AU Survivor 2019: CvC II - EP09

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 468
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, Pearl Islands, Palau, China, Gabon, Tocantins, Heroes vs Villains, Philippines, Blood vs Water, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, AUS (2016-2019)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP09

Příspěvekod ItalianManiac » 11 srp 2019, 11:18

Epizoda 9
11.8.2019


Tak máme za sebou první neeliminační epizodu :D

Ale popořadě. Nejdříve jsme se opět dozvěděli něco víc o Harryho falešném synovi Oscarovi. Akorát jsem ze sestřihů tak nějak tušila, že se jeho lež asi brzo provalí, protože Harry očividně neví, co děti ve 3 letech dělají a nedělají :D
Taky mě docela pobavilo, že se Shaun na tu fake skrytou imunitu nakonec nepodíval sám, ale musela mu to říct Janine. :lol:

Soutěž o odměnu byla opět taková neotřelá. Sice jsme podobný souboj se shazováním sošky viděli několikrát už v US, ale líbí se mi, že Australani vždycky vezmou nějakou klasickou soutěž a změní v ní jeden nebo víc prvků, takže to není taková nuda.
(Navíc celá soutěž propršela a tak jsme se mohli kochat Jonathanem v mokrém tričku, mňam dopí*i! :eee: :love: )
Trochu děsivě vypadal souboj Daisy s Abbey, kdy si Abbey lehce poranila už dříve zraněné koleno z fotbalu, takže byli přivoláni i doktoři. Naštěstí to nic vážnějšího nebylo a nemuselo dojít na medevac.
(Spoiler k AUS 2018)
Spoiler!
(I když to lehce připomnělo zranění Jenny z minulé série)

Po soutěži také Shaun řekl Daisy o falešné imunitě od Davida. Daisy překvapila, že s tím ihned nesouhlasila, ale takticky to možná bude správné. Jak jsem psala minule, David by při případném blindsidu mohl zahrát imunitu a vše by se obrátilo proti Daisy.

Odměnu nakonec konečně vyhráli Champions a kromě toastů získali i talíře se vzkazy z domova. Taky zajímavější nápad než obyčejné dopisy, jenom škoda, že jsme neviděli talíř od Hannah nebo Andyho (chudák Hannah je v editu opomíjená podobně jako Sam). Taky je škoda, že si chudák John spálil svůj talíř toastovačem, ale vzápětí pobavilo, že tvůrci AUSvivora prostě museli otitulkovat Lukea v této chvíli :lol:

Soutěž o imunitu bylo klasické stavění věže z kostek, ale opět byly přidané nové prvky (přesekání lana, transport kostek a síť). Imunitu nakonec vyhráli Champions, i když jejich stavění věže bylo dost o nervy a několikrát to vypadalo, že celá spadne. Na kmenovku se tak konečně podívali i noví Contenders - když ale JLP oznámil, že Champions přijdou jako diváci, čuchala jsem z toho nějaký neeliminační twist.

Během hovorů v táboře to vypadalo, že jasný terč bude Harry, který má však skrytou imunitu. Pověřil Casey, aby rozšířila drby o jeho skryté imunitě mezi bývalé Šampiony a bývalí Aspiranti tak měli při dělení hlasů větší šanci vyhodit někoho ze Šampionů. Casey však nedošlo, že v případě dělení hlasů by druhým terčem mohla být jasně ona, protože Matta ani Shauna by Šampioni nevyhodili kvůli soutěžím. Nebýt toho twistu, myslím si, že by domů šla určitě ona.

Na kmenovce si sice Harry svýma kecama možná podkopal hru do budoucna, ale kdyby nedošlo na twist, třeba by se díky imunitě ve hře udržel o jedno kolo navíc (nebo by šla Casey). Taky Ross odhalil jeho lež o falešném synovi :D
Naštěstí se hráči o twistu dozvěděli před hlasováním (pochopitelně, když hlasovali Champions), takže Harry si nevyplácal skrytou imunitu. Místo toho šli hlasovat Champions a hlasovali pro toho, koho chtějí přetáhnout od Contenders k sobě. Shaun jakožto nejsilnější hráč byl jasná a také jednohlasná volba, byť David se při hlasování tvářil dost kysele (Baden na Redditu zmínil, že vzhledem k jejich účasti na kmenovce Contenders čekali nějaký podobný twist/swap, tak se všichni dohodli předem na Shaunovi). No a Contenders jsou do budoucna asi docela v loji, protože většina nejsilnějších hráčů jsou u Champions. Harry se ještě může zachránit imunitou, takže další na řadě bude nejspíš Casey.

Dojmy po EP09:
:idea: - David, Daisy, Luke, Pia, Harry, Baden, John, Shaun
:down: - Matt, Casey, Andy
A fan of Survivor & Australian Survivor
S01: Kelly, Rich; S02: Jeff, Elisabeth, Colby; S03: Lex, Ethan, Teresa; S04: Kathy, Rob; S05: Shii Ann; S06: Rob C, Alex, Christy; S07: Sandra, Ryno, Andrew; S09: Leann, Eliza, Chris; S10: Ian, Tom, Stephenie, Bobby Jon, James; S11: Brian, Judd, Jamie; S12: Cirie, Shane; S13: Ozzy, Penner; S14: Yau-Man, Rocky; S15: Courtney, James; S17: Randy, Corinne; S18: Tyson, Debbie, Coach, Stephen; S19: Russell H., Dave, Russell S.; S21: Alina, Kelly B.; S22: Rob, Stephanie; S23: Sophie, Ozzy, Coach; S24: Kim, Kat, Chelsea, Troyzan; S25: Malcolm, RC, Abi, Denise; S26: Reynold, Eddie; S27: Tyson, Kat, Hayden, Ciera; S28: Spencer, Sarah, LJ, Tasha; S29: Natalie, Reed; S30: Jenn, Joe, Mike; S31: Varner, Kelley, Ciera, Joe; S32: Jenny, Jason, Anna; S33: Adam, Ken, Jessica, Michaela; S34: Sandra, Varner; S35: Ali, Devon, Lauren; S36: Michael, Stephanie, Wendell; S37: Davie, Lyrsa, Nick; S38: Aurora, Chris, Reem, Victoria
AUS 2016: Rohan, Phoebe, Kristie, Matt, Kate, Nick; AUS 2017: Sarah, Luke, Jericho, Henry; AUS 2018: Jenna, Moana, Sam; AUS 2019: Daisy, David, Luke, Pia

Obrázek

sheldom
Příspěvky: 119
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05

AU Survivor 2019: CvC II - EP09

Příspěvekod sheldom » 13 srp 2019, 12:37

Docela špatný twist, u Champions to byla jasná volba.
Po této epizodě už ale nechápu chování určitých lidí:
-Simon, proč se pořád drží exChampions, když byl jasně další kandidát na vyřazení, takže by byl přinejlepším 5. :?
-Shaun, to mu vážně musela říct až Janine, aby se na tu falešnou HII konečně podíval :? :? :?
-Casey, nějak se to snaží hrát na obě strany, ale vůbec se jí to nedaří :?

Pobavil Luke při odměně :D a Matt při kmenovce :D
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Jonathan, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Jonathan; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, John
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host