane; S13: Ozzy, Penner; S14: Yau-Man, Rocky; S15: Courtney, James; S17: Randy, Corinne; S18: Tyson, Debbie, Coach, Stephen; S19: Russell H., Dave, Russell S.; S21: Alina, Kelly B.; S22: Rob, Stephanie; S23: Sophie, Ozzy, Coach; S24: Kim, Kat, Chelsea, Troyzan; S25: Malcolm, RC, Abi, Denise; S26: Reynold, Eddie; S27: Tyson, Kat, Hayden, Ciera; S28: Spencer, Sarah, LJ, Tasha; S29: Natalie, Reed; S30: Jenn, Joe, Mike; S31: Varner, Kelley, Ciera, Joe; S32: Jenny, Jason, Anna; S33: Adam, Ken, Jessica, Michaela; S34: Sandra, Varner; S35: Ali, Devon, Lauren; S36: Michael, Stephanie, Wendell; S37: Davie, Lyrsa, Nick; S38: Aurora, Chris, Reem, Victoria
AUS 2016: Rohan, Phoebe, Kristie, Matt, Kate, Nick; AUS 2017: Sarah, Luke, Jericho, Henry; AUS 2018: Jenna, Moana, Sam; AUS 2019: Daisy, David, Luke, Pia

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 423
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33
S AU: S03
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2019: CvC II - EP06

Příspěvekod hozu » 05 srp 2019, 14:26

Já jsem tedy osobně dost nepochopil, proč šel ET na místo Simona. Podle soutěží mi přišlo, že právě on je mnohem vhodnější člen týmu. Ale asi mi to uteklo. Je ovšem možné, že na Simonův velký moment nás ještě čeká, ale kdo ví. Ten jeho edit je v vzhledem k tomu kolik prostoru Šampioni mají, dost bídný. A osobně mi nepřijde jako persona typu Benji :D

Soutěže byly opět parádní. Ta o odměnu mě bavila trošku víc. Přetahování bylo docela napínavé. Závěrečný Rossův duel s Shaunem mě dost překvapil. Škoda, že Šampiony produkce trochu vypekla s tím, že i Baden si mohl vzít další osobu.
Celkově jsou mi ale Šampioni vcelku sympatická skupina, ačkoliv možná je to jen tím nepoměrem, kolik o nich slyšíme a kolik o Contenders.

Na příště se avizuje něco velkého, jsem docela napjatý
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (3) Luke, Sarah, AK (4) Benji, Shonella, Brian (5)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

sheldom
Příspěvky: 119
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05

AU Survivor 2019: CvC II - EP06

Příspěvekod sheldom » 09 srp 2019, 09:06

David si až moc věří a tak si vymýšlí všemožné lži, ale příště nás čeká swap a to by se mu mohlo vymstít pořádným blindsidem, jinak v této epizodě od Champions nebylo skoro nic slyšet ani vidět od Simona a Luka, ten Luke mě mrzí a o Simonovi pořád nevím, co si myslet, když nám od něho skoro nic neukázali, tak snad se to po swapu zlepší :) :)
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Jonathan, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Jonathan; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, John
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host