AU Survivor 2019: CvC II - EP10

Savusavu, Fiji
2019
ItalianManiac
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, Pearl Islands, Palau, China, Gabon, Tocantins, Heroes vs Villains, Philippines, Blood vs Water, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, AUS (2016-2019)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua

Příspěvekod ItalianManiac » 12 srp 2019, 13:06

Epizoda 10
12.8.2019

Tož co to bylo? Tomu říkám další blindside (nejen na hráče, ale i na diváky) :D

Nejdříve jsme viděli, jak rychle zapadl Shaun do svého nového kmene. Je vidět, že měl se všemi původními Aspiranty (možná kromě sociopata Andyho) hodně silné pouto. Akorát to dle očekávání dost ohrozilo Davea a Lukea.
U Contenders jsme se taky konečně dozvěděli původ Harryho "párátka" - chce tak vzdát hold Nickovi z David vs. Goliath. To jsem nečekala, podle jeho dalšího chování a výrazu bych tipla spíš Boston Roba nebo tak někoho :D

Soutěž o imunitu byla opět zajímavá a produkce už po několikáté využila "Towers of Terror". Při příchodu na soutěž pobavili noví Champions, kteří po vzoru Harryho Jak níže píše Hozu, svou chvilku slávy si konečně užil Simon a ukázal něco ze svého sportovního umu. Přesnost jeho střílení byla neskutečná! Obdiv si také zaslouží Ross, který ukázal trénovanost svých plic ze surfingu a pod vodou vydržel neskutečně dlouho. Ačkoliv tedy Contenders byli v začátku soutěže dost pozadu, Simon s Rossem rychle dohnali ztrátu a nakonec vyhráli celou soutěž i imunitu.

No a následný scrambling v táboře Champions byla neskutečná mela. Dělení hlasů mezi Davea a Lukea, žaludeční slabost u Hannah, flip od Andyho... Nejdřív to vypadalo, že duo Dave & Luke imunity nakonec nezahrajou, ale díky špatným hereckým výkonům Hannah a Daisy na kmenovce Dave správně vycítil ohrožení. Imunitu pak díky němu zahrál i Luke, i když nakonec nemusel - bývalí Aspiranti se totiž obávali, že by imunitu mohl mít i Luke, a tak se prý v poslední chvíli rozhodli dělit hlasy mezi Hannah a Davea. No a díky Andymu nepovedenému flipu (od ultrafanouška bych nečekala takovou strategickou chybu) nakonec došlo k remíze mezi Hannah a Shaunem, takže logicky šla slabší Hannah. Tím se možná vysvětluje její neexistující edit (2 zpovědi za celou sérii, z toho obě ve své poslední epizodě!) - lidé, kteří jsou vyloučeni pomocí skryté imunity nebo remízy (nebo obojím) jsou většinou neviditelní schválně, aby si k nim fanoušci nevytvořili pouto a pak nebyli naštvaní.

Ještě bych řekla, že David sice někdy působí namyšleně, ale musím uznat, že Survivor vážně hrát umí! Až nám trochu zastiňuje navrátilce a krále džungle Lukea :D

Dojmy po EP10:
:idea: - David, Daisy, Luke, Pia, Harry, Baden, John, Shaun
:down: - Matt, Casey, Andy
A fan of Survivor & Australian Survivor
S01: Kelly, Rich; S02: Jeff, Elisabeth, Colby; S03: Lex, Ethan, Teresa; S04: Kathy, Rob; S05: Shii Ann; S06: Rob C, Alex, Christy; S07: Sandra, Ryno, Andrew; S09: Leann, Eliza, Chris; S10: Ian, Tom, Stephenie, Bobby Jon, James; S11: Brian, Judd, Jamie; S12: Cirie, Shane; S13: Ozzy, Penner; S14: Yau-Man, Rocky; S15: Courtney, James; S17: Randy, Corinne; S18: Tyson, Debbie, Coach, Stephen; S19: Russell H., Dave, Russell S.; S21: Alina, Kelly B.; S22: Rob, Stephanie; S23: Sophie, Ozzy, Coach; S24: Kim, Kat, Chelsea, Troyzan; S25: Malcolm, RC, Abi, Denise; S26: Reynold, Eddie; S27: Tyson, Kat, Hayden, Ciera; S28: Spencer, Sarah, LJ, Tasha; S29: Natalie, Reed; S30: Jenn, Joe, Mike; S31: Varner, Kelley, Ciera, Joe; S32: Jenny, Jason, Anna; S33: Adam, Ken, Jessica, Michaela; S34: Sandra, Varner; S35: Ali, Devon, Lauren; S36: Michael, Stephanie, Wendell; S37: Davie, Lyrsa, Nick; S38: Aurora, Chris, Reem, Victoria
AUS 2016: Rohan, Phoebe, Kristie, Matt, Kate, Nick; AUS 2017: Sarah, Luke, Jericho, Henry; AUS 2018: Jenna, Moana, Sam; AUS 2019: Daisy, David, Luke, Pia

Obrázek

hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33
S AU: S03
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Příspěvekod hozu » 13 srp 2019, 00:11

To byl teda nervák. Bohužel s takovým spíše neveselým výsledkem. Je fajn, že se Luke s Davidem zachránili, ale na úkor (editově) nevýrazné Hannah. Na druhou stranu si asi pro první TC konfrontaci, nemohla celá tahle "fake idol saga," asi přát napínavější výsledek. Ve mě osobně se přelévalo průběžné nadšení a naštvání, jelikož to "obětování" Hannah mi pak i docela došlo. A já osobně chtěl raději vidět triumf Luka s Davidem. Je však vidět, že vůdčí osobnosti téhle série, mají v rukávu nejedno zajímavé eso. Z hlediska favoritů jsem za výsledek rád (Daisy mě taky baví), ale z dlouhodobého hlediska to už tak růžové není.

Škoda toho Andyho, který bohužel doplatil na svoji předchozí hru, kdy se ukázal být krajně nedůvěryhodný mezi zbytkem kmene. To vyloučení Daisy bylo opravdu strašně blízko. Ačkoliv tedy Shauna bych viděl pryč raději. Hodně velká pecka, doufám, že to bude teprve začátek a nikoliv vyvrcholení následované očividnými hlasy.

Na druhou stranu si myslím, že Contenders tentokrát opravdu vyšla soutěž (Simon měl konečně svých pár vteřin "Survivorvské slávy"), ale do budoucna očekávám, že pokud se Šampioni sami nevzdají, Shaunova vítězná aura je už podrží klidně až do slučení.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (3) Luke, Sarah, AK (4) Benji, Shonella, Brian (5)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

sheldom
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05

Příspěvekod sheldom » 14 srp 2019, 09:42

Takhle napínavou epizodu, kdy jsem se musel dívat na televizi ze dvou metrů, jsem už dlouho nezažil :D Australani to vážně umí :dance:
Jak to Lukovi s Davem doteď vycházelo, tak s příchodem nafoukaného Shauna se již hra zbořila jako domeček z karet.
Velká škoda, že jim blindside na Daisy nevyšel, ale byli jsme tomu neskutečně blízko. Shaun byl sice větší hrozba, ale Andy to nepochopil. :(
Několikanásobné domlouvání během kmenovky bylo dost o nervy :heat:
Po této epizodě je to místo 2 HII proti šesti žádná HII proti pěti :-?
A protože jsem se nemohl dočkat, co bude dál po této ultraepizodě, dal jsem si hned další... :hungry:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Jonathan, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Jonathan; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, John
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“