AU Survivor 2019: CvC II - EP08

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 468
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, Pearl Islands, Palau, China, Gabon, Tocantins, Heroes vs Villains, Philippines, Blood vs Water, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, AUS (2016-2019)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP08

Příspěvekod ItalianManiac » 06 srp 2019, 13:14

Epizoda 8
6.8.2019


Hozu pode mnou už to všechno pěkně shrnul, líp bych to nenapsala ;)

Musím říct, že po 8 epizodách bych tuto sérii nominovala na nejlepší sérii AUS, možná i jednu z nejlepších sérií vůbec. Oproti loňským CvC je plná lidí, co chtějí a někteří hlavně i umí hrát (nebo ti "mateship & loyalty" sportovci povyletěli už na začátku).

Soutěže mě hodně baví - tady by se US Survivor mohl přiučit, jak oživit některé opakující se soutěže a přesto si nezruinovat budget - třeba to plavání proti proudu, super napínavá soubojová soutěž - "a přitom taková blbost, co" :D
Navíc mě tyhle soubojové soutěže neskutečně baví, protože je super pozorovat rivalitu mezi některými hráči (např. Matt a Luke jsou jistota).
Ale přesně jak píše Hozu, stejně to psali i Harry s Badenem na Redditu - u té plošiny se proud jejím vlivem trochu zpomaloval, ale tu stranu měli podle té tyče na držení přidělenou Contenders, což je asi lehce zvýhodnilo.

Po odměně Harry našel imunitu, která ho nejspíš zachrání na příští kmenovce, jelikož je podle hovorů asi další na řadě. Taky mě překvapilo, jak rychle se Aspiranti rozkládají - nejen v Champions 2.0, kde jich půlka přeběhla k Lukeovi a Davidovi, ale i u Contenders 2.0, kde se Casey a Harry navzájem hází přes palubu. Kdyby drželi všichni čtyři spolu, třeba by se jim naopak podařilo rozložit těch pět Šampionů (třeba přetáhnout Simona?). No, jak zmínil tuším Luke nebo David, možná je to tím, že Aspiranti byli od začátku hry jen na jedné kmenovce a tak neměli možnost ozkoušet pevnost svých vazeb nebo vytvořit nějakou alianci "pevného jádra", jako to právě udělali Luke, David a spol.

Soutěž o imunitu byla taky zajímavá - "topící" soutěž v týmovém podání. Taky mě překvapilo, že do "podvodní rakve" šla Sarah - nejen kvůli jejímu zážitku s tsunami, ale také proto, že by bylo výhodnější dát dovnitř menšího a hubenějšího člověka (čím menší člověk, tím víc by bylo potřeba kbelíků vody na vyplnění prostoru). Nicméně Sarah se držela slušně a vydržela dlouho, ale bohužel pro Champions to nestačilo.

No a po soutěži to vypadalo, že domů půjde jednoznačně Sarah, ale Andy nám to svou ukecaností trochu ozvláštnil. Jak jsem někde četla, žádná konverzace v Survivoru není soukromá, takže se nemůže na Sarah zlobit, že jeho hovor s Daisy zaslechla. A když už, tak si má dát větší pozor, například s Daisy odejít na pláž nebo do lesa, kde je nikdo neuslyší. Dle následujících událostí to chvíli vypadalo, že terč nakonec padne na Andyho, ale jak správně řekli David s Lukem - někdy je lepší useknout hadovi hlavu, ale když už je ten had neškodný, není to potřeba. Navíc by nebylo logické vyhodit Andyho a nechat si Sarah, když se Sarah v některých soutěžích neosvědčila a naopak Andy v nich vynikal. Superfan Andy avšak v očích všech ostatních ztratil důvěru a bude ji zřejmě těžko získávat zpátky.

Next time on Australian Survivor: Shaun KONEČNĚ rozbalí imunitu - a zjistí, že je falešná, což při soutěži prozradí Daisy. Proč mám ale takové neblahé tušení, že se všechno nakonec obrátí proti Daisy? :?

Dojmy po EP08:
:idea: - David, Daisy, Luke, Pia, Harry, Baden, John, Shaun
:? - Janine, Ross
:down: - Matt, Casey, Andy
A fan of Survivor & Australian Survivor
S01: Kelly, Rich; S02: Jeff, Elisabeth, Colby; S03: Lex, Ethan, Teresa; S04: Kathy, Rob; S05: Shii Ann; S06: Rob C, Alex, Christy; S07: Sandra, Ryno, Andrew; S09: Leann, Eliza, Chris; S10: Ian, Tom, Stephenie, Bobby Jon, James; S11: Brian, Judd, Jamie; S12: Cirie, Shane; S13: Ozzy, Penner; S14: Yau-Man, Rocky; S15: Courtney, James; S17: Randy, Corinne; S18: Tyson, Debbie, Coach, Stephen; S19: Russell H., Dave, Russell S.; S21: Alina, Kelly B.; S22: Rob, Stephanie; S23: Sophie, Ozzy, Coach; S24: Kim, Kat, Chelsea, Troyzan; S25: Malcolm, RC, Abi, Denise; S26: Reynold, Eddie; S27: Tyson, Kat, Hayden, Ciera; S28: Spencer, Sarah, LJ, Tasha; S29: Natalie, Reed; S30: Jenn, Joe, Mike; S31: Varner, Kelley, Ciera, Joe; S32: Jenny, Jason, Anna; S33: Adam, Ken, Jessica, Michaela; S34: Sandra, Varner; S35: Ali, Devon, Lauren; S36: Michael, Stephanie, Wendell; S37: Davie, Lyrsa, Nick; S38: Aurora, Chris, Reem, Victoria
AUS 2016: Rohan, Phoebe, Kristie, Matt, Kate, Nick; AUS 2017: Sarah, Luke, Jericho, Henry; AUS 2018: Jenna, Moana, Sam; AUS 2019: Daisy, David, Luke, Pia

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 423
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33
S AU: S03
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2019: CvC II - EP08

Příspěvekod hozu » 07 srp 2019, 00:17

Nevím kde chodí produkce na ty soutěže, ale je neskutečné jak dokáží stále překvapovat s novými a originálními výzvami. To plavání v protiproudu je vlastně tak jednoduchý nápad, přitom neskutečně napínavá soutěž. I když se mi zdálo, že nalevo byl proud maličko slabší.

Andy a Sarah docela rozdýchavali tu předchozí TC. Trochu jsem myslel, že to vrátí Andyho trochu na zem, ale spíš než jako nejlepšího hráče Survivoru, to z něj udělalo vcelku veselou loutku. Vypadá to, že by se mohl dostat daleko, ale asi ne z důvodů, s jakými to vidí on.

U soutěže o imunitu mě docela překvapilo, že Sarah šla do té části, kde se nechala polévat vodou.

TC byla víceméně očividná, ale opět jsem byl vcelku napjatý, jestli přeci jen toho Andyho nakonec nedají.
Davidovo: "I think a blindside is the most humane way to put someone down," pobavilo. :D

Příště další epizoda z "fake idol saga." Jak psali i na twitteru, tohle je neskutečně zábavná a nosná linka. Když Daisy víceméně změnila strany jen díky tomu :D . Jsem zvědav, jak to dopadne.

Oblíbení hráči: Daisy, Luke, Ross, Janine, Pia
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (3) Luke, Sarah, AK (4) Benji, Shonella, Brian (5)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

sextant
Příspěvky: 317
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor 2019: CvC II - EP08

Příspěvekod sextant » 07 srp 2019, 14:29

Mně se epizoda líbila. Máte pravdu, že soutěže jsou neotřelé a nápadité. Na druhé straně ve většině případů jsou zaměřeny spíše na sílu než na strategii a chytrost. Chybí mi soutěže končící skládačkami, ale jsme na začátku, třeba se ještě dočkám.
Vyřazení Sarah mně celkem nepřekvapilo. Andy je vynikající v soutěžích kde se něčím hází a byla by pitomost se jej v kmenové části zbavit. Zatím nebyla použita žádná skrytá imunita tak jsem zvědav kdy někdo vyrukuje s ní jako první. Také bude zajímavé jak se vyrovná hráč s falešnou imunitou.
To, že jsme měli epizody ke stažení o den déle celkem asi moc nevadilo. Alespoň jsme se měli na co těšit.

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 148
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

AU Survivor 2019: CvC II - EP08

Příspěvekod zdenek000 » 08 srp 2019, 21:44

Ty soutěže jsou fakt 10/10. Kam se hrabe v tomto ten americkej. Vždycky jsem zbožňoval soutěže na výdrž než z toho US udělalo každou výzvu o imunitu.
Australani, klobouk dolů.
Hudba a napětí jsou naprosto luxusní.
Hodinka survu pro mě uběhne vždycky v pohodě a Australani >>>>>>>>>>>>>> Američani.

Má to však svoje ALE!!! a tím myslím edit. Ve srovnání s US je to pořád o několik levelů výš, ale mít 8 epizod bez toho, aniž by Hannah dostala zpověď, kdy David jich má asi 40 za epizodu, je trochu dost. Neříkám, že by to mělo být vyrovnaný, ale proboha aspoň něco. Doteď je mi Sam líto, za to,jak ji ukázali. Nehledě na tom,jak dobrý byl ten edit.
Nebo, klidně ať dají Davidovi víc zpovědí než ostatním, ale ať se proboha neopakují. 3/4 jeho zpovědí jsou naprosto stejný a to: Mám veškerou moc. Jsem nejlepší. Všichni chodí za mnou se radit. Jsem king kmene. Leze mi to dost na nervy a i samotný David. :cry:

To je asi jediná negativní věc, kterou bych vytknul. Už ani chudák Luke nedostává skoro žádný prostor a Luke je prostě King of the jungle :D
Dále doufám, že bude aspoň ještě jedno promíchání nebo něco, jelikož se absolutně nedokážu představit, že by New Champions mohli vyhrát.
Každopádně cast je mi sympatickej, i když mě ta série nebaví tolik jako ty předchozí (pořád lepší než 90% US sérií za posledních 10 let)

:idea: Harry, Ross, Pia, Luke
v pohodě: Baden, Abbey, Matt, Janine, John
ujdou: Shaun, Daisy
:down: Andy (něčím mi prostě nesedí), David (příliš mnoho kamery nikomu nesedí viz. EOE)
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

sheldom
Příspěvky: 119
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05

AU Survivor 2019: CvC II - EP08

Příspěvekod sheldom » 12 srp 2019, 09:01

Taky mi přišlo, že byl proud u plošiny menší, proč by se taky později k ní všichni snažili dostat? :D
Andy velmi rychle změnil stranu, na superfana to není zrovna originální strategie :dance: a navíc jeho ukecanost ho málem stála krk, nakonec však nejspíš zvítězilo to, že je na výzvách mnohem užitečnější než Sarah :)
David má obrovský prostor, trochu mě mrzí, že je to například na úkor Luka, ale pořád mám pocit, že na Davida se musí chystat obří blindside a
Spoiler!
Luke sice ze začátku říkal, že je David jeho chráněnec podobně jako byl Jericho v S04 a všichni jistě víme, jak ta série dopadla, ale David je úplně jiný případ než Jericho
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Jonathan, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Jonathan; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, John
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host