AU Survivor 2019: CvC II - EP07

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 468
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, Pearl Islands, Palau, China, Gabon, Tocantins, Heroes vs Villains, Philippines, Blood vs Water, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, AUS (2016-2019)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 05 srp 2019, 15:23

Epizoda 7
5.8.2019


Po předchozí méně záživné epizodě opět další skvělý díl! :hungry:

Po pár scénách z obou táborů došlo na scénu, kdy Shaun řekl Andymu o své imunitě. Škoda ale, že pořád nevíme, jak se o Davidově imunitě dozvěděla Casey (viz minulá soutěž o imunitu). Andy slíbil, že o ní nikomu neřekne, což mu nevydrželo ani do konce tohoto dílu :D

Poté nadešel očekávaný tribe swap. Na swapech v AU Survivoru se mi líbí, že na rozdíl od US nerespektují předchozí počty členů v kmenech, ale nové kmeny opět rozdělí rovnoměrně (opravte mě, pokud se mýlím). US Survivor by soutěžící proházel opět na 7 nových Champions a 11 nových Contenders, ale v AUS proběhlo rozdělení na 9+9. Naopak mě trochu mrzí, že pak nové kmeny nedostanou nějaká neutrální fidžijská jména, ale dál se jede Champions vs. Contenders.
(EDIT: Ajo, to s těma kmenovýma imunitama mi vůbec nedošlo) :oops:

Přehled nového rozdělení kmenů:
Champions 2.0: David, Luke, Andy, Baden, Daisy, Hannah, John, Sam, Sarah
Contenders 2.0: Abbey, Janine, Pia, Ross, Simon, Casey, Harry, Matt, Shaun
Na první pohled to vypadá, že u nových Contenders mají Šampioni převahu, ale Simon byl u nich další na řadě a je otázkou, jestli s nimi bude dál držet nebo přeběhne k Aspirantům. Zajímavostí také je, že je v menšině Shaun s falešnou imunitou - tudíž s ní možná bude chtít někoho (nebo sebe) zachránit, ale nepovede se (taky nechápu, že se od té výměny na tu imunitu ještě nepodíval). Navíc Janine vyšel její dlouhodobý plán a nyní je v kmeni Aspirantů s Aspirantskou imunitou, tudíž by pro ni už měla být platná. Při představování v táboře nových Contenders také pobavil Harry svou historkou o falešném synovi Oscarovi, díky níž získal sympatie u ženské aliance ze Šampionů.
U nových Champions je rozdělení horší a moji favoriti David a Luke jsou v absolutním obležení Aspirantů, ale oba mají platné skryté imunity (David měl sakra kliku, že s Šampionskou imunitou nebyl prohozen k Aspirantům, kde by asi ztratila platnost).

Soutěž o imunitu byla opět neokoukaná - líbí se mi, že AUS využívá soutěže na výdrž i v týmovém provedení, což v US také moc často nevidíme (soutěže na výdrž se prakticky objevují až v individuální fázi). Každopádně vydržet v podřepu skoro hodinu - Abbey s Janine i Sam s Daisy si vážně zaslouží respekt. Lukeova prosba, aby Abbey s Janine schválně prohráli soutěž, byla celkem logická - přece jenom mají Šampioni u Růžových převahu a zachránili by tak i Šampiony u Modrých, ale prohrou by mohli klesnout v očích svého kmene a na radě by se to pak mohlo obrátit proti nim. Abbey s Janine však vydržely a na kmenovku tak poslali nové Champions.

Podle počtů to vypadalo, že David s Lukem jsou určitě v ohrožení, pokud oba nezahrají své imunity. Navíc se oba hodně snažili povídat si s Aspiranty a vytvářet paranoiu, ale třeba Sam i Baden jim nic přislíbit nechtěli. Andy však už asi nedokázal skrývat svoje superfanouškovství, vymyslel komplikovaný plán s hodem mincí a navíc vykecal ostatním Aspirantům o Shaunově imunitě, čímž ztratil důvěru u Daisy. Pak už jenom stačilo dát dohromady Lukea, Davida, Daisy, Johna a Badena.

Ještě před kmenovkou jsem si říkala, že určitě poletí někdo ze dvojice Luke/David, protože Sam za celých 7 dílů neměla ještě ani jednu zpověď, ale nakonec opravdu vypadla Sam. Jako blindside na diváky sice dobrý, ale samotné Sam mi bylo docela líto, protože vypadnout bez jediné zpovědi, to se ještě nepodařilo nikomu z US Survivoru. Někdo sice může argumentovat, že třeba neměla na kameru co nabídnout, ale Harry se na Redditu vyjádřil, že Sam byla v kmeni Aspirantů jeho hlavní spojenkyně a dost spolu řešili taktiku - nebo třeba když v minulém díle hrál Andy s Johnem kriket, Sam s Harrym šli hledat imunitu. Škoda, že jsme takové věci vůbec neviděli. Za to mají australští editoři velký mínus, jelikož můžou využívat mnohem víc času než američtí, ale stejně nám Sam vůbec nepředstavili.

Ještě bych zmínila, že Luke s Davidem musí mít vážně nervy ze železa, když se nenechali zviklat a nezahráli své imunity. :heat:

Dojmy po EP07:
:idea: - David, Daisy, Luke, Pia, Harry, Baden, John, Shaun
:? - Janine, Ross
:down: - Matt, Casey, Andy, Sam
A fan of Survivor & Australian Survivor
S01: Kelly, Rich; S02: Jeff, Elisabeth, Colby; S03: Lex, Ethan, Teresa; S04: Kathy, Rob; S05: Shii Ann; S06: Rob C, Alex, Christy; S07: Sandra, Ryno, Andrew; S09: Leann, Eliza, Chris; S10: Ian, Tom, Stephenie, Bobby Jon, James; S11: Brian, Judd, Jamie; S12: Cirie, Shane; S13: Ozzy, Penner; S14: Yau-Man, Rocky; S15: Courtney, James; S17: Randy, Corinne; S18: Tyson, Debbie, Coach, Stephen; S19: Russell H., Dave, Russell S.; S21: Alina, Kelly B.; S22: Rob, Stephanie; S23: Sophie, Ozzy, Coach; S24: Kim, Kat, Chelsea, Troyzan; S25: Malcolm, RC, Abi, Denise; S26: Reynold, Eddie; S27: Tyson, Kat, Hayden, Ciera; S28: Spencer, Sarah, LJ, Tasha; S29: Natalie, Reed; S30: Jenn, Joe, Mike; S31: Varner, Kelley, Ciera, Joe; S32: Jenny, Jason, Anna; S33: Adam, Ken, Jessica, Michaela; S34: Sandra, Varner; S35: Ali, Devon, Lauren; S36: Michael, Stephanie, Wendell; S37: Davie, Lyrsa, Nick; S38: Aurora, Chris, Reem, Victoria
AUS 2016: Rohan, Phoebe, Kristie, Matt, Kate, Nick; AUS 2017: Sarah, Luke, Jericho, Henry; AUS 2018: Jenna, Moana, Sam; AUS 2019: Daisy, David, Luke, Pia

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 423
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33
S AU: S03
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2019: CvC II - EP07

Příspěvekod hozu » 06 srp 2019, 13:28

Hodně dobrá epizoda. To promíchání bylo teda dost šílené. Luke + David a sedm Contenders bylo dost na pováženou. Taky jim fandím, respektive spíš Lukovi, David má spíš momenty, ale i tak to nevypadalo kdo ví jak dobře. Měli sice HII, jenže, k čemu oddálit jednu TC, když by pak asi letěli.
Nakonec se ale zbylí Contenders docela rozsypali, což mě dost překvapilo. Pro diváka ale určitě zajímavé. To ohledně Sam a počtu zpovědí mi přijde docela hrozné. Divím se, že ani v její poslední epizodě nedostala trochu prostoru. Na druhou stranu bych nebyl překvapen, kdyby jsme se teď celkově zbavili toho "balastu" bez zpovědí.
Ale teda ty nervy jako Luke a David a nezahrát HII bych chtěl taky mít. Dost se těším na výrazy ostatních v následující epizodě :D .

Jinak k tomu přejmenování kmenů. Oni to tak nechali i v minulé sérii, přičemž teď mi to přijde ještě podstatnější podle mého, jelikož tam kolují ty kmenové HII. Je jinak docela vtipné, jak Janine ten trik s ponecháním si té HII vyšel :D

Co mě ještě docela pobavilo, bylo to "falešné dítě." Některé přístupy hráčů mě nepřestávají překvapovat. Ještě, že v AusSurv jsou návštěvy blízkých až tak pozdě, takže to Harry asi řešit nebude muset. Myslím si :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (3) Luke, Sarah, AK (4) Benji, Shonella, Brian (5)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

sextant
Příspěvky: 317
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor 2019: CvC II - EP07

Příspěvekod sextant » 06 srp 2019, 13:58

Mně se epizoda líbila. Jen to promíchání nemám rád. Ještě když je uděláno tak vtipně, že původní kmeny jsou namíchány půl na půl. Já osobně mám nejraději systém Palau. Kmen, který je slabý, ať nakonec zcela zmizí, ale to se už asi nenosí. ItalienManiac psala o chybějících představeních hráčů což se mi také nelíbí a navíc tato epizoda byla kratší o 10 až 15 minut, takže by byl čas to o loučení natáhnout.
Jsem zvědav jak si kmeny povedou dál. Nejlépe je, když jsou stavy vyrovnané (pokud to není systém Palau :) .

sheldom
Příspěvky: 119
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05

AU Survivor 2019: CvC II - EP07

Příspěvekod sheldom » 10 srp 2019, 12:53

Epic blindside, Luke s Davidem se ze začátku snažili někoho přetáhnout, potom to "vzdali" a přišla za nimi s plánem Daisy. Ono se není co divit, zbavit se za 15 dní jenom jednoho člověka a hned ze začátku, evidentně se Daisy k Sam objevila ponorková nemoc a Andy to prozrazením HII dovršil. :)
Zajímalo by mě, jestli to byl plán produkce na nové složení týmů nebo to tam náhodou vyšlo, spíš bych se ale přikláněl k produkci, protože jestli jsem si dobře všiml, měl JLP dva pytle pro oba kmeny. Ale taky se mi líbí, že vznikly dva kmene o stejném počtu, protože když někdo, kdo měl většinu skončí v menšině, je to docela smůla.
Ad sextant: Palau byla taková výjimka, jeden kmen byl postupně vyházen až skončil jediný hráč, naopak druhý zůstal v celé síle, tam nastalo takové "minisloučení" :)
Pokud se nepletu, konečně měl Simon první zpověď, ale zůstává tam plno nepředstaveným nebo bez zpovědi, tam se nechme překvapit, jak to bude pokračovat ;)
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Jonathan, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Jonathan; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, John
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 468
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, Pearl Islands, Palau, China, Gabon, Tocantins, Heroes vs Villains, Philippines, Blood vs Water, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, AUS (2016-2019)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 10 srp 2019, 20:46

sheldom píše:Zajímalo by mě, jestli to byl plán produkce na nové složení týmů nebo to tam náhodou vyšlo, spíš bych se ale přikláněl k produkci, protože jestli jsem si dobře všiml, měl JLP dva pytle pro oba kmeny.


Oni většinou dávají jeden pytel pro muže a druhý pro ženy, aby byly kmeny rovnoměrně rozdělené i z hlediska pohlaví ;)
A fan of Survivor & Australian Survivor
S01: Kelly, Rich; S02: Jeff, Elisabeth, Colby; S03: Lex, Ethan, Teresa; S04: Kathy, Rob; S05: Shii Ann; S06: Rob C, Alex, Christy; S07: Sandra, Ryno, Andrew; S09: Leann, Eliza, Chris; S10: Ian, Tom, Stephenie, Bobby Jon, James; S11: Brian, Judd, Jamie; S12: Cirie, Shane; S13: Ozzy, Penner; S14: Yau-Man, Rocky; S15: Courtney, James; S17: Randy, Corinne; S18: Tyson, Debbie, Coach, Stephen; S19: Russell H., Dave, Russell S.; S21: Alina, Kelly B.; S22: Rob, Stephanie; S23: Sophie, Ozzy, Coach; S24: Kim, Kat, Chelsea, Troyzan; S25: Malcolm, RC, Abi, Denise; S26: Reynold, Eddie; S27: Tyson, Kat, Hayden, Ciera; S28: Spencer, Sarah, LJ, Tasha; S29: Natalie, Reed; S30: Jenn, Joe, Mike; S31: Varner, Kelley, Ciera, Joe; S32: Jenny, Jason, Anna; S33: Adam, Ken, Jessica, Michaela; S34: Sandra, Varner; S35: Ali, Devon, Lauren; S36: Michael, Stephanie, Wendell; S37: Davie, Lyrsa, Nick; S38: Aurora, Chris, Reem, Victoria
AUS 2016: Rohan, Phoebe, Kristie, Matt, Kate, Nick; AUS 2017: Sarah, Luke, Jericho, Henry; AUS 2018: Jenna, Moana, Sam; AUS 2019: Daisy, David, Luke, Pia

Obrázek


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů